Aşık Etme Duası

Aşık etme duası, aşık etme duası nasıl yapılır gibi aklınıza takılan tüm soruların cevabını içeriğimizden öğrenebilirsiniz. Aşık duası belki de en çok ilgi ve talep gören dualardan en önemlisidir. Aşk bu dünyadaki her duygudan daha da güçlü olan, ender ve değerli bir duygudur. İnsan aşka düştüğü zaman, ne yaptığını ve de ne yapacağını kestiremez. Aşk ki bu kuvvetiyle buzdan dağları eritir, insanın yüreğini yakar. Fakat bir de karşılıksız aşk kavramı vardır ki bu bin bir kötüden de kötüdür. E neyse ki bu kavram çaresiz bir bekleyiş içerisine girmenizi gerektirmez. Nasıl mı? Aşık etme duası ile. Peki, Aşık etme duası nedir? Biri tarafından terk edilmiş olabilirsiniz. Veyahut terk edilmenize gerek bile kalmamıştır çünkü o kişi ile hiç beraber olamamışsınızdır. Kısaca platonik aşk adına yollara düşmüş olan dertlilerin dermanı aşık etme duası sizlere bu konuda son derece yardımcı olabilecek olan bir duadır.

Aşk Duası

Aşkın ne kadar güçlü bir duygu olduğundan bahsetmiştik. İnsanın aşk uğruna yapamayacağı şey yoktur ki bunu herkes bilir. Peki ya bu yapılacaklardan her şeyi yapmış olmanıza rağmen hala aşkınıza kavuşamadınız mı? İşte artık aşk duası için zamanınız geldi. Aşkınıza, eski aşkınıza veya aşık olmak istediğiniz kişiye kavuşabilmenizin yolu resmen aşk duası yolundan geçer. Medyum Dolunay’ın bu konuda profesyonel bir medyum olduğu da bilindir bir durumdur. Aşık etme duası yaptırmak benim hayatımı kurtardı ve beni büyük aşkıma kavuşturdu. Bu nedenle ben her dermansızın derman bulmasını istiyorum. Yıllardır peşinden koştuğunuz, aşkından deli olduğunuz o kişiye elde edebileceğinize inanıyor musunuz? Bence inanın. Çünkü gerçekten aşk duası sayesinde hayatınızın aşkı hemen kapınızda olacaktır. Medyum Dolunay sizin mutlu olmanız adına birçok duayı ve de büyüyü direkt olarak size uyguladığı gibi, bu duayı da size iyi gelmesi adına uygulayacaktır ve bu durumlar kusursuz bir şekilde olacaktır. Aşkınızı, hislerinizi bastırmayın da, aşkınızı dilediğiniz gibi yaşayabilin diye Medyum Dolunay sizlerle…

Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Aşık etme duası hakkında birçok yöntem mevuttur. Siz 0555 171 85 40 numaralı telefonu aradığınızda meraklarınız doğrultusunda yönlendirileceksinizdir. Medyum Dolunay profesyonel olduğu bu duada sizleri aşkınıza kavuşturmayı hedeflemektedir ki şuana kadar asla bir kere bile başarısız olmamıştır. Kısmet açma duası ve de Aşık etme duası gibi kuvvetli ve olumlu duaları Medyum Dolunay ile uyguladığınızda, istediğiniz hayatı yaşıyor olarak bulacaksınızdır kendinizi. Kendinizi daima olumlu olacak olan durumlara hazır tutunuz. Aşık etme duası sayesinde eski sevgilinizle tekrar beraber olduğunuzda artık ne yapmanız gerektiğini veya ne yapmamanız gerektiğini iyice kavrayarak, ilişkinize iyi gelebileceksiniz. Sizi aşka, kavuşmaya ve olumlu olan tüm kavramlara vardıracak olan bu duanın uygulanışı basit olduğu gibi sonucu da oldukça mutlu edicidir. Siz yeter ki bana inanın.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Duası
Yazdır
Bu sayfaya 6059 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
27 Hayır

“Aşık Etme Duası” için 14 yorum var.

 1. Küçüklük aşkları pek önemsenmez ama ben 20 yalımda unutamadım desem. Herhalde birçok kişi benim yaptığımı yapar ve medyuma giderdi. Ben de medyum desteği için Medyum Dolunay tercihini akrabamızın özel tercihi olduğu için seçtim. Aşık etme duası ile beni bu zor durumdan kurtarıp biricik aşkıma kavuşturuyor. Her gün biraz daha yakınlaşıyoruz. Teşekkür ederim Medyum Dolunay.

 2. Eşimle olan sorunlarımız arasında lise arkadaşım sosyal medyadan arkadaşlık teklif etti. Önceden kısa süreli görüştüğüm biriydi. Huyunu suyun bildiğim cinsten. Evliliğim çatırdayınca Medyum Dolunay aracılığı ile onu kendime aşık etme yönünde destek istedim. O da aşık etme duası gücü ile şifa bulacağımı söyledi. Artık çok iyi giden bir ilişkimiz var. Eşimden ayrılmak üzereyim. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 3. Uzun zamandır mutsuz bir ilişki çemberi içindeyim. Yaklaşık bir yıldır nişanlımla çok özel denebilecek konuları konuşamıyor, paylaşımlarımızı yeterli gerçekleştiremiyoruz. Onun çekingen tavırları canıma tak etti. Sanki beni sevmiyor gibi. Bu dönemde aşık etme duası ile çözüm olduğunu duyduğumda soluğu Medyum Dolunay ile aldım diyebilirim. Bana çare olan medyum sayesinde artık nişanlım bana sıcak davranmaya başladı. Her şey yoluna giriyor. Mutluyuz. Teşekkürler.

 4. Eşim bana eskisi gibi davranmıyor. Eski günlerimizi birbirimizin için her türlü fedakârlık yaptığımız anları özlüyorum. Bana yeniden aşık olsun istiyorum. Mail attığım Medyum Dolunay aşık etme duası ile çare olabileceğinden bahsetti. Hemen başlamasını söyledim. 3 hafta sonra eşimin sıcak bakışlarından kendimi alamamaya başladım. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 5. Arkadaşımın sevgilisi bana fena halde yanık. Bu durum beni çok rahatsız ediyor. Arkadaşım bu durumu fark edecek diye korkuyorum. Bu sebepten aşık etme duası yapacak bir medyum desteğiyle işi çözmeye çalışacağım. Medyum Dolunay’ın bu konuda etkili sonuçlar verdiğini duydum. Onunla görüşmemizden bir ay sonra arkadaşım mutluluğunu dillendirmekten kendini alamadı. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

 6. Dayımın kızı dershane arkadaşıma aşık oldu. Öyle seviyor ki gören ilk aşk mı der platonik tutkun mu bilemedim. Beni almaya sırf onu görmek için gelir hale geldi. Üzülmesine dayanamıyorum; çünkü çocuğun onunla hiç ilgisi yok. Bu sebeple Medyum Dolunay ile telefonla görüşerek aşık etme duası yapmasını rica edeceğim. Görüşmeyi gerçekleştirmemin ardından geçen 1 hafta ile çok şey değişmeye başladı. İyi ki seni aramışım Medyum Dolunay.

 7. Kuzenim çocukluk arkadaşıma sevdalandı. Hem de bir fotoğrafta görürü görmez. Ne yapacağımı bilemiyorum. Bana sürekli onu nasıl görebileceğini soruyor. Artık aşık etme duası yapabilecek bir medyum yardımı almam gerektiğini düşünmeye başladım. Medyum Dolunay bir çok konudaki etkisiyle tanındığından ona güvendim. İyi ki güvenmişim.

 8. Kardeşim en yakın arkadaşıma aşık oldu. Bu sebeple kendimi Medyum Dolunay’ın karşısında buldum. Ona etkili bir tavsiyede bulunmasını rica ettim. Bana aşık etme duası ile çare bulanlardan bahsetti. Aynı zamanda yorumları da takip edeceğimi söyledi. Artık Medyum Dolunay hayatıma iyi ki girmiş diyorum. Yaklaşık 1 ay içinde kardeşim kız arkadaşımla sözlendi. Çok mutlular.

 9. Komşumuzun kızı kardeşime yakınlaşıyor. Çok iyi bir kız. Ama kardeşim ne farkında ne de ona dönüp bakacağa benziyor. Bu kızın iyi kalpliliği beni Medyum Dolunay ile görüşmeye itti. Aşık etme duası yaparak kardeşimle komşu kızının arasını yapabileceğinden bahsedince hemen işe koyulmasını söyledim. 2 ay sonra kardeşim o kızla görüşmeye başladı. Artık mutlular. İyi ki Medyum Dolunay var.

 10. Kocamla aşık olarak evlendik ama bir süre sonra başka kadınla yazıştığını anladım. Dünyam başıma yıkıldı. Hemen internetten hoca aradım ve Dolunay Hoca nın olumlu yorumları dikkatimi çekti. Kendisine iyi ki danışmışım, geri getirme papaz büyüsü ile işler yoluna girdi.

 11. İşlerimde yükselmek için Medyum Dolunay Hoca dan kişiye özel işlem desteği aldım.Hem pozitif enerji ile doldum, hem de terfiler ardı sıra geldi.

 12. Papaz büyüsü konusunda medyum Dolunay üzerine isim tanımam. Eşimle aramın düzelmesini kendisi sağladı. Gerçekten doğru ve dürüst bir insan kendisi.

 13. Dedikodumu yapanlar, beni kıskananlar için Dolunay Hoca dan dil bağlama büyüsü desteği aldım. İnanılmaz ama dediği sürede bunların dedikodularından anında kurtuldum.

 14. Sevdiğimi evliliğe ikna etmek için baktım teklif gelmiyor, arkadaşım önerdi ve Dolunay Hoca dan ikna etme büyüsü yardımı aldım. Gerçekten olumlu etkilerini aldım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir