olcay

Category Archives: Aşk Duası

Sevdiğini Etki Altına Alma Duası

Sevdiğiniz kişiyi etkilemek için elinizden geleni yaptıysanız ve de başarısız olduysanız, size destek olacak aşağıdaki duayı her gün yatsı namazını kıldıktan sonra 13 kere okuyun. Genelde bu dua çabuk etki eden bir vefktir ve 1 hafta gibi kısa bir sürede sevdiğiniz kişiden hayalinizdeki kelimeleri işitmeye başlayabilirsiniz. Sevdiğinizi etki altına almanıza yardımcı olacak dua ise şöyledir: Allahümme salli ve sellim ve barik… (more…)

Sevdiğinin Aklından Çıkmamak İçin Dua

Eğer ki bir sevdiğiniz var ise ve onun sizden başka hiçbir şey düşünmesini istemiyor, yalnız size bağlanmasını ve hep sizi düşlemesini istiyorsanız aşağıdaki uygulamayı yerine getirin. Bu etkili ama kısa duayı hep yanınızda taşıyın. “Sübhune men yescüdü lehü’l-halku fi’s-salati” bu kısa vefk bir kağıda yazıldıktan sonra ipek bir kumaşa sarılarak üstte taşınır. Bu sözleri üstünden taşıyan kişi, sevgilisinin aklına düşecek,… (more…)

Sevdiğini Kapına Getirmek İçin Dua

Çok sevdiğiniz ve üstüne titrediğiniz sevgilinizle tartıştıysanız okuyabileceğiniz en etkili dualardan birisi de, aslında en önemli aşk dualarından biri olan, aşağıda göreceğiniz duadır. Bu duayı okuyun ve size kızgın sevdiğinizin kapınızı çalmasını bekleyin. Bu oldukça kısa sürede etkisini gösteren ve sonuç alabileceğiniz bir duadır. İşte okumanız gereken dua: Ya Vedud; ente’llez-i a’lente sırrül muhabbeti vel meveddeti fi kulubi ehlül esrar.… (more…)

Platonik Aşkımın Hep Beni Düşünmesi İçin Dua

Şimdi okuyacağınız şey size oldukça uzak ve imkansız gibi görünebilir, ancak gereçekten de bu namümkün değil. Uzun bir süredir platonik olarak aşık olduğunuz kişiyi kendinize yaklaştırmak için aşağıdaki duayı okumanız yeterli olacak. Bugüne kadar hayalini kurduğunuz bu durumu, duanızı dolaunay gecesi okumaya başlayarak gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki duayı dolunay gecesi okuyun. Platonik aşkınız sizi farkedene kadar, size yaklaştığını görene kadar bu duayı… (more…)

Sevdiğimin Benden Vazgeçmemesi İçin Dua

Sevdiğiniz kişiden henüz vazgeçemezken onun sizden vazgeçmiş ve gitmiş olması sizi ne kadar üzüyorsa, onun size bir daha geri gelmeyeceğini bilmek de aynı derecede sizi üzer. Bu acıyla başbaşa kalmamak için ve onu size getirecek bir yol bulabilmek içinse aşağıdaki dua son derece etkili olacak ve ilişkinizin düzelmesi için gereken yardımı yapacaktır. Bu etkili dua sayesinde sevdiğiniz size tekrar aşık… (more…)

Sevdiğimin Beni Özlemesi İçin Dua

Sevdiğiniz kişi görevi, eğitimi ya da başka sebepler ile sizden çok uzaklardamı yaşıyor ise, ilişkinizin hem şu andaki halini tüm tazeliğiyle korumak, hem de geleceğinizi sağlama almak için sizi çok özlemesini sağlamanız gerekiyor demektir. Uzakta kalan bir sevgilinin, göünlden ırak olması çok büyük bir tehlikedir. Siz de aşağıda okuyacağınız ve günde 1000 kere tekrar edeceğiniz bu kısa dua ile bu… (more…)

Sevgiliye Güzel Görünme Duası

Sevdiğiniz kişiye her daim güzel görünmek için aşağıdaki dua etkili bir duadır. Bu duayı okurken sevgilinizin ismini de zikrederseniz, güçlü bir vefk tılsımı da yaratırsınız. Böylelikle her daim rüyalarında bile sizi görecek ve size gitgide bağlanacaktır. Sizden başka hiç kimse onun gözüne güzel görünmeyecektir. Hasbiyellâhü lâ ilahe illâ hû* Aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül arşil azîm* İz hemmet taifetani minküm… (more…)

Eşimle Sonsuz Muhabbet İçin Dua

Eşinizle aranıza sebebini bilmediğiniz bir soğukluk girmişse ve aranızdaki sıcaklığın sonsuza dek baki kalmasını sağlamak istiyorsanız aşağıdaki duayı kocanızın yastığının içine bir beze sardıktan sonra dikin. Bu dua evliliğinizin her daim muhabbet dolu olmasını sağlayacak, etkili dualardan biridir. Allâhümme innî es’elüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ entel hannânül mennânü bedi’essemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Ya… (more…)

Eşinizin Sizi Sevmesi İçin Dua

Evlilik hayatınız hiç beklediğiniz gibi değilse severek evlendiğiniz eşiniz yada görücü usulü evlenip beklentilierinizin olduğu kişi size saygı ve sevgi göstermeyip sizi üzüyorsa aşağıdaki duayı okuyabilirisiniz. Vecealna fi kulubillezinet-tebeuhü ra’feten ve rahmeh* Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni, ve li-tüsnea ala ayni* Lev-enfakte m-fil ardi cemian ma ellefe beyne kulubihim, vela kinnellahe ellefe beynehüm, innehü azizün hakim* Yühibbunehüm ke-hubbillahi vellezine amenü… (more…)

Sevdiğinin Sana Geri Dönmesi İçin Dua

Sizi terkeden sevgilinizin size geri dönmesini istiyorsanız sadece istemekten fazlasını yapıp harekete geçmelisiniz. Aşk kolay bulunmaz ama kolay kaybedilebilir. Aşağıdaki dua ile sevdiğiniz kişinin szie geri dönemsini sağlayabilirsiniz. Niyet ederek aşağıdaki duayı yatsıdan sonra 41 kez okuyunuz. Ecuçin Yecuçin Recuçin Hecuçin Vecuçin Recuçin Secuçin Yecüçin Kecuçin Lecuçin Ecüçin Zecuçin Secuçin Şecuçin Hecuçin Fecuçin Decuçin Zecuçin Kecuçin Vecuçin Tecuçin Secuçin.

Toplam 5 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345
ask