olcay

Sevdiğini Kapına Getirmek İçin Dua

Çok sevdiğiniz ve üstüne titrediğiniz sevgilinizle tartıştıysanız okuyabileceğiniz en etkili dualardan birisi de, aslında en önemli aşk dualarından biri olan, aşağıda göreceğiniz duadır. Bu duayı okuyun ve size kızgın sevdiğinizin kapınızı çalmasını bekleyin. Bu oldukça kısa sürede etkisini gösteren ve sonuç alabileceğiniz bir duadır.

İşte okumanız gereken dua:

Ya Vedud; ente’llez-i a’lente sırrül muhabbeti vel meveddeti fi kulubi ehlül esrar. Ve ente’llez-i ekmelte zevatüt talibine bi nurül envar. Tecelleyte bi izzi-daimi ve vennurül kaimi alel ervah . Fe elleftel eşbah ve azhartel insane bi tekmili meratibil beyan. Ve ente tezidül ihsane li ehlil vilayeti vel müinü bi re’fetiked daimetü li ehlil imani bil marifeti ve hüsnül riayeti es’elüke Allah’ümme bi cemili alaike ve cezili na’maike en tecalani min evliyaikellezine hüm fi fazlike ve namaike mütena’imüne ve leke zakirüne ve li na’maike şakirüne ve ileyke ayibüne. Ve ahyini hacetel ebedi ve kavvini bike fi kabuli nurü vechüke ve cudike bi ahsenil mededi li ehlil irfan. Ve entel mükemmelü limen akbele aleyke bil imtihan.. Ya Cami Ya Vedud bir hürmetike celile-i ayete Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun.

Bir önceki yazımız olan Platonik Aşkımın Hep Beni Düşünmesi İçin Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar:

  • sevdiğinin sana bağlanması hiç aklından çıkmamak için en kuvvetli dua
  • birini kapına getirmek için dua
  • kapına getirme duası
  • birini kapina
  • sevdigini kapiya getirme duasi
  • sevdigim kadınları kapıya getirmek için okunan Duâ
  • talibim hemen bana gelmesi için ayet dua
Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask