olcay

Category Archives: Ayırma Duası

İstenmeyen Çiftleri Ayırma Duası

Ailenize uygun olmadığını düşündüğünüz gelin ya da damat adayını, çocuğunuzdan ayırmak için aşağıdakileri yapın. Çocuğunuzdan gizli, bir gün uyurken ceketinin cebine bu duayı yazdığınız ufak bir kağıt koyun: “Allahümme innî es’elüke bi esmâike’l hüsnâ küllehâ mâ alimtü minha vema lem a’lem yâ Hû, yâ Vahid, yâ Ehad, yâ Hâdî, yâ Birr, yâ Bari, yâ Basîr, yâ Bedî’u, yâ Basit, yâ… (more…)

Sevdiğim Erkeği Sevgilisinden Ayırmak İçin Büyü

Buradaki hedef , arz edilen kimselerin ayrılmaları yönündedir. SEvdiğiniz erkek ya da kızın başka bir sevgilisi varsa ayrımak istiyorsanız uygulanabilir. Uygulama tesirli olduğu için tutma şansı da çok yüksek derecededir. Ayrıca; Bir kişiyi birinden ayırma amaçlı yapılmış olan duadır. Örnek; istemediğin bir tanesini özünden uzak bir yere göndermek ve onun kayıp -zulmünden kurtulmak amaçlı 1378 kere: ” SERT DUVAR HAZA… (more…)

Eşimin Benden Ayrılması İçin Büyü

İki kişiyi ayırmak, soğutmak ve birbirinden uzaklaştırmak için okunur. Merih ve Zuhal saatleri uygundur(Tefrik, buğuz, adavet saatlerinde) Her gün …..defa okunur. Sadece hak edene yapalım diyorum, haksız uygulamalar sahibine geri döner artık biliyoruz. Araf suresi 120.ci ayettir.

Ayırma Büyüsü Yapmak Nasıldır

Tefrik için aşağıdaki duayı Cumartesi günü üç adet kağıda yaz. Kağıdın birini kapısı eşiğine, birini iki yol arası ayrımına ve birisinide mezara göm. O iki kişinin arasına düşmanlık girer. Birbirlerinden nefret etmeye başlarlar ve bir araya gelemezler. En kısa zamandada ayrılırlar. Hiçbir zaman bir araya gelemezler ve bir yerde beraber duramazlar. Yazılacak dua budur : وَ اَ ل ْقَ ىْ… (more…)

Soğukluk Gidermek için Okunacak Dua

Aralarında soğukluk durumda olan kimseler,karşın tarafın kalbini elde etmek amaçlı,Allah rızası amaçlı 2 rekat namaz kılar ,ardından … kez   ”  Ya Vedud  ”   esmasını okursa aradığı kimsenin sevgisini kazanır.Kalbine celp ile etki etmiş olabilir. Gelen Aramalar:sevdiğinle aradaki soguklugu gidermek icin duaeşimle aramızdaki soğukluğu gidermek için duasevgiliyle aradaki soğukluğu gidermek için duaaradaki soğukluğu gidermek için dua

Sevdiğini başkasından ayırmak için dua

Sevdiğiniz kişi kendinize bağlamak ve sevdiğiniz kişiyi sizden ayırmak için okunak dua uygulamasıdır.Bu dua uygulaması ile eski sevgilinizi başka birinden ayırmanız mümkündür.Daha en önce farklı hocaların uyguladığı bu dua uygulaması ile doğru bir vefk uygulaması ile oldukça etkili sonuçlar alınmaktadır. “Summün bükmün umyün fehüm lâ lâ lâ lâ lâ lâ lâ yübsirûne lâ lâ lâ lâ lâ lâ lâ lâ.… (more…)

Boşanmamak için dua

Mutsuz olduğunuz eşiniz ile yolları ayırmak ve eşinizin artık sizi sevmemesi ve sizden vageçmesi adına yapılabilcek bazı uygulamalar vardır.Bu uygulamalar oldukça etkili olup sizden fazgeçmeyen bir insanı sizden sevmediği bir yemekten tad alır gibi tiksinmesine sebep olur Gelen Aramalar:boşanma duasıboşanmamak için duaboşanmak için duaboşanmamak için okunacak duabosanmak icin okunacak duaboşanmak isteyen kocayı vazgeçirme duasıbosanmama duasiboşanmaktan vazgeçirme duasıboşanmamak için dualarbosanmaktan vazgecirmek

ask