BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

Büyüler ve büyü çeşitlerinin insanlar üzerindeki etkileri oldukça fazla. Siz de etkileyici büyü çeşitlerini medyum Dolunay’dan öğrenin. Büyüler her an karşımıza çıkabilir. Belki biz büyü ritüelinden destek almak isteriz, belki de bize ya da yakınlarımıza büyü yapılmış olabilir. Büyü çeşitleri çok fazladır ve size hangi büyünün uygun olduğunu ya da hangi büyünün etkisi altında olduğunu gerçek bir medyum bilebilir. Yine de genel olarak, büyü çeşitleri hakkında bilgi almak yerinde olacaktır. Temel anlamda büyülerin, beyaz büyü, gri büyü ile kara büyü olarak ayrıldıklarını belirtelim. Gri büyüler ise, törensel büyüler, cinsel büyüler, aşk büyüleri ve kötü büyüler olarak kendi aralarında ayrılmaktadır. Kara büyüler, adından da belli olacağı gibi, olumsuz içerikleri ve niyetleri olan büyülerdir. Bunlar zarar verme niyetinde yapılırlar. Hastalanma, kişinin bedeninde kalıcı bir hasar kalması, ölüm, çiftlerin ayrılması gibi olumsuz etkileri olabilir. Büyü türleri olarak, beyaz büyüler ise, iyiliklerin, güzelliklerin olması için yapılan büyülerdir. Bunlar, kişilere zarar verecek kara büyülerin etkilerinin sonlandırılması için de yapılmaktadır.

BÜYÜDEN MEDYUM DOLUNAY İLE KURTULDUM VE BİLGİLENDİM

Büyü türleri olarak, gri büyüler de kara büyü ile beyaz büyülerin bir karması olarak kendini göstermektedir. Aslında, renklerinden de türleri tahmin edilebilir. Bir de etkilerine göre büyü türlerine bakmak gerekir. Törensel büyüler ayinseldir, cinsel büyüler cinsel anlamda etkileme amaçlıdır, aşk büyüsü karşı tarafın sevgi duyması için yapılır, kötülük büyüsü ise ayırma, kavga edilmesi, soğutma gibi niyetlerle yapılmaktadır. Bana kötüniyetli bir üçüncü kişinin büyü yapmış olduğunu evimde ve işyerimde birtakım cisimleri bularak ve aile büyüklerime sorarak anladım. Bunun ne tür bir büyü olduğunu elbette anlamamıştım ama kurtulmama gereken bir olay olduğunu anladım. Bir arkadaşımın desteği ile medyum Dolunay Hoca ile iletişim kurdum. 0 555 171 85 40 numaralı telefondan sizler de çare bulmak için ulaşabilirsiniz.

Benden gerekli bilgileri aldı ve ne tür bir büyü yapıldığını da kısa sürede anladı. Kendisinin bu yetkinliğinden son derece etkilendim. Ancak sonradan öğrendim ki, kendisi ülkemizin en önemli birkaç medyumundan biri. Kendisi hizmet sunma yetkisine sahip ve vergi levhası olan, son derece güvenilir bir zat. Eğitimli ve psikoloji alanında son derece yetkin, aynı zamanda kişisel danışmanlık yapan ülkemizdeki tek isim diyebilirim. Özelliklerine gerçekten bayıldım ve kendisine güvendim. Bundan da sonuç aldım. Bana nasıl bir büyü altında olduğumu, büyü türlerini anlattı, sonra da büyü bozma için yapmamız gerekenleri belirtti. Kısa sürede sonuç aldım, ancak dediklerine harfiyen uydum ve inandım.

BÜYÜ TÜRLERİ ÇOK FAZLA

Büyü çeşitleri gerçekten çok fazla ve her an başımıza biri gelebilir. Ayrıca, biz de zaman zaman büyüden faydalanmak isteyebiliriz. Bu durumda bence yetkin zat medyum Dolunay Hoca ile iletişime geçmek gerekmektedir. Bu şekilde, en doğru desteği alabilirsiniz ve sonuç almanız da kaçınılmaz olur.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 4587 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
24 Hayır

“BÜYÜ ÇEŞİTLERİ” için 20 yorum var.

 1. Büyü çeşitleri konusunda beni bilgilendiren isim medyum Dolunay Hoca oldu. Kendisi Allah vergisi yetenekleri ile özel bir insan. Ben benden ayrılan eşimin dönmesi için bir çare arıyordum. Arkadaşımın önerisi ile kendisini 05551718540 numaralı telefondan ulaştım. Papaz büyüsü, nohut büyüsü, vefk işlemi, havas işlemi gibi birçok konuda bilgi sahibi oldum.

 2. Medyum Dolunay Hoca her danışanına uygun, derdine çare olacak büyü çeşitleri uygulama konusunda son derece yetkin bir insan. Kendisini neden mi tanıyorum, biz arkadaşlarımızla her olayda, her derdimize kendisinden destek alırız. İnternetten tanıdık ve deneyince çok memnun kaldık.

 3. Kaynanam yüzünden mi gideyim, sayesinde mi diyeyim, büyü çeşitleri konusunda uzman oldum. Medyum Dolunay Hoca sağolsun, kendisine çok şey borçluyum. Kayınvalidemi uzaklaştırmak için büyü yardımında bulundu. Çok ilgili bir insan, ayrıca resmi çalışma belgesi olan gerçek medyum. 05551718540 telefondan ne zaman arasam kendisi açtı,mesajlarıma da her zaman cevap verdi.

 4. Medyum Dolunay Hoca bence çok güvenilir bir medyum. Büyü çeşitleri ile ilgili bilgileri de kendisinden aldım. Amacım sevdiğime kavuşmak için papaz büyüsü desteği almaktı. Hem bu çok zor büyüyü, hem de birçok işlemi sorularıma her zaman yanıt vererek bana detaylı şekilde anlattı, ne zaman mesaj yazsam, aklıma birşey takılsa bana yardımcı oldu.

 5. Büyü çeşitleri hakkında bilgi almak ve en iyi büyü yapan isim kim öğrenmek isterseniz, benim için doğru cevap medyum Dolunay dır. Medyum Dolunay resmi bir medyum ve yetenekleri, eğitimi, imanı ile bence öne çıkan bir isim kendisi. Birçok konuda olduğu gibi, vefk konusunda da beklentileri karşıladı. Ben aşık etme vefki konusunda çok yardım aldım.

 6. Gideni geri getirme vefki yardımı almak için hoca ararken, önce birkaç dolandırıcıya maalesef denk geldim. Üçüncü danıştığım ise çok şükür medyum Dolunay Hoca idi. Gerçek medyum ve büyü çeşitleri konusunda çok vakıf bir insan. Derdinizi dinliyor, ne zaman mesaj atsam hemen cevap yazdı, aramalarıma hemen döndü ve ilgisi çok yüksek.

 7. Ben ve arkadaşlarım, ilgilendiğimiz erkeklerin bize gelmesi için medyum Dolunay Hoca ile çok iletişime geçtik. Her zaman en doğru büyü çeşitleri ile bize gönülden destek oldu, yardımcı oldu kendisi. Malzemeleri yolladı, neler yapmamız gerektiğini belirtti ve gün be gün takip etti. Sonuçlar hep istediğimiz gibi oldu.

 8. Sınıf başarımı engellemek isteyen bir arkadaşım vardı. Yetenekli insanların hayatları hep ilgimi çekmiştir. Bir gün bilgisi ile ünlü Medyum Dolunay’dan da kesitler okumuştum. Bu başarımı engellemek isteyenlere büyü çeşitleri arasından ne yapabileceğimizi sordum. Artık çok başarılıyım ve herkes benimle gurur duyuyor. Sana çok şey borçluyum Medyum Dolunay.

 9. Büyü çeşitleri her ne kadar insanları korkutsa da başvurulmaktadır. Kimi insan iyilik kimi insan da kötülük yapmak adına bunlardan faydalanır. Beyaz büyü ve etkilerini araştıran ben sevdiğime bu büyüyle kavuşacağıma inanıyorum. Bu yolda da ünlü Medyum Dolunay’a mail atarak ulaşma tercihinde bulundum. Erkek arkadaşım çok uzun zaman sonra bana döndü. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 10. Büyü çeşitleri incelememde karşıma çıkan uzaklaştırıcı büyü seçimini yapma kararım kaynanam yüzünden oldu. Kaynanam bizi çok yıprattığından onu uzaklaştıracak büyüyü Medyum Dolunay ile ona yaptırdım. Dolunay’ın ünü bizim çevremizde çoktu. Pek çok arkadaşım gibi bende de yaptığı iş yaradı. İyi ki seni seçmişim Medyum Dolunay.

 11. Erkek arkadaşım ile ilişkimiz git gide köreliyor. Artık benden uzaklaşıyor ve ailesinin dilediği kızla evleneceğini söylediğini duydum. Bu beni çileden çıkardı. Hemen uzun zamandır planladığım Medyum Dolunay ile görüşme talebimi hayata geçirdim. Bana büyü çeşitleri ve etkilerinden bahsetti. Bizim hayatımızı yoluna koyacak büyü için hemen başlamasını istedim. 2 ay sonra sözlendik. Teşekkür ederim Medyum Dolunay.

 12. Babamın beni amcasının oğluna vermeyi düşündüğünü tesadüf eseri öğrendim. Geceleri uykularımı kaçıran bu durum sonrasında babamla aram açıldı. Daha fazla mutsuz bir hayata mahkum olmamak için Medyum Dolunay ile mail aracılığıyla yazıştım. Büyü çeşitleri konusunda beni bilgilendirdi ve bana babamın karışmaması adına engel olacak bir büyü yapacağını iletti. Artık her konuda söz ben de. Teşekkür ederim Medyum Dolunay.

 13. Teyzem aile ilişkilerime sürekli karışıyor. Onunla çocukken olan samimiyetimiz ilerleyen dönemde böyle bir olumsuzluk olarak hayatımı zora sokmaya başladı. Bu sebepten Medyum Dolunay ile görüşerek durumu çözmesini teklif ettim. Büyü çeşitleri ve büyü yapma konusunda uzman olan Medyum Dolunay bu durumu 1 ay gibi bir zamanda düzeltmeye başladı bile. Çok teşekkürler Medyum Dolunay.

 14. Babam annem ile yollarını ayırmayı düşünüyor. Bunun ne kadar zor bir durum olduğunu bilemezsiniz. Anneannemin bu duruma sebep olduğunu düşünüyorum. Medyum Dolunay ile telefon görüşmesi yaparak büyü olup olmadığını sordum. Büyü çeşitleri ve yapılan büyü ile ilgili bilgilendirmenin sonunda bozabileceği söyledi. Annemle babamın araları düzelince dünyalar benim olmuştu. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

 15. Büyü çeşitleri konusundaki araştırmalarım beni ünlü Medyum Dolunay ile buluşturdu. İyi ki de buluşturmuş. Hayatımdaki pek çok olumsuzluğa merhem olacak bu medyum benim önüme çıkan engelleri yok etmek adına üzerimdeki büyüyü kaldırdı. Bunun çok uzun sürede gerçekleştirmedi. Benim bilgilerimi almayla işe koyulmasının 8. Günü itibariyle bir şey yoluna girmişti. Seni seviyorum Medyum Dolunay.

 16. Almanya dan destek aldığım Dolunay Hoca benim kısmet kapılarımı sonuna kadar açtı. Bence siz de kendisinden destek alabilirsiniz.

 17. Medyum Dolunay ile ablamın evlilik işi için bir araya geldik. Dürüst ve bir desteği almaya karar verdiğinde her adımda ilgilenen bir insan. Başarılı sonuç aldık doğru bir hoca.

 18. Medyum Dolunay dürüst, gerçekten hocalık yetenekleri olan, parada gözü olmayan bir insan. Bana muhabbet vefki yardımında bulundu ve ne zaman arasam fikirleri ile bana ışık tuttu.

 19. Çok özel bir isim bence medyum Dolunay Hoca. kendisinden evlilik vefki desteği almak kısmet oldu, kesinlikle detaylı anlatımları ve yardımları ile doğru insan olduğunu anladım.

 20. Papaz büyüsü ve kişiye özel işlem konusunda Dolunay hoca dan yardım aldım. Gerçekten zamanım ve param boşa gitmedi, işe yaradı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir