olcay

Beğendiğim Erkeği Kendime Aşık Etmek İçin Büyü

Çok beğendiğiniz ve bir türlü yakınlaşamadığınız, hayallerinizin erkeği olan o kişiyle bir an önce yakınlaşabilmek için aşağıdaki uygulamayı yapın. Bu büyü etkili bir aşık etme büyüsüdür.

Büyüyü uygulamak için 2 rekat namaz kıldıktan sonra 1 defa Fatiha Suresini, 1 defa, İhlas Suresi’ni, 1 kez Kafirun Suresi’ni, 3’er defa da Felak ve Nas Sureleri’ni okuyun. Tüm bu sureler birleştiğinde ruhani olarak oldukça etkili bir tesire neden olurlar. Bu yüzden de beğendiğiniz erkeği gördüğünüz an, içine girdiğiniz bu etkiye onun da çekilmesi o an gerçekleşecek ve kendini size aşık bir halde bulacaktır. Onu gördüğünüz an büyük bir etkileşim içine girebilirsiniz. Bu surelerin ardarda okunduğunda yarattığı etki o kadar fazladır ki, bu büyüyü uygulayacak kişinin bundan sakınması gerekmektedir. Yani ezcümleyle, bu tesirli büyünün uygulamasını yalnızca bir kere yapmak ve sonucu görmek gerekmektedir. Aksi takdirde üstelememek gerekir.

Bir önceki yazımız olan Canbar Aşk Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask