olcay

sevdiğimin gözü benden başkasını görmesin duası

Kuvvetli tek celbiye amaçlı uygulamadır. Kendi denenmiş tek uygulamadır, rastgele tek yapılış vakti yoktur, tavsiye edilen okuma düzeni tek hafta süresince gün içerisinde bir kez okumaya niyet etmedir ancak evrensel bağlamda tek hafta dolmadan hacetimiz görülmüş olabilir . (bir4 gün okumada ise okumadan ardından 40 gün yabancı tek işlem ya da okuma yapılmaması tavsiye edilir .) Tesir şu biçimde olabilir sevgisi amaçlı okunan kişide önce günler tek depresyon durumu ortaya çıkar , bu iyiye işarettir, uygulamaya aynı ritimde devam ediniz.

Bismillahirrahmânirrahîm
Yüsebbihu lillâhi mâ fissemâvâti ve mâ fil’ardılme-likirkuddûsil ‘aziyzil’hakiym (1). Hüvellezî be’ase firüm-miyyîne rasûlen minhüm yetlû aleyhim âyâtihî ve yüzekkîhim ve yü’allimühümül’kitâbe velhikmeh, ve in kânû mîn kablü lefî dalâlin mübiyn (2). Ve âha-riyne minhüm lemmâ yelhakû bihim. Ve hüvel’aziy-zülhakıym (3). Zâiike fadfuilâhi yü’tiyhi men yeşâ’. Valiâhü zülfadlil’aziym (4). Meselülleziyne hummilüt-tevrâte sümme lem yahmilûhâ kemeselilhımâri yah-milü esfârâ. Bi’se meselülkavmilleziyne kezzebû bî-âyâtiüâh. Valiâhü lâ yehdilkavmezzâlimîyn (5), Kul yâ eyyühelleziyne hâdû înze’amtüm enneküm evliyâü lillâhi min dûninnâsi fetemennevülmevte in küntüm sâdikıyn (6). Ve la yetemennevnehû ebeden bimâ kaddemet eydiyhim. Valiâhü aliymün bizzâlimiyn (7). Kul innelmevtellezî tefirrûne minhü feinnehû mülâ-kıyküm sümme türaddûne ilâ âlimilğaybi veşşehâde-ti feyünebbiüküm bimâ küntüm ta’melûn (8).
Yâ eyyühelleziyne âmenû izâ nûdiye lissalâti min yevmilcümü’ati fes’av ilâ zikriliâhi ve zerul bey’. Zâli-küm hayrun leküm in küntüm ta’lemûn (9). Feizâ ku-dıyetissalâtü fenteşirû fel’ardi vebteğû min fadlillâhi vezkurüllâhe kesiyran le’alleküm tüflihûn (10). Ve izâ ra’ev ticâreten ev lehveninfeddû ileyhâ ve terakûke kâimâ. Kul mâ indallâhi hayrun mînellehvi ve ı cârah. Valiâhü hayrur’râzikıyn

Bir önceki yazımız olan aşık olmasını istediğimiz kişiye dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

 • gözü benden başkasını görmesin duası
 • sevdiğimin gözü benden başkasını görmesin duası
 • gözü benden başkasını görmesin diye okunacak dua
 • gozu benden baskasini gormesin dua
 • benden başkasını gözü görmesin duası
 • sevdiğimin gözü benden başkasını görmesin dua
 • gözü benden başkasını görmesin
 • sevgilimin gözü benden başkasını görmesin duası
 • sevdiğimin gözü benden başkasını görmesin
 • sevgilimin gozu benden baskasini gormesin
Arkdaşına Yolla

1 Responses to sevdiğimin gözü benden başkasını görmesin duası

 1. murat says:

  Hayirli aksamlar oncelikle sevgilimi cok seviyorum cok iyiydik ama ne olduysa hattini kapattirdim ve bana cok kizmiski benle konusmuyor solediklerime cevap veriyorum ama ben 10 yazdiysam o bi tane cvp atiyor ve ayrilmayi istemedigim icin internette gezinirken sayfanizi gordum ve sevdigimin gozu benden baskasini gormesin duaiyi okuyorum yani bu aksam okudum nasil yapmaliyim bana yardimci olmanizi istiyorum buyuyle degilde dua ile etkili bi yonteminiz olabilirmi tesekkur ederim..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask