olcay

Ağız Bağlamak için okunan dua

İnsanın başına yaşamda binbir türlü dert gelebiliyor her defasında birey türlü arayışlar içine giriyor.Bende şimdiye civarı gerekli epeyce araştırıp bulup bir kenarlara kaydettiğim lisan bağlama -zalime karşın okuyup üflenecek duaları sizlerle paylaşmak istedim. Zira Rabbime şükürler olsun ki ne süre başım dara düşüp bu dualarla nida etsem Rabbim kabul etti .

İş yerinde genellikle haksızlığa uğradım günlerce ağladım bu sebeple müdürüm bana hiç inanmazdı yön tutardı ve her olayda beni suçlardı. Ben suskun sessiz ağlayıp Allaha dua ederdim hiç bir zaman o kişilere beddua etmedim.

Acımasız helak olsun diye ifade edilecek bir bir sürü uygulama var ama ben yapmadım. zira suçların cezasını yargılamak da sunmak de bize düşmez Rabbim en güzel biçimde verir cezayı da mükafatı da biliyorum.

Ben aşağıda sizlere yazacağım uygulamaları bir bir sürü kez okudum iş mahaline gidene civarı sabahları okudum akşam haneye dönene civarı yöntemde okudum.Okuyarak ezberliyorsunuz bir zaman ardından .

Duaları not aldığım minik defterimi elimden düşürmedim bir bir sürü kez çantamda durdu ve daraldığım bunaldığım süre açıp okudum.Rabbime şükür bir zaman ardından o bana bir bir sürü kez işkence eden bireyler -patronun gözdeleri-grup olarak işten çıkartıldı.olanlara inananamadım.Duaların gücünü ek olarak iyi anladım.VE başım sıkıştığında okuyup uyguladığım dualar şunlardı:

 

Ye mine’ş şeyatîni men yegûsûne lehü ve ya’melûne amelen düne zâlike ve künna lehüm hâfîzîn.Bu adedi üçe böldük, 1386 kaldı. Bu adedi üçlü vefkin dördüncü hanesi olan Dal (5 ) hanesine yazar ve birer artırarak Vav (j) hanesine kadar çıkarız. Be (ı—>) ve Vav (j) hanesindeki adetleri toplarız. Topladık, 1797 oldu. Bu adedi âyetin adedi olan 4158’den çıkarırız. Çıkardık, bu adet 2367 kaldı. Bu adedi üçlü vefkin yedinci hanesi olan Ze (j) hanesine yazar ve birer artırarak vefkin son hanesi olan Tı (J^) hanesine kadar çıkarak üçlü vefki tamamlarız.

Bir önceki yazımız olan Kocayı eve bağlama duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

  • agiz baglamak icin okunan dua
  • agiz bağlamak için dua
  • ağız bağlayan dua
  • kocamın ağzını dilini bağlamak için dua
  • tehakküm duası ayet süre
Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask