olcay

kocanın dilini bağlamak için dua

Bazı dua ve vefk uygulamaları ile kocanızın dilini bağlamak ve sizin sözünüzden çıkmamasını sağlayabilirsiniz.Eşinizin ya da sevgilinizin sizlere , evine ve çocuklarına bağlılığını sağlayan; dışarıda gözü olmasını önleyen ve sizin görüşlerinize yönelik davranış eden biri olmasını imkan sunan bağlama büyülerini ******lara gitmeden kendiniz de yapabilirsiniz .
Eşinizi kontrolünüz altında tutmak , kendisinin görüşlerinize yönelik yönlendirmek üstelik sizlere karşıt gelmesini önlemek amaçlı eşek dili ile bağlama büyüsünü yapabilirsiniz . Üzüntü Tere keyf Suresini okuduğunuz eşek dilini haşladıktan hemen sonra ekmeğe sürerek eşinize yedirirseniz sizlere boyun eğecek ve sözünü dinleyecektir .
Eşinizin itaatkar olmasını imkan sunan bir öte büyü ise sicim ile yapılır . Kırkbir kere düğüm atacağınız sicimi eşinizin geçeceği bir eşiğin altına saklayınız . Eşiniz o eşikten geçtiği an sizin emrinize amade olacaktır . Fakat sicime atacağınız her düğümde eşinizin ismini söyleyerek … . ‘ın dilini şöyle bağladım demelisiniz .
Her birine bir tek besmele çektiğiniz kırkbir adet buğday tanesini bir tavuğa yediriniz . Tavuğun her yediği tanede eşinizin ismini söyleyerek …’ın dilini bağladım . Bir ek olarak bana karşıt gelmesin , her dediğimi onay etsin dediğiniz andan bu yana büyü tesirli olacaktır .
Aldatılan bayanların en birçok seçim ettiği , tesiri şiddetli bir büyü kalan , koca bağlama büyüsüdür . Diğer kadınlarla cinsel ilişkisi yer alan kocanızın iç çamaşırından bir parça alarak önceki bir kabre gece gömülür . Gömerken kocanızın ismini söyleyerek … . bu kabirde yatan ölü buna benzer benden diğer kadınlar amaçlı ölü buna benzer olsun dedikten hemen sonra kocanız sizin haricinde hiç bir kadına alaka duyamayacak , duysa bile ilişkiye giremeyecektir .

“İn kanet illa sayhaten vahideten fe iza-hum cemiun ledeyna muhdarün. Ve haşire li süleymane cünûdehü mine’l-cinni ve’l-insi ve’ttayri fe hüm yüzeûn.”

Bir önceki yazımız olan kocamin beni aldatmamasi icin dua başlıklı makalemizde eşin seni aldatıyorsa dua, kocamin aldatmamasi icin buyu ve kocamin aldatmamasi icin hangi dua okunur hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

  • kocanın dilini bağlamak için dua
  • eşek dili büyüsü nasıl yapılır
  • eşek dili büyüsü
  • kocanın ağzını dilini bağlamak için dua
  • kocanin itaatkar olmasi için dua
  • kocanın dilini bağlamak
  • kocanın dilini bağlamak için büyü
  • sicim büyüsü nasıl yapılır
  • eşek dili
  • dil bağlamak için dua
Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask