olcay

Sevdiğim Kişinin Şansını Açma Duası

Bazen insanların şansları hiç bilinmeyen bir sebep yüzünden kapalı olur. Ne yaparsa yapsın, ne kadar uğraşırsa uğraşsın bir türlü işler istedikleri gibi gitmez. Bunun sebebi de bazen yalnızca o kişilerin “şansının yaver gitmemesi” ve hatta “kapalı” olmasıdır. Siz de eğer ki hayatta en çok sevdiğiniz kişinin aynen bu dertten muzdarip olduğunu görüyor ve çaresizlik içinde onu izliyorsanız, yapabileceğiniz en hayırlı şey, onun için evrene güzel dilekler göndermek ve etkili dualar ile sevdiğinizin yoluna ışık gelmesini sağlamaya çalışmaktır. Bunu yapmak için ise okuyabileceğiniz bazı dualar vardır. Onlardan birisi de aşağıdaki duadır.

Bu dua hem şans, hem de kısmet açar. Sevdiğiniz kişinin hem şansının hem de kısmetinin açılması için akşam ezanından sonra oturup, 100 kere “La ilahe illalah ya hayrel halas Muhammedurresulullah ya Hızır İlyas” sözlerini tekrar edin. Sonra da 100 kere “Şad şeydali ya ruha evredin ya ruh bi izzeti baruh” diye tekrar edin. 2 cümleden oluşan bu kısa dua sayesinde sevdiğinizin şansı yaver gidecek, yüzü daha çok gülecektir.

 

Bir önceki yazımız olan Eşimi Koruma Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

  • şad seydi ya ruha duasi
Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask