olcay

Kocayı eve bağlama duası

Eşine cuma namazından öncesinde 41 kere ” Maşallah ” 7 kere ” İnşallah ” diye mırıldandıktan ardından bağrına gerçek üfler . Az tek sure okuyup tek bardak suya gerçek üfler ve sonrası zaman bu suyu eşine içirir.
Ertesi zaman üst kısmına İsra Suresi sözlü olmayan tek kağıdı ateş gibi suda eritip üç kaşık eşine içirir . Kalanıyla eşinin yüzünü yıkamasını ve 7 defa Bismillah deyip her 2 istikamete üfler . Bunu 3 zaman tekrarlar.
Ertesinde temiz tek kağıdın üst kısmına minik tek ev çizip dışına bu minik daireyi de içerisine alacak tek ev çizilir.Şeklin görünüşü iç içe geçmiş 3 ev görümündedir . Ortadaki dairenin içi boş bırakılıp 2 ev arasındaki boşluğa kamer suresi ve kocaman dairenin dışına Rahman suresinden 7 az ayet yazılır .Muska hazırlanıp ortadaki boş çemberin içerisine eşin ismi yazılıp 41 kere besmele çekip kağıt 4’e katlanır . ve her 2 boş yere muska kimin için yaptırılmışsa o bireyin ismi yazılır . Naylonlandıktan ardından yeşil tek beze sarılarak 41 dikiş atılır . Muska bireyin tek çok defa üstünde durumda olan tek giysiye dikilir veya bireyin tek çok defa taşıması sağlanır .

Bir önceki yazımız olan kocanın dilini bağlamak için dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

  • kocay eve balama duas
  • kocayı eve bağlama duası
Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask