olcay

Aşık Olduğum Kişiyle Evlenebilme Duası

Bu hayatta her insanın bir eşi, onun için biçilmiş bir kaftan sayılabilecek bir kişi daha vardır. Siz de uzun süredir uzaktan sevdiğiniz, çok aşık olduğunuz kadın ya da erkekle evlenmeyi düşlüyor ve onun sizin için uygun kişi olduğunu düşünüyorsanız, iyi dileklerinizle birlikte her gün aşağıdaki sözleri akşam namazından sonra 10 kere tekrarlayın. Bu sözler aslında her insana iyilik, güzellik dileyen, yaşadığımız şu hayatta azaptan koruyacak dileklerdir ancak etkilidir ve aşık olduğunuz insanı düşünerek bunu yaptığınızda evrene yayacağınız o güzel dileklerle istediğinizin size gelmesi için faydası olacaktır.

Bu sözleri akşam namazınızı kıldıktan sonra 10 kere güzel dilekleriniz ve aşık olduğunuz kişiyi düşünerek tekrarlayın: Rabbenâ âtinâ fid dünyâ haseneten ve fil âhirati haseneten ve ginâ azâben nâr.

 

Bir önceki yazımız olan Sevgilimle Barışmak İçin Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask