olcay

Category Archives: Büyüler

Beğendiğim Erkeği Kendime Aşık Etmek İçin Büyü

Çok beğendiğiniz ve bir türlü yakınlaşamadığınız, hayallerinizin erkeği olan o kişiyle bir an önce yakınlaşabilmek için aşağıdaki uygulamayı yapın. Bu büyü etkili bir aşık etme büyüsüdür. Büyüyü uygulamak için 2 rekat namaz kıldıktan sonra 1 defa Fatiha Suresini, 1 defa, İhlas Suresi’ni, 1 kez Kafirun Suresi’ni, 3’er defa da Felak ve Nas Sureleri’ni okuyun. Tüm bu sureler birleştiğinde ruhani olarak… (more…)

Kocamın Beni Aldatmaması İçin Büyü

Büyük bir aşk ve sevgi ile bağlandığınız, çocuklarınızın babası, evinizin reisi kocanız, yaşadığınız zor günlerden sonra sizden çok uzaklaştı ve sizi aldattığını hissediyorsanız, bu konu hakkında birşeyler yapmanızın zamanı da geldi de geçiyor demektir. Herkes gibi sizin de, kocanızın size sadık kalmasını isteme hakkınız var. Bu sebeple de kocanızın size olan bu ihanetini durdurmak ve onu kendinize döndürmek için aşağıda… (more…)

Canbar Aşk Büyüsü

Bugüne kadar varolan en etkili aşk büyüsü olan Canbar Büyüsü’nün nasıl yapıldığını sizlere anlatacağız. Bu büyü bilinen en etkili ve kalıcı aşk büyüsü olmakla birlikte, birçok kişi tarafından yapılmış ve onaylanmıştır. Canbar Büyüsü’nü gerçekleştirmek için ihtiyacınız olanlar: 1. Bir adet sevilen kişinin sureti. 2. Bir adet senin suretin. 3. Bir kağıt parçası üzerine yazılıp suretlerin altına asılacak bir dua. 4.… (more…)

Eşimin İşlerinin İyi Olması İçin Büyü

Eşinizin işlerinin her daim iyi gitmesi biraz da sizin elinizde. Bunu sağlamak için aşağıda paylaştığımız  Allâhumme Barik Duası’nı bir kağıda yazarak, eşinizin iş çantasının içine dikeceğiniz boyutta bir ufak muska içine koymanız yeterli ve etkili olacaktır… Ailenizin direği, evinizin erkeği sevgili eşinizin işlerinin iyi gitmesi, evinizin bereketinin baki olması ve sizi çekemeyen, eşinize tuzaklar kurmaya çalışan, iş hayatında karşılaştığı bazı kötü… (more…)

Kocama Sadakat Büyüsü

Sevgisinden şüphe etmediğiniz kocanızın size bir ömür boyu sadık kalması için, aşağıda okuyacağınız duayı önceden gülsuyu ile ıslattığınız bir kırmızı ipek örtünün içine koyarak, kocanızın en sevdiği ceketlerinden birinin cebine ufak bir muska olarak dikin. Bu işe yarayan bir bağlama duasıdır ve bu muska kocanızın gözünü yaşadığı süre boyunca size sabitler. Bu muska evliliğinizi koruyacak, kocanızın size olan sadakat ve bağlılığı… (more…)

Başarılı Olma Büyüsü

Hayatın her alanında, her daim başarıyı yakalamanız için aşağıda okuyacaklarınızı yapmanız yeterli. Yapacağınız bu büyü, hayatınızın sonuna kadar başarılı olmanızı mümkün kılmaya yetecek. Başarı büyüsünü yapmak için (د ) Dal harfini sarı bir  ipek bir kumaşın üzerine yazın. Yağacağınız bu işlem esnasında dikkat etmeniz gereken püf noktalar ise şöyle sıralanabilir: Dal harifini sarı ipek kumaş üzerine yazmaya başlarken Allahü Teala’nın adını… (more…)

Sürekli Aldatan Kocamın Gözünü Bağlamak İçin Büyü

Kocanız sizi sürekli aldatıyor ve gözü sürekli dışardaysa bir kadın olarak sizin bu duygularınızı hiçe sayıp bu huyunda devam ediyorsa bu sorunu erkenden çözmeniz lazım. Bu sevgilinizde olabilir Sevgiliniz çok çapkın ve rahat bir insansa size bağlanmakta güçlük çekiyorsa gözü hep başkalarındaysa onu kendinize bağlamak için çok çaba sarfetmelisiniz. Ama yapı ve karakterde yoksa bu çok zordur. Huylu huyundan vazgeçmez… (more…)

Eşimle Aramdaki Uzaklık İçin Yapılacak Büyü

EŞinizle aranıza başkaları girdiyse artık sizinle ilgilenmiyor soğuk davranıyorsa anlam veremediğiniz bir uzaklaşma varsa bu duayı okuyabilirsiniz. Dua okunurken ibni ifadesi olan yerde erkeğin ismi ile annesinin ismi, binti ifadesi olan yerde kadının ismi ile annesinin ismi okunacak. Hayırlı olan her niyet için …. kez okumak yeterlidir. Bismillahirrahmanirrahim. Hamdü senai ve kibriyai zati ve hulku küllühüm, abdi ve imai vel… (more…)

Başıma Bela Olan Eski Sevgilimi Uzaklaştırma Büyüsü

İlişki biriyle bir yola başlayıp sonradan o kişiyle aynı frekansı tutturamayıp soğuyabilirsiniz ve ayrılmak istesenizde ayrılamazsınız.Sevgilinizi artık sevmeyebilirsiniz. Bazı şeyler olmuştur ve soğumuşsunuzdur. Ama ilişkiyi bir anda bitiremezsiniz. Bitirsenizde o sizden vazgeçmeyecektir belki rahatsız edecek huzursuzluk verecektir. Yeri gelir kurtulmak zordur yeri gelir yaşanmışlıklardan dolayı ona zarar veririm diye üzmek istemezsiniz. Bizimle iletişime geçerek sevdiğinizde ayrılmak için yöntemleri öğrenebilirsiniz. Sizi… (more…)

Sevdiğim Benden Uzaklaştı Bağlamak İçin Büyü

Sevdiğiniz kişinin sizinle ilgili sıkıntıları vardır ve artık sizden uzaklaşmış ve soğumuştur belkide Bir başkasına ilgi duymaya başlamış ve sizi unutmuştur.Sevdiğiniz kişiyi o bir başkasından uzaklaştırıp kendinize çekmek için yapılacak yöntemler elbet vardır bizimle iletişime geçiniz.Seni sevmeyen bir sevgilin var. Eskiden her şey çok iyiyken bir anda o seni sevmedi ve senden gitgide uzaklaştı. Ve bir gün senden ayrıldı. İkna… (more…)

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12
ask