olcay

Category Archives: Genel Dualar

Kocayı Ailesinden Soğutmak İçin Dua

Kocanız baskıcı ve tutucu ailesi yüzünden zarar görüyor ve bu durum evliliğinizi de etkiliyorsa aşağıdaki duayı 7 gece boyunca 3 kere okuyun. Ve elkayna beyne hümül adavete vel badae ebeden ila yevmil kıyamete ferraktüm beyne fülan ibni fülanete ve fülanete binti fülanete ferraktü beyne iblise ve Ademe kema ferrakte beyne Muhammed ve ebu cehil kema ferrakte beyne Musa ve firavne… (more…)

Sevdiğinden Acele Haber Almak İçin Okunacak Dua

Sadece sevdiğiniz kişinin değil, sizi aramasını istediğiniz her kişi için aşağıdaki duayı okumanız ve uygulamayı gerçekleştirmeniz yerinde olacaktır. Bildiğiniz gibi Yasin Suresi kapalı gönülleri açmak için etkili bir duadır. Acil haber almak için okuyacağınız en etkili surelerden birisi de yine Yasin Suresi’dir. Buradaki farklılık ise şudur; Yasi Suresi’ni toplam 3 kere okumak gerekmektedir. Ve her okumada, “in küllün lemma cemiy’un… (more…)

Birinin Beni Sevmesi İçin Dua

Şu hayatta bir seveniniz olmadığını düşünüyor ve bir kulun da sizi çok sevmesini gönülden diliyorsanız bu duayı en az 3 gün boyunca okumalısınız. Bu ayeti 3 gün boyunca günde 1000 kere okuduğunuz takdirde kalbinizin bu yakarışını birileri duyacak ve şans sizi birleştirecektir: “Bismillahirrahmanirrahiym eyne mâ tekûnû ye’ti bikumullâhu cemîan İnnehu filan binti/bin filan ala racihi le kadirun.” Anlamı: Allah sizin… (more…)

Sevdiğim Kişinin Şansını Açma Duası

Bazen insanların şansları hiç bilinmeyen bir sebep yüzünden kapalı olur. Ne yaparsa yapsın, ne kadar uğraşırsa uğraşsın bir türlü işler istedikleri gibi gitmez. Bunun sebebi de bazen yalnızca o kişilerin “şansının yaver gitmemesi” ve hatta “kapalı” olmasıdır. Siz de eğer ki hayatta en çok sevdiğiniz kişinin aynen bu dertten muzdarip olduğunu görüyor ve çaresizlik içinde onu izliyorsanız, yapabileceğiniz en hayırlı… (more…)

Eşimi Koruma Duası

İnsanlar sevdikleri kimseleri himayeleri altına almak, onu her türlü kötülükten korumak için birşeyler yapmak ister. Siz de aynı hisler içerisindeyseniz, çok sevdiğiniz eşinizi yaşayabileceği tüm kötülüklerden korumak için her gün sabah ve akşam bu duayı okuyun. Bu dua aynı zamanda tüm ailenizi de koruyacak etkili dualardandır. Bu duayı sabah okuyun: “Ve kıhimü’s seyyiat.  Ve men teki’s-seyyiati yevmeizin fe kad rahimtehü.… (more…)

Sevdiğimi Nazardan Koruma Duası

Sevgiliniz ya da eşinizin son günlerde kem gözlerin etkisi sebebiyle hayatında zorluklar çektiğini farkettiyseniz, bu nazarı çözmek için aşağıdaki duayı bir hafta boyunca günde 30 kere okumanız bu durumu çözmek ve sevdiğinizi bu kötülüklerden korumak için etkili olacaktır. Bir hafta boyunca günde 30 kere okuyacağınız dua: “Euzü bivechillahil kerim ve kelimatillahit tammatilletiy la yucaviz hünne berrün vela facirün min şerri… (more…)

Kayınvalidemin Beni Sevmesi İçin Dua

Büyük bir aşkla evlendiğiniz eşinizin ailesiyle ve özellikle de biricik annesiyle iyi geçinmek için aşağıdaki duayı peygamber efendimize salavat getirerek kalpten 7 kez okursanız tez zamanda isteğiniz gerçekleşecektir. Kayınvalidenizin size sempati beslemesi için bu dua oldukça etkilidir. Allahumme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve… (more…)

Kısmet Açma Duası

Kadın ya da erkek fark etmez, her insanın hayatını birlikte geçireceği, iyi ve kötü günlerini paylaşacağı bir yol arkadaşına ihtiyacı vardır. Bazen hiç beklenmedik bir şekilde insanların evlenmek için kısmetlerinin kapalı olduğu ise acı bir gerçektir. Uygun bir eş bulmak için bazen para, ün, güzellik ve iyilik yetmez. Etrafınızda hiç güzel ya da yakışıklı bulmadığınız, belki parası da olmayan ve… (more…)

Uzaktaki Sevgiliyle Kavuşma Duası

Uzun süredir uzaktan uzağa sevdiğiniz, bir türlü kavuşamadığınız sevgilinizle artık biraraya gelebilmek ve hayat yolunda birlikte ilerleyebilmek için kısmetini açmanız, aranızdaki mesafeleri kısaltmanız gerekmektedir. Bunu sağlamak ve bu süreci hızlandırmak için aşağıdaki duayı sevgilinize kavuşana kadar her gün okuyun. Bismillâhi alâ nefsî ve mâlî ve dînî. Allâhümme raddinî bikadâike ve bârik lî fîmâ kuddire lî hattâ lâ uhibbe ta’cîle mâ… (more…)

Kocamın Huysuzluğunun Geçmesi İçin Dua

Eşinizin huysuzluğunun, aksiliğinin geçmesi ve hem size, hem de çocuklarınıza olan tutumlarının düzelmesi için aşağıdaki duayı her gün okuyun. Bu sayede eviniz tekrar huzurla ve mutlulukla dolacaktır. Duhan suresinin 25. ayetidir: كَمْ تَرَكُوا مِن جَنَّاتٍ وَعُيُونٍ Okunuşu: Kem terekû min cennâtin ve uyûn

Toplam 6 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...Son »
ask