olcay

Kocayı ayağına getirme duası

Kocanız ile aranız çok kötü olduğu durumlar olaiblir veya bazı kötü insanların kocanızı kandırıp sizden soğumasına eve gelmemesini veya artık ailesine karşı soğuk hissetmesini sağladığı gibi durumlarda medyum hocaların yapmış olduğu vefk çalışmaları ile kocanız sizden çok uzaklarda bir yerde çalışması durumunda bile biliç altı dediğimiz aklında devamlı ailesi,karısı ve çocukları olması mümkündür.

Dua Deneyenler;

Pelin Soyadı gizli;Merhaba ben bu vefk çalışmasını olcay hoca ile yaptım son zamanlarda kocam ile aram artık çok bozulmuş devamlı kavga ediyorduk bu kavglar sonu artık ayrılma eşiniğine gelmiştik aslında kocamın aklına giren ve devamlı olarak onu kandıran başka kişiler vardı bu vefk çalışmasını olcay hoca ile 3 hafta yaptım bir süre sonra beni devamlı aramaya başladı

Berhetîhin (2) kerîrin (2) tetlîhin (2) tûrânin (2) mez-celin (2) be’zcelin (2) terkabin (2) berheşin (2) galmeşin (2) hûtîrin (2) kalnehûdin (2) berşânin (2) kezhîrin (2) nemuşel-hin (2) berheyûla (2) beşkeylehin (2) kazmezin (2) enga-lelîtin (2) kaberâtin (2) gayâhâ (2) keydehûlâ (2) şemhâhirin (2) şemhâhîrin (2) şemhâhirin (2) bikehtahûnîhin (2) beşârişin (2) tûneşin (2) şemhâbârûhın (2) Allahümme bi hakkı kehkehîcin yağtaşin biletşağşağavîlin emvîlin celedin meh-cemâ helmecin ve rûdîdin mehfeyâhm bi izzetike illâ mâ ahaztü semi’him ve ebsârihim sübhâne men leyse kemislihi şey’ün ve hüve’s-semîul basîrü. Ve kavlihi allahümme bi hakkı kehkehîcin.

Duasını okuyarak isteklerine, hacetlerine cevap verilir.

Eskiden beri üzerinde ittifak edilen Berhetiyye kasemi budur. Süleyman ibni Davud aleyhisselâm veziri olan Asaf bin Berhiya ve âlimlerin çoğu bu Berhetiyye Kasemini kullanmış oldukları sahih ve gerçek bir rivayettir.

kocagi-getirme

Aksemtü aleyküm ve ed’ûkiim meâşirü’l ervâhi’r-rûhâ-niyeti bil ismillezî tekelleme bihi melikül ervâhi fetüsâkıtat minhü rü’üsü’l melâiketi’r-rûhâniyeti ve! kerûbiyyîne ves-sâfîne sücceden tehte arşi rabbi’l alemîne ve hüve: Yâ nekîr (2) hûriyine (2) yârûhin (2) ebrâhin (2) ey dâhin (2) ve bi hakkı eşmehin şemâhi’l âlî alâ külli berâhin ve bi hakkı taş-tayşin (2) bi entaytayûyine bi entaytayûhi (2) ve bi hakkı şelşelîşin şelşin (2) yâ kerâkürûk âlin kuddûsün alâ kaviyyün azîzün.

Bir önceki yazımız olan Kocayı eve bağlama duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

  • kocayı köpek etme duası
  • pisman etme duasi
  • pişman ettirme duası
  • kocayi pisman etme duasi
  • eşimin pişman olması için dua
  • kocanin pisman olmasi icin dua
  • kocayı pişman ettiren dua
  • kocamın pişman olması için dua
  • köpek gibi pişman etme duası
  • kocamın aklından çıkmamak için dua
Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask