olcay

Erkeği Kendinden Soğutma Duası

Bir erkekten ayrılmak istiyorsanız artık bazı duygular veya birliktelik size ölüm gibi geliyor ise ülkemizde bazı medyum hocalar tarafından yapılan her hangi bir erkekği bir kadından soğutma vefki ile kişi nerde olursa olsun sevdiği kadından nefret ettiği midesini bulandırdığı bir yemekten tad alır gibi soğuyacaktır.Bu yönde yapılan işlemlerden ziyade okuma ile yapılabilecek uygulamalarda bulunur. Bir kimseyi kendinizden soğutmak niyeti ile aşağıdaki duayı … zamanında … defa okuma yapabilirsiniz.

Elem tere ilâ rabbike keyfe müdde’z-zillü ve lev şâe le-ca’alehü sakinen.

sogutma

Bu Sad harfi ile ilgisi İlâhî otoritenin gölgesi altında olduğundandır.

Kim Sad hatemini isminin altına yazarsa ve üzerinde taşırsa hayır ve berekete nail olur ve ayrıca sıkıntılarını, vehimlerini izale eder.

Harfi Ta : Bu harfi Arapça on defa ve Hindçe on defa yazıp, ayrıca İsm-i A’zam’la birlikte aym şerefli dediğimiz parlak zamanında yazılıp üzerinde taşırsa, sıkıntılı günleri izale olur. Başı sıkıştıkça baş vurmak gerekir. Yeni doğmuşlar üzerinde taşırsa hayvanlar (yırtıcı olanlar) yaklaşamazlar.

Harfu’l Aym : Kim bu harfi yetmiş defa yazar ve her on keresinde şu isimleri de beraberinde yazmalıdır:

Azîzün, Aliyyün, Azîmün, Adlün, Afüvvün, Alîmün, Allemü’l guyûb.

Kamerî aym ikinci günü ilk saatinde yazıp üzerinde taşırsa, diğer bütün varlıkları kendine itaat etmeyi sağlar.Bu taşıma devam ettiği zaman anlayış, kavrayış gelişir. Allah Teâlâ fetih kapılarını açar.

Gelen Aramalar:

  • kendinden soğutma duası
  • Bırını kendınden sogutma duası
  • birini kendinden soğutmak için dua
  • erkeği kendinden soğutma duası
  • birini kendinden soğutmak için okunacak dua
Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask