olcay

Sevdiğimi Nazardan Koruma Duası

Sevgiliniz ya da eşinizin son günlerde kem gözlerin etkisi sebebiyle hayatında zorluklar çektiğini farkettiyseniz, bu nazarı çözmek için aşağıdaki duayı bir hafta boyunca günde 30 kere okumanız bu durumu çözmek ve sevdiğinizi bu kötülüklerden korumak için etkili olacaktır.

Bir hafta boyunca günde 30 kere okuyacağınız dua: “Euzü bivechillahil kerim ve kelimatillahit tammatilletiy la yucaviz hünne berrün vela facirün min şerri ma yenzilu mines semai ve ma ya’rücü fiyha ve min şerri ma zeree fil ardı ve mayahrücü minha ve min fitnetil leyli ven nehari illa tarikan yatruku bihayrin ya Rahman.”

Bu duanın anlamı ise şöyledir: “Sığınırım Kerim olan Allah veçhine ve iyi ve kötü kimsenin tecavüz edemeyeceği O’nun kelimelerinin tamamına. Semadan inenin ve Semaya uruc edenin şerrinden; Arz’da üreyen ve Arzdan çıkanın şerrinden, gecenin ve gündüzün fitnelerinden, hayırla olanı müstesna gece kapıyı çalanın şerrinden. Ya Rahman!”

Bir önceki yazımız olan Kayınvalidemin Beni Sevmesi İçin Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask