olcay

Canbar Aşk Büyüsü

Bugüne kadar varolan en etkili aşk büyüsü olan Canbar Büyüsü’nün nasıl yapıldığını sizlere anlatacağız. Bu büyü bilinen en etkili ve kalıcı aşk büyüsü olmakla birlikte, birçok kişi tarafından yapılmış ve onaylanmıştır.

Canbar Büyüsü’nü gerçekleştirmek için ihtiyacınız olanlar:

1. Bir adet sevilen kişinin sureti.
2. Bir adet senin suretin.
3. Bir kağıt parçası üzerine yazılıp suretlerin altına asılacak bir dua.
4. 999 adet ya vedûd esması.

Canbar Büyüsü nasıl yapılır derseniz, aşağıda anlattıklarımızı uygulamanız yeterli.

Büyüyü yaparkan kullanacağınız suret, resim veya fotoğraf olabileceği gibi insanı simgeleyen bir heykel de olabilir. Hatta bir bez bebek veya tahtadan yapılmış bir bebek de olabilir. Şayet elinizde bunlardan hiçbirisi yoksa, bir kağıda çöp adamlar çizmeniz bile yeterli.

Canbar Büyüsü’nü yapmak için elinizdeki bu iki surete 999 defa ya vedûd okumanız gerekmektedir. Okuyacağınız bu dua yani ya vedûd, aşkı ve sevdayı simgeleyen, muazzam ölçüde etkili bir esmadır. Bu duayı okuduktan sonra hayalinizde bu iki suretin (yani siz ve o) beraber olduğunu düşünün. Hemen sonrasında, bu iki suretin de kalp hizasını tespit edip, ikisine de birer yuvarlak çizmeniz gerekmektedir. Yuvarlağı iki suretin de kalp odağına çizdikten sonra ise, bu yuvarlaklara anne adı ve kişi adı yazılmalıdır.

Sevdiğiniz kişinin kalp odağındaki yuvarlağa onun anne adını ve onun adını; sonra ise kendi suretinizin aynı yerine kendi annenizin adını, ve kendi adınızı yazmalısınız. Eğer kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin annesinin adınnı bilmiyorsanız, …. işaretlerini kullanabilirsiniz,

Canbar Büyüsü’nün son aşamasında ise, bu ikis suretin altına yapıştıracağınız bir kağıt parçasına aşağıdaki duayı yazmanız gerekiyor.

“Ey allah’ın mübarek ve sefil mahlukat-ı ilâhiyesi! İyi bilin ki bu kişiler birbirinin aşkı ve sevdalısıdır. Bu iki insanı ayırmaya yeltenen eller, gün yüzü görmez. Böyle biline!”

Bu ifadeleri temiz bir kağıt parçasının üzerine yazıp her iki suretin de altına yapıştırmalı ve bu haliyle iki sureti de bir duvara asıp bir hafta boyunca duvarda kalmasını sağlamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Eşimin İşlerinin İyi Olması İçin Büyü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask