olcay

kocası huysuz olana dua

Huysuz,  Kıskanç,  dırdırı hiç bitmeyen ve dövüşçü bayan ya da huysuz kocayı bu huyundan vazgeçirmek amaçlı tek Arabi ayın sonlarına gerçek tek … bugünü ….  saatinde misk ve safran mürekkebi ile 2 nüsha yazılır.  Birisi … kat naylona sarılıp yatarken başı koyduğu yastığın içerisine konulur.  Ötekisi tek bardak suda silinip üst kısmına … kere de okunduktan ardından o huysuz ve dövüşçü kişiye içirilir.

Yazılacak dua:

“İnnallahe la yestahyl en yadribe meselen mâ baudeten fema fevkahe…………..

sümme yümitüküm.” kavline kadar. “Enne sabeb-ne’ mae sabben ve şekakne’l-arda şakker.”

“Şaheti’l-vücuhu ve ümiyeti’l-ebsaru.”

“Sümmün, bükmün, umyun fehüm la yerellin. Allahümme ferrik cemahüm ve şeddid şemlehüm ve halif beyne kelamihim velâ ye-zalüne muhtelifim. Seyühzemü’l-cem’u ve yüvell=n’e-ddübür. Fe hezemühüm bi iznil-lah teala.” ve Elem neşrah suresi sonuna kadar, sonra ve la havle ve la kuvvete illa billahil aleyyil azim.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğinle barışmak için dua başlıklı makalemizde dargın sevgılıyle barışma duası, dargınları barıştırma duası ve sevdiğinle barışmak için hakkında bilgiler verilmektedir.

Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask