olcay

Sevdiğin Kızı Bağlamak İçin Büyü

Sevdiğiniz bir kızın gözünün sizden başka kimseyi görmemesi devamlı olarak sizi sevmesi dünyadaki tek erkek olarak gizi görmesi için yapılabilcek uygulamalar vardır.Ülkemizde medyum hocalar bazıları tarafından yapılan bu uygulamlar oldukça etkili ve kuvvetli büyü uygulamaları olarak bilinmektedir.

aşkalarının ‘kıskançlığı ,  göz eğirmesi o sebebinden başına  ( bir felaket geleceği ,  hanede kalacağı korkusuna kapılan bir kızın bundan kurtulması amaçlı arpa tanelerinden büyü yaptırması gerekir .

Komşu tarlalardan birinden ,  bilhassa kendisinden şüphe duyulan komşunun tarlasından ,  gece ay ışığında yedi başak arpa çalındıktan ardından ıssız bir yerde bir kayanın üst kısmına konarak iyice kurutulur .  Kuşların arpaları yemesini engellemek amaçlı çalılardan yararlanılabilir .  Arpaların üzeri çalılarla örtülür . Arpa başaklan kayanın üzeninde üç zaman kalır .  Haneye götürülen arpa başaklan belli bir süre da ocakta en başında bekletilir .Üç zaman taş üstünde olan arpalar amaçlı yetmiş «ya seyyid» çekildiği benzeri ocaık en başında da yedi «ya hu» söylenip arpaların üst kısmına üflenir .  İyice kuruyan başaklardan arpa taneleri aynlır .

Her başaktan üç arpa tanesi alınır ,  diğer taneler bir yamaya sarılarak saklanır .

Yedi başaktan alman yirmi bir arpa tanesinin herkes üst kısmına bir «Ya Sin» okunup üflenir ,  her adet minik  ( bir muşambaya sanlır ,kızın ismi söylenip üst kısmına üflenir ,büyünün niye yapıldığı söylenip tanınya ,  cinlere ,  koruma amaçlı meleklere «imdat» diye yakarılır .Gün Içerisinde yedi defa olmak üzere üç ‘gün ‘«ya Set – tar» denip arpa tanelerinin yer aldığı yere gerçek «tuuu» diye tükürülür  ( öncesinde tuuu denir ,  ardından tükürülür ) .Bir cuma gecesi , ‘bu arpalar ,  ¡kızın bulunduğu evin etrafında , bir üçgen oluşturacak şekilde ,  sıralanır  ( ev arpalardan meydana gelen bir üçgen içerisine alınır ).

Bu işlem bittikten ardından üç zaman ek olarak beklenir , bu üç zaman içerisinde,her yatsıdan ardından Kur’andan «Kamer» sûresi okunur ,  «tövbe  ya Rabbi» denir. Üçüncü günün  ( sonunda kırik  ( bir «ya Afi» denir ,  baş üç  – defa secdeye kapanılarak yere konur .

Bu büyüyü kızın bizzat yaptırır ,cinci ile kız içinde saklı kalması gerekir ,üçüncü kimsenin duyması  ( büyünün bozulmasına sokak açar .

Gelen Aramalar:

  • arpa büyüsü
Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask