olcay

Sevdiğine Şirin Görünme Duası

Etrafınızdaki insanlar ile aranız devamlı kötü ise onlara karşı antipatik geliyor ve devamlı bir tartışma içindeseniz ülkemizde medyum hocaların yapmış olduğu bazı uygulamalar ile nerede olursanız olun güçlü bir şirinlik vefki ile etrafınızdaki insanları kendinize çok kuvvetli yöntemler ile bağlaya bilirsiniz.Yer yüzünde ne kadar kadın ve erkek varsa hepsinin kalbini kendine çekmek istersen bu duayı her sabah 3 kere okumalısın. Hayretler içinde kalacağın durumlar hasıl olur.

Alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âli seyyidinâ mu-hammed ve en tef’ale lî kezâ ve kezâ ve sallallâhü alâ seyyidinâ muhammed ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellim, diyerek salâvatı şerifeyi 48 defa okumalısınız. Her amaç için ve her dilek, arzu, talep için sabah namazından sonra başlayarak ikindi namazından sonraya kadar bu salavatı şerife ve yukarıda zikredilen duayı devamlı okumalıdır ki, kişi amacına ula-şabilmelidir.

Bu ism-i azimenin esrarına ilim yolunda ömür harcayarak ancak kavuşulabilir. O istilahları cebr ehli okumaların sayısını ikidir, dörttür şeklinde kesmemelidir. Her cümleyi tekrarlarken kelimelerdeki harflerin sayısınca ihtiyaç hisset-meksizin tasarrufa yönelmemelidir. Cismin doğması, gelişmesi, inkişaf etmesi, ruhsal gelişimi, olgunluğu kazanması, amacına yönelik gelişmelerin gayretini göstermesi gerekir. Bu da ruhsal ve fiziksel çalışma ve gayretle olur. Bu istenen şeyi elde etmek için neticeye varmak amacına ulaşmakla mümkündür.

Bu üç kısımdır ve üç aşamada gerçekleşmiş olur.

1- Resmî yönden yani resim, musavver olarak

2- Harf, ifade etme (resmi isimlendirme yönüyle)

3- Adet, sayı olarak.

Bu her üç yoldan, mülkün ve ortaya çıkışın ifadesini şöyle anlatabiliriz. Yani bu her düşünülecek şeyi konuşma, sayı ve ifade edebilmeyi misallendirmemiz gerekir. Bunun neticesi ise mülk, emlâk yani cisimlendirmenin tasavvur edilmesidir.

Sonra bütün çeşitler, neviler bu üç maddede toplanır. Bunu da ancak yedi yolla ortaya çıkarmamız mümkündür. Bu yedi yolun altısı hacetlerin ortaya koyduğu ya da hakim olduğu şeklidir. Buna misal verecek olursak şöyle açıklamamız gerekir:

Meselâ Zeydin sayı değeri 21’dir. Harf yani ifade edildiği, konuşulduğu ise üç harften müteşekkildir. Bunun ifade ettiği değer ise 63’tür. Yani 3×21=63 eder. Bu 63 kez ifade ettiği mülkü secaîldir, var demektir. Yani o mülkün tasavvur edilerek resimlendirilmesi zayi (lc£ > Jl) sayı değeri 64’tür. Onun harfleri 8’dir. Çarpım neticesi 64×8 = 512’dir. Bunun nutku ve mülkü ise Sîbaîl’dir. O mülkün harfleri 740 sayısı ise 990’dır. Harfleri 13’dür. Çarpım neticesi de toplam 12870’dir. Bunun mülkünün ortaya koyduğu Beygedeayîl’dir. O mülkün sayısıdır. Sonra 63’ü 3’de seç, Vesîb, 512’yi de 8;de ve Beygda’ 13’de hasıl olmaktadır. Bu üç sonuç da şöyle ifade edilebilir.

Sonra toplam 21’den 64’e sonra 990’a, netice 1075’dir. Bunun nutku ve mülkü Gahayîl’dir. O mülkü yedi hakim ve sonra davranışı amelin kısımları altı üzeri bir ilave ile 7’dir ve şöyle demeniz gerekir:

Bir önceki yazımız olan Eşler Arası Saygı ve Sevgi İçin Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask