olcay

Küslüğü Yok Etmek İçin Dua

Sevdiğiniz erkek arkadaşınız veya nişanlınızla olan küskünlük ve daha sonrası yaşanan ciddi sorunlar için yapılabilecek temel düzeyde vefk çalışmaları vardır.Bu çalışmalar ile sevdiğiniz kişi nerede olursa olsun sizi devamlı düşünüp bağlı kalacaktır.

Esma-i Berhetiyye ile ilgili Kasemler hakkında bir çok rivayet edilmiştir. Bunların en doğrusu İmam Şemseddin el Behinsavi (r.a.) Hazretleri’nin olup, Esma-i Berhetiyye Kasemi budur:

dualar

Berhetîhin (2) Kerırin (2) Tetlîhin (2) Tûranin (2) Mez-celin (2) Bezcelin (2) Terkabin (2) Berheşin (2) Galmeşin (2) Hûtîrin (2) Kalnehüdin (2) Berşani (2) Kazhirin (2) Ne-muşelhm (2) Berheyula (2) Beşkeylehm (2) Kazmezin (2) Engalelitın (2) Kabaratin (2) Ğayaha (2) Keydehüla (2) Şem-hahirin (2) Şemhahîrin (2) Şemhehîrin (2) Bikehtahûnihin (2) Beşarişin (2) Tuneşin (2) Şemha-barûhın (2) Allahümme bi hakkı kehkehecin yağtaşiyyin bilatşağşegavîlin emvîlin celedin mehcemen helmecin ve rudîhin mehfeyacin bi ızze-tike illâ ma ehazte seniıhim ve ebsarihim Sübhane men leyse kemislihi şey’ün ve hüve’s-semiu’l basîr.

Eskiden beri üzerinde ittifak edilen Berhetiyye Kasemi budur. Süleyman ibni Davud Aleyhisselâm, veziri olan As af bin Berhiya ve âlimlerin çoğu bu Berhetiyye Kasemini kullanmış oldukları sahih (gerçek) ile rivayettir.

Bir önceki yazımız olan aşık olmasını istediğimiz kişiye dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

  • küslük duası
  • eşlerin barışması için dua
  • küslük için dua
  • küslüğü gidermek için dua
  • küslükleri bitirmek için dua
  • küslük için okunacak dua
Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask