olcay

Sevdiğimin Benden Vazgeçmemesi İçin Dua

Sevdiğiniz kişiden henüz vazgeçemezken onun sizden vazgeçmiş ve gitmiş olması sizi ne kadar üzüyorsa, onun size bir daha geri gelmeyeceğini bilmek de aynı derecede sizi üzer. Bu acıyla başbaşa kalmamak için ve onu size getirecek bir yol bulabilmek içinse aşağıdaki dua son derece etkili olacak ve ilişkinizin düzelmesi için gereken yardımı yapacaktır. Bu etkili dua sayesinde sevdiğiniz size tekrar aşık olacak ve ayrıldıysanız size geri dönmek isteyecektir. Bu kuvvetli dua sayesinde ilk günlerdeki gibi sıcacık bir ilişki sizi bekleyecektir.

Sevdiğinizin sizden vazgeçmemesi için aşağıdaki duayı 7 cuma gecesi boyunca, 71 kere okumanız gerekmektedir:

Allâhümme innî es’elüke min hayrin mâ se’eleke minhü nebiyyüke Muhammedin sallallahu aleyhi ve sellem ve neûzü bike min şerri mesteâzeke minhü nebbiyuke Muhammedin sallallahu aleyhi ve sellem ve ente’l-müsteânü ve aleyke’l-belâğu ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğimin Beni Özlemesi İçin Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

  • benden vazgeçmesin duası
  • sevdiğimin benden vazgeçmemesi için dua
  • benden vazgecmemesi icin dua
Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask