olcay

Bir kızı etkilemek için okunacak dua

Kim bunu bin defa zikrederse niyeti, kasdı, muradı ne ise Cenabı Hak karşılamış olur. Her şeyi yalnız yüce yaratandan istemek gerekir.

Diğer bir lâtife şudur ve şöyle okur:

sevdigini-asik-etme

 

Yâ kebîran fevka külli kebîrin yâ semî’in yâ basîrün yâ men lâ şerîke lehü velâ vezîran yâ haliku’ş-şemsi ve’l kameri! münîr yâ mügîsü men kâne bike müste’gîsan ve müs-tecîran yâ cabberül azimü’l kesîr yâ kâmil külli cebbârin anîdin es’elüke bihakkın hazihi’l esmâi’s-semâniyyete’l mek-tûbeti alâ karni’ş-şemsi en tekdâ lî hacetî, diyerek 1000 defa hangi vakitte ve hangi hacet için yaparsa yapsın Allah’ın izni ile istek ve arzusu yerine gelir. Kim bu esmâi yazar ve üzerinde taşırsa duaları kabul edilir, istek ve hayırlara nail olur.

Kim nefsî zenginlikleri kazanmak isterse şu önemli tavsiyeleri yerine getirmesi gerekir:

Bir kimse üzerine gelen üzüntü ve sıkıntılardan ve işlerinin darlığından şikâyet eder veya düşmanından korkarsa ya da hakim ve idarecinin zulmünden çekinirse veya yol kesiciler, yankesiciler, eşkiyalardan kurtulmak istiyorsa, bunları defetmek istiyorsa, süratli bir şekilde tesirini görmesi için önce abdest alıp her gece iki rekât hacet namazı kılıp, her rekâtta Fatiha sûresini, sonra da zammı sûre olarak aşağıdaki âyeti okur:

Bir önceki yazımız olan Kocayı eve bağlama duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask