Aşk Büyüsü İle Evlilik Kurtarma

Zaman zaman yolunda giden evliliklerde ansızın sorunlar baş göstermekte, eşler birbirleriyle iletişim sonu yaşamakta ya da eşlerden birinin başka biriyle ilişki yaşaması sebebiyle evlilik yıkılma noktasına gelebilmektedir. Böyle durumlarda evliliği kurtarmak için gereken tüm çaba gösterilmesine rağmen başarılı olunamamışsa evliliği kurtarmak için aşk büyüsü yaptırmak gerekebilir. Aşk büyüsü son derece etkili bir büyüdür. Ancak etkili olabilmesi için mutlaka usta bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Aşk büyüsünün çeşitli türleri vardır ve farklı malzemeler kullanılarak yapılabilir. Evli çifti ayırmak isteyen kötü niyetli bir üçüncü kişi soğutma ya da ayırma büyüsü yaptırmış olabilir. Aşk büyüsü yapmadan önce medyum tarafından böyle bir büyü yapılıp yapılmadığı tespit edilmeli, büyünün varlığı halinde önce bu büyü bozulmalıdır. Aksi takdirde yapılacak olan aşk büyüsü hiçbir işe yaramayacaktır. Aşk büyüsü ortalama 2 ila 4 hafta içerisini gösterecektir. Eğer büyü yapılan kişinin iradesi güçlü ise etki etmesi biraz daha zaman alabilir. Büyü etki ettikten sonra büyü yapılan kişi büyüyü yaptıran kişiye karşı aşırı bir ilgi, yakınlık ve sevgi hissetmeye başlayacaktır.

Aşk Büyüsünde Medyum Seçiminin Önemi

Aşk büyüsü en güçlü büyüler arasında yer alan ve konusunda uzman bir medyum tarafından yapılması gereken bir büyüdür. Herkesin yapabileceği bir büyü değildir. Aşk büyüsü istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlamak için yapılan bir büyüdür. Aşk büyüsü çeşitli malzemeler kullanılarak farklı yöntemlerle yapılabilmektedir.

Aşk Büyüsünde Kullanılan Malzemeler

 Kullanılan malzemeler genellikle kişiye ait olan eşyalar, saç, tarak, iç çamaşırı, kazak, ceket gibi kıyafetler olabilmektedir. Tütsü kullanılarak yapılan aşk büyüleri olduğu gibi dualar okunarak yapılan aşk büyüleri de mevcuttur. Büyüyü yapan medyum aşk büyüsü konusunda uzman değilse büyü işe yaramayacaktır.

Aşk büyüsü kişiden kişiye değişmekle birlikte genelde etkisini birkaç hafta içinde göstermektedir. Büyü yapılan kişi büyüyü yaptıran kişiye karşı ilgi göstermeye, birlikte vakit geçirmek istemeye, hatta onu görmeden yapamamaya başlar. Eğer evli çiftte taraflardan biri aniden uzaklaşmışsa ve yeterli ilgiyi göstermiyorsa aşk büyüsü yaptırmadan önce ayırma büyüsü yapılıp yapılmadığının medyum tarafından araştırılması gerekmektedir. Ayırma büyüsü yapıldığı tespit edilirse öncelikle bu büyünün bozulması gerekir. Ardından aşk büyüsü yapmak olumlu sonuç verecektir.

Bir yorum bırakın