olcay

Sevgilimle Evlenebilmek İçin Dua

Çok sevdiğiniz sevgilinizle bir türlü evlenme aşamasına gelemediyseniz, bu dua ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilmek ve sevgilinizi kendinize bağlamak için ideal ve etkili bir duadır. Bu duayı tütsülenmiş bir beze sardıktan sonra ufak bir muska yaptırtıp üzerinizde de taşıyabilirsiniz. Bu ufak muskayı üstünüzde taşırsanız, sevdiğiniz  her görüşmeniz sonrası aklına düşecek olan evlilik fikri ile günden güne daha çok artacak ve en nihayetinde karşınıza evlilik teklifiyle gelecektir. Mutlu günler sizi bekliyor.

Hazırlayacağanız muska içine koymanız gereken bu duayı okuyun ve bir kağıda yazarak ilişkinizi evliliğe taşıyacak olan duayı hazırlayın:

“Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin salaten tehullu biha ukdeti ve teferricu biha ukdeti ve tüferricü biha kurbeti ve tekzi biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.”

 

Bir önceki yazımız olan Sevdiğimin Büyük Pişmanlıkla Dönmesi İçin Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arkdaşına Yolla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

ask