olcay

Eşimle Barışmak İçin Dua

Her evlilikte hem iyi, hem de kötü günler vardır. Bu günlerde eşinizle aranızdaki uzaklıklar ve anlaşmazlıklar sizi rahatsız ediyor ve kendi içinizde bir çıkmaza düşüyorsanız, size oldukça faydalı olacak bir duayı okumanızı ve yazdıklarımızı uygulamanızı öneriyoruz. Evliliğinizin üzerinde gezinen kara bulutları dağıtmak için bu tılsım oldukça etkilidir. Hele ki, geçirdiğiniz şiddetli bir kavgadan sonra bir daha barışmanızın zor olduğunu düşünseniz de, uygulamayı yaptıktan sonra işler yoluna girecektir.

Bu tılsımı gerçekleştirmek için en uygun saat olan güneşin doğması esnasında, temiz bir şekilde kıbleye yönelerek iki rekât namaz kılıp, her rekâtta birer fatiha ve Ayete’1-Kürsî’yi, yüz defa da İhlâs okuyun. Daha sonra da kutsal harflerden olan elif’in şeklini yumuşak madeni bir levhaya Allah (c.c.)’ı zikrederek yazın. Sonra bunu her Perşembe günü beyaz sakız ve müstaki ile tütsüleyin ve yine namaz kıldıktan sonra eşiniz evde yokken yatağınızda duran yastığının üzerinde bu levhayı gezdirin. Bu tılsım ile eşinizle aranızdaki tüm husumetler çözümlenecektir. Ayrıca bu tılsım evliliğinizin huzur içinde kalmasına da yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Evliliğinizi Sonsuz Kılma Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask