BÜYÜ NASIL BOZULUR

Size büyü yapıldığınız düşünüyorsanız büyü nasıl bozulur, büyünün bozulması için neler gerekir uygulanması gerekenleri sayfamızdan öğrenin. Birçok büyü türü bulunmaktadır. Büyü çeşitleri, kişilerin elde etmek istedikleri amaçlara göre değişmektedir. Aşk büyüsü, evlilik büyüsü, işlerin açılması için bereket büyüsü, bağlama büyüsü, ayırma büyüleri amaçlarına göre yapılan büyülerdir. Şekillerine göre, papaz büyüsü, nohut büyüsü, yumurta büyüsü, vodoo büyüleri gibi çok çeşitli büyüler da söz konusudur. Yüzyıllardır büyüler insanlık tarihi tarafından uygulanmaktadır. İnsanlık olduğu sürece de var olacaktır. Yeter ki, iyiniyetle ve doğru ellerde yapılsın. Ayırmak için, soğutma büyüsü, ayırma büyüsü, boşatma büyüsü gibi olumsuz niyetlerle yapılan büyülerin olması da söz konusu elbette. Peki yapılan büyü nasıl bozulur. Bu tür olumsuz büyülerden kurtulmak için büyü nasıl bozulur mutlaka bilmek lazım. Birine yapılan büyünün bozulması için o büyüyü oluşturan ritüellerin de bilinmesi ve eksiksiz şekilde uygulanması gerekmektedir.

MEDYUM DOLUNAY İLE BÜYÜ BOZABİLİRSİNİZ

Büyüden kurtulmak için bence yapılması gereken, doğru ismi bulmaktır. Bizler büyü bozma işlemlerinin nasıl olduğunu bilemeyiz. Bu nedenle, uzman medyum hocalarda destek almak son derece önemlidir. Bu nedenle, ben üzerimdeki ayırma büyüsünden kurtulmak için gerçekten güvenilir bir medyum arayışına girdiğimi belirtebilirim. Eşimle çok mutlu bir evliliğim varken, birden bize musallat olan bir kadın yüzünden sıkıntılar yaşamaya başlamıştım. Evimde çeşitli muskalar bulmaya başladım ve bize ayırmaya çalışan kişinin, eşimde gözü olan arkadaşım olduğunu anladım. Büyü bozulması için destek alarak, arkadaşlarımın önerilerini dinleyerek medyum Dolunay Hoca ile iletişime geçtim.

Kendisinin direk ve resmi hattı, 0 555 171 85 40 ve bu numaradan derdinize derman için siz de başvurabilirsiniz. Büyü nasıl çözülür, gerçekten bilen bir isim. Derdimi güzelce kendisine anlattım. Zaten, anlatmaya bile gerek kalmadan sezgileri ile ne diyeceğimi de anlıyor kendisi. Bir medyum olarak, resmi çalışma izni olan birkaç önemli isimden biri. Vergi levhası olan, kayıt dışı asla hizmet sunmayan bir isim. Öte yandan, içinde bulunduğum o psikolojik buhrandan da yaşam koçu olarak uzaklaşmamı sağladı. Bana mükemmel şekilde destek oldu.

ETKİLİ BÜYÜ BOZMA

Etkili büyü bozma konusunda Medyum Dolunay kesinlikle en doğru isim. Bu büyülerden kurtulmak için, size Dolunay Hoca tarafından verilen ipuçlarını harfiyen uygulamanız ve dediklerini yapmanız gerekiyor. Bundan sonra, aslında inanmanız ve iradenizin de sağlam olması bence son derece önemli. Ben ilişkime zarar vermesi muhtemel bu büyü illetinden inanmam ve Medyum Dolunay Hoca sayesinde kurtuldum. Etrafımızda bize karşı kötüniyetler besleyen birçok kişi var ve bunlardan büyülerle olumsuz etkilenebiliriz. İşte bu durumda, Dolunay Hoca gibi önemli ve  gerçek yetenekleri olan bir isimden destek almak çok önemli. Ben, kendisinden çok önemli destekler aldım ve halen de zaman zaman rehberliğinden yararlanmaktayım. Siz de bu büyü musallatlarından desteğini alarak kurtulabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 7481 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
31 Hayır

“BÜYÜ NASIL BOZULUR” için 23 yorum var.

 1. Arkadaşım için yapılan kötü amaçlı bir büyüyü bozmak için medyum Dolunay’dan büyü bozma işlemi hakkında yardım aldık. Kısa zaman içinde arkadaşımı kurtarıp eski mutlu günlerine döndürdü. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

 2. Büyü bozma işlemi hakkında yardım almak için güvenilir bir medyum ararken arkadaşım medyum Dolunay’ın bu işin ehli olduğunu söyledi. Onu seçerek çok doğru bir karar verdiğimizi hemen anladık. O gerçekten de bu işin ustası

 3. Büyü bozma işlemlerinin ne kadar riskli olduğunu bildiğim için mutlaka güvenilir biri ile çalışmak istedim. Medyum Dolunay’ı seçmeye karar verdim. Onu tanıdıktan sonra tüm tereddütlerimi kısa zaman içinde yok etmeyi başardı.

 4. Büyü bozma işlemleri hakkında herkes bana çok dikkatli olmamı söyledi. Ben de acele etmeden en güvenilir isim için araştırmalar yaptım. Medyum Dolunay’a güvendim ve kısa zaman içinde ne kadar doğru bir seçim yaptığımı anladım.

 5. Medyum Dolunay’a kendim için yaptırdığım büyü bozma işleminden kısa süre içinde sonuç aldım. Artık kendimi çok daha rahat hissediyorum. Bu sebeple ona çok teşekkür ediyorum ve herkese onunla çalışmalarını öneriyorum.

 6. Kişiye özel yaptığı büyü bozma işemleri ile tanınan medyum Dolunay anneme de yardımcı oldu ve kısa zaman içinde onun üzerinde ki büyü etkilerini yok etti. Onu tanıdığımız için çok şanslıyız çünkü bu konuda güvenecek biri bulmak gerçekten zor.

 7. Büyü bozma işlemleri hakında en güvenilir isimlerden biri olması benim de medyum Dolunay ile çalışmama neden oldu. Ona her konu hakkında güvenebilirim. Bu sebeple medyum arayan kişilere de kesinlikle bu ismi tavsiye ediyorum.

 8. Babamın çektiği sıkıntıları yok etmek için medyum Dolunay’dan kişiye özel büyü bozma işlemleri hakkında yardım aldık. Ne kadar doğru bir karar verdiğimizi hemen anladık. Bence kendisi ile çalışmak isteyenler kesinlikle tereddüt etmemelidirler.

 9. meraba benim bir sorum var merak etigim ilk evlilimden bosandiktan sonra ikinci evlilim oldu ilk kaynanam ve bir kisi daha iki kisiymis benim ikinci evlilim bitsin diye uc buyu yapmislar ayirma hastalik ve mutsuzluk buyusuymus bu merak etigim bidaha evlilik olursa biri girerse hayatima gene bana buyu yaparlarsa tutarmi tutmamasi icin napabilirim

 10. Büyü gerçekten var mıdır, büyü nasıl bozulur, tüm bunları başıma geldikten sonra anladım. Bir süre önce bir aile beni istemeye gelmişti, biz kabul etmedik ancak adam sürekli bana haber yollamaya başladı. Sonra kendimde birtakım rahatsızlıklar hissetmeye başladım. Meğer bana büyü yapmışlar. Annem anladı ve hemen arkadaşlarından 05551718540, medyum Dolunay ın telefonunu aldı. Bu dertten beni hoca kurtardı.

 11. Büyü nasıl bozulur bence bu konuda en bilgili insan medyum Dolunay Hoca. Gerçekten donanımlı bir de çok dürüst olmasından memnun kalıyorum. Birkaç kere büyü yaptırdım ve en son kıskanç akrabalarım büyü yapmış, bunu anladım hemen hocamı aradım. Öyleymiş ve kendisini bu bozdu.

 12. Medyum Dolunay Hoca her zaman aramalarımı açan ve bana yardımcı olan bir insan. Gerek büyü nasıl yapılır, gerek büyü nasıl bozulur kendisinden öğrendim ve birçok defa bana yardım etti. Bence başı sıkışan, çare arayan herkes benim gibi kendisine danışabilir. Bu şekilde hayalleriniz benim gibi beklemediğin anda gerçek olur.

 13. Büyü nasıl bozulur bu konuda meraklarım vardı. Çünkü eski nişanlımın ailesinin bana büyü yapmasından şüphe duyuyordum. Bir süredir içimde daha önce olmayan bir sıkıntı, bir evham hali vardı. Annene danıştım ve o da şüphelendi, biz hemen medyum Dolunay Hoca ile görüştük. Bu illetten beni kurtardı.

 14. İnternet üzerinden lazım olur diye büyü yapan ve büyü nasıl bozulur konusunda inceleme yaptım. Yorumlar olumlu olduğundan medyum Dolunay Hoca dikkatimi çekti. Kendisinin telefonunu 05551718540 olarak telfona kaydettim. Kısmet oldu kendisinden bir büyü için yardım istedim. Olumlu yorumlar yanlış değilmiş çok düzgün bir insan.

 15. Sevdiğim erkek beni terk edince, geri dönmesi için gideni geri getirme büyüsü yapsın diye medyum Dolunay Hoca dan yardım istedim. Hocam sevgilimin bir kız için gittiğini ve kızın da büyü yaptığını söyledi. Kendisini büyü nasıl bozulur konusunda bana hemen yardımcı oldu. Gideni geri getirme için büyü de yaptı, dediği sürede Aşkın beni arayarak pişman olduğunu söyledi.

 16. Kocam Murat ile aramız son derece iyiyken son zamanlarda sık kavgalar etmeye başladık. Komşu teyzemin bile durum dikkatini çekmiş. Neden diye sordu ve sizde büyü var dedi. Bir hocaya gidelim dedim. Büyü nasıl bozulur konusunda iyi isim medyum Dolunay Hoca ya gittik. Sağ olsun bizi çekemeyenlerin büyülerini bozdu rahat ettik.

 17. Büyü nasıl bozulur konusunda seçimim medyum Dolunay Hoca dan yana oldu. Kendisinden çok faydalandım ve ne zaman arasam bunalmadan, sıkılmadan bana cevap verdi. Özellikle bu özelliğinden memnun kaldım. Ben de ona ne istediyse uydum ve ulaştırdım. Kısa sürede üzerimdeki kötü büyüleri ortadan kaldırdık.

 18. Bağlama vefki üzerine, eşimin bana sıcak olması için medyum Dolunay hoca dan destek aldım. Detaylı olarak bilgileri verdi ve bana her zaman destek oldu.

 19. Ayırma vefki desteğini medyum Dolunay Hoca dan aldım ve bana eziyet eden üvey annemden hocamla kurtuldum. Tavsiye ediyorum.

 20. Üvey annem için medyum Dolunay Hoca dan destek aldım. Kendisi dil bağlama vefki ile bu nefret ettiğim kadını benim hakkında konuşmasına engel oldu.

 21. Medyum Dolunay hoca ayrı, bence diğer bütün hocalar ayrı. Gerçekten yaşamımda kendisinden çok olumlu destekler aldım ve bu sayede hem süper bir evliliğim, hem de işim var. Kişiye özel işlemleri bir numara.

 22. Medyum Dolunay Hoca ile papaz büyüsü, vefkler ve kişiye özel işlemler konusunda uzaktan ya da yüzyüze destek alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir