olcay

Sevdiğimin Beni Özlemesi İçin Dua

Sevdiğiniz kişi görevi, eğitimi ya da başka sebepler ile sizden çok uzaklardamı yaşıyor ise, ilişkinizin hem şu andaki halini tüm tazeliğiyle korumak, hem de geleceğinizi sağlama almak için sizi çok özlemesini sağlamanız gerekiyor demektir. Uzakta kalan bir sevgilinin, göünlden ırak olması çok büyük bir tehlikedir. Siz de aşağıda okuyacağınız ve günde 1000 kere tekrar edeceğiniz bu kısa dua ile bu sevdiğinizle aranızdaki aşkı ve muhabbeti tehlikelerden koruyabilirsiniz. Bu dua sayesinde sevgiliniz sürekli olarak sizi düşünecek, rüyalarında sizi görecek ve gittiği yerde karşısına çıkacak kişilerden etkilenmeyecektir.

Sevgilinizin sizi özlemesi için günde bu duayı 1000 kere okuyun: Ya alimül ya habirül ya hakimül ya mübinül ya hadi ya allamül guyub.

Duayı okurken günün istediğiniz saatini seçebilirsiniz. Sevgilinizi düşünerek ve iyi niyetlerinizi ona göndererek okuduğunuz bu duanın ne kadar etkili olduğunu kısa süre içinde anlayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Sevgiliye Güzel Görünme Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

  • sevdigim beni ozlemesi icin dua
  • beni hep özlemesi icin bi dua
  • sevgilimin beni özlemesi için dua
Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask