olcay

Sevdiğimin Büyük Pişmanlıkla Dönmesi İçin Dua

Her çiftin zor zamanları olması normaldir. Şayet ki sizin de son zamanlarda tartışmalarınız şiddetlendiyse ve talihsiz bir şekilde terkedildiyseniz, üzüntü ve çaresizlik içinde eliniz kolunuz bağlı oturuyorsanız bu dua çok etkili olacak. İçinizi kaplayacak olan huzur bir yana, 5 gün boyunca bu duayı her gün 3’er kez okuduğunuzda çok sevdiğiniz ve özlediğiniz sevgiliniz, pişmanlık içinde sizi arayacaktır. Geçirdiğiniz o güzel günleri çok özlediğini sizden saklamayacak, yaşanan tüm tartışmaların ne kadar anlamsız ve gereksiz olduğunu o da düşünecek ve eski günlerinizden daha bile mutlu günler sizi bekliyor olacaktır.

Bu duayı 5 gün boyunca günde 3 kere okuyun. Önce güzel dileklerinizi içinizden geçirin ve abdestinizi alın:

Bismillâhi’l meliki’l muhiti’d-daimi’l kadimüllezi me-le-i satıun nurun vechi’l ekvani ve emeddeha bi kuvvetin cez-beti heybeti sultanihi alâ külli melikin ve cinnî ve insî ve şeytanî sultanî fehafetihi cemi-ı mahlukatihi ve ezanet ve tevadaeti’l kerubiyyüne min a’lâ makamatiha. Ve secedet ve ecabet da’veti ismihi’l azimüT a’zamü limen tekelleme bihi ve esraat bil icabeti ve’l bürhani’l muhkeme’l mektubi fî el-vahi kulubi’l mütesarrifıne bedûh echizetin. Aleyküm eyye-tühe’l ervahı’r ruhaniyeti’l ulviyyeti ve’s süfliyyeti ve hud-dame hazihi’l ahdi’l kebîru en tücibü da’veti ve takdû haceti ve tetevekkelü bi keza ve keza.

Bir önceki yazımız olan Düşmanıma Kendimi Sevdirme Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask