olcay

Sevgilimle Barışmak İçin Dua

Hayatınızda en sevdiğiniz, ailenizden sonra üstüne titrediğiniz tek kişi olan sevgilinizle bu aralar aranız iyi değil ve tartışıp duruyorsanız, bu konu hakkında birşeyler yapma zamanınız gelmiş demektir. Sevgilinizle aranızdaki tüm anlaşmazlıklar okuyacağınız dualar sayesinde azalacak, aranızdaki buzlar eriyecek ve belki yeniden birbirinize aşık olacak, mutlu günlerinize geri döneceksiniz. Bu dua seven kişiler arasındaki tüm husumetleri gideren, etkili bir duadır. Bizim tavsiyemiz, sevgilinizle barışana kadar her gün kuşluk vaktinde, sessiz bir ortamda iyice odaklanarak, içten dileklerinizle bu duayı 3 kere üstüste okumanız. Böylece etkisi daha baki kalacak ve sevgilinizle mutlu günleriniz çabucak geri gelecektir.

Salâtü Tünciye

Allâhümme salli ğalâ Muhammedin ve ğalâ âli Muhammed. Salâten tüncinâ bihâ min cemîğil-ehvâli ve’l-âfât ve tagdî lenâ bihâ min cemîği’l hâcât. ve tüdahhirunâ bih3a min cemîği’s-seyyiât. ve terfeğunâ bihâ ğındeke eğlâ’d-Deracât. ve tübelliğunâ bihâ egsâ’l-ğayât min cemîğil hayrâti fi’l-hayâti ve bağde’l-memât. Bi rahmetike yâ erhamer rahimîn.

 

Bir önceki yazımız olan Sevgilimle Evlenebilmek İçin Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask