olcay

Kısmet Açma Duası

Kadın ya da erkek fark etmez, her insanın hayatını birlikte geçireceği, iyi ve kötü günlerini paylaşacağı bir yol arkadaşına ihtiyacı vardır. Bazen hiç beklenmedik bir şekilde insanların evlenmek için kısmetlerinin kapalı olduğu ise acı bir gerçektir. Uygun bir eş bulmak için bazen para, ün, güzellik ve iyilik yetmez. Etrafınızda hiç güzel ya da yakışıklı bulmadığınız, belki parası da olmayan ve bir mesleğe sahip bile olmayan kişilerin birer birer evlendiklerini görünce çok şaşırabilirsiniz. Söz konusu evlilik kurumunda gerçekten de kişilerin kısmetleri devreye girmektedir. Çok güzel ya da yakışıklı olabilir, iyi bir mesleğiniz ve geçinmekten daha fazla varlığınız olabilir. Ama tüm bunlara rağmen bir türlü evlenemiyor ve ilişkileriniz bu boyuta gelemiyorsa, aşağıdaki duayı okuyup gerekeni yapmalısınız. Bu etkili bir kısmet açma uygulamasıdır.

Kısmet açma duası olarak en etkili dua olan Fecr suresini bir tabağa yazdıktan sonra, o tabağı yağmur suyu ile doldurmanız gerekmektedir. Sonrasında ise bu tabakta bir miktar kına yoğurmalısınız. Bu işlemden sonra elleriniz kına ile kalacak, bu da sizin kapalı olan kısmetinizi açacaktır.

Bir önceki yazımız olan Uzaktaki Sevgiliyle Kavuşma Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask