olcay

Evliliğinizi Sonsuz Kılma Duası

Evli olduğunuz eşinizle aranıza hiçbir musibet girmemesi ve sonsuza dek mutlu bir şekilde yaşamanız için, aşağıdakileri uygulayabilir ve karınız ya da kocanızla ilişkinizi daimi kılabilirsiniz. Bunu yapmak için karınızın/kocanızın nişan yüzüğünün içine aşağıda okuyacağınız şekilde minik nit dua yerleştirebilirsiniz. Evlilik yüzüğünüz parmağınızda ve de nişan ya da söz yüzüğünüz de boynunuzda bu duayla taşındığı takdirde evliliğiniz Cenab-ı Hak’ın izniyle sonsuza dek koruma altına girecek.

Boynunuzda taşıyacağınız söz/nişan yüzüğünü 35 tane (د )Dal harfiyle donatmanız gerekiyor. Bunu yaparken de abdestli, oruçlu ve güzel bir niyetle minik bir kağıdı donattıktan sonra, yüzüğün içine yerleştirir, bunu da devamlı üzerinizde taşırsanız, eşinize de aynısını yaparsanız evliliğinizi sonsuza dek baki kılacak ve kötülüklerden koruyacaksınız. Kağıdı yüzüğün içine yerleştireceğiniz sırada Allahü Teâlâ’nın daim olan güzel ismini çokça söylemeniz de yerinde olur.

Bir önceki yazımız olan Kocamı Boşanmadan Vazgeçirecek Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask