Canbar Büyüsü

Son zamanların en çok tercih edilen büyüsü olan Canbar aşk büyüsü ile istediğiniz kişi ile bağlarınızı en iyi şekilde kuvvetlendirin. Canbar aşk büyüsü Şamanlar’dan bu yana varlığını sürdüren ve de koruyan, etkili bir büyü çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Çok uzun zamanlar boyunca varlığını koruyan bu büyü, eski olmasına rağmen pek duyulmamış olan bir büyüdür. Canbar büyüsü aynı zamanda Cambar olarak da adlandırılabilir. Etkili, kuvvetli ve de tesiri yoğun olan bir büyü olması nedeni ile profesyonel medyumlar ile çalışılması önerilir. Son zamanlarda oldukça sık bir şekilde merak uyandıran bu büyü, uygulanmak üzere fazla talep almaktadır. Bu esnada da devreye bu büyünün ehli olan Medyum Dolunay girmektedir. Medyum Dolunay’ın izlediği metotlar ve eylemler nedeni ile bu büyü etkili, kuvvetli bir hal almaktadır.

Canbar Aşk Büyüsü Nedir?

Canbar aşk büyüsü genellikle ayrılmış olan çiftler arasında kullanılan, kuvveti ağır olan bir aşk büyüsüdür. Talebi son günlerde oldukça fazlalaşan bu büyü kullanım olarak oldukça rahat ve başarılıdır. Ayrılmış olan eşler veya sevgililerin direkt olarak başvurduğu bu büyü, aradaki aşk bağını kuvvetlendirerek, ayrı kalan çiftleri birbirine kavuşturur. Malzeme açısından genel itibari ile ceylan veya geyik derisi kullanılmaktadır. Bu deriler farklı şekillerde kullanılır. Bu kullanış şeklini, amaca göre büyü yapan hocalar belirler. Hazırlanan malzemelerle birlikte büyünün yapım aşaması gerçekleştiğinde, kolaylıkla uygulanan büyü, her zaman kuvvetli sonuçlar verebilir. Etkisinin kalıcılığı nedeniyle canbar aşk büyüsü güvenilir ve de kuvvetli sonuç veren büyü çeşitleri arasında yer almaktadır.

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yukarıda bahsettiğim gibi bu büyü geyik veya ceylan derisi sayesinde gerçekleştirilmektedir fakat genel itibari ile ceylan derisinin kullanıldığını söyleyebilirim. Bu büyü kuvvetli sonuç vermesi ile meşhur bir büyüdür ve ortalama sonuç alma süreniz, bir hafta veya iki hafta olabilir. İşini medyum Dolunay’a gönül ferahlığı ile devreden kişilerin bu büyü esnasında yapması gereken tek şey, büyünün tutacağına gönülden inanmasıdır. Aşkınıza kavuşmanızdaki en önemli yol canbar aşk büyüsü yolundan geçer. Bu büyünün en önemli özelliklerinden birisi de büyünün kola kolay bozulmama durumudur. Büyü bozan hocalar mutlaka bir şekilde büyüyü bozabilirler fakat yine de siz bu konuda en iyi olan bir hoca ile çalışsanız daha iyidir. Canbar aşk büyüsü yaptıranlar hele ki bir de benim gibi Medyum Dolunay’da bu büyüyü yaptıranlar hallerinden çok memnun. Kafanızda takılı kalan sorular, merak uyandıran durumlar için endişe etmenize hiç gerek yok. 0555 171 85 40 numaralı telefon sizin aklınıza takılan her soruya açıklık getireceği gibi, sizi bu büyü ile kavuşturacak olan telefondur. Canbar aşk büyüsü amaçları ve hedefleri direkt olarak gerçekleştirebilen kuvvet dolu bir büyü olarak, aşıkların birbirlerine kavuşmaları veya yeniden kavuşmaları için bire bir olan bir yoldur.  Bu büyü size mutluluk katacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kalbimde bitmeyen gençlik aşkım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 4085 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
17 Hayır

“Canbar Büyüsü” için 23 yorum var.

 1. İmkansız bir aşka düşmüşken, bunun gerçekleşmesini canbar büyüsü yaparak medyum Dolunay Hoca sağladı. Hicri takvime göre günü belirleyerek, benden istediklerini de belirterek bu çok zor büyüyü benim için yaptı. Ben de güvendim ve kendisinin başaracağına e

 2. Canbar büyüsü ya da canbar aşk büyüsü, özel derilere yazılan bir büyü ve inanılmaz zor. Bunu ülkemizde yapan çok az kişi var. Bunlardan biri de Dolunay Hoca. Ben bu büyü konusunda destek aldım, kişileri aşık etmek için yapılıyor. Siz de bu konuda danışabi

 3. Büyü ilmine sahip, Allah vergisi medyumluk yetenekleri ile donatılmış Dolunay Hoca sayesinde ben de sevdiğim erkeğin beni sevmesini sağladım. Çünkü hocadan canbar büyüsü konusunda destek aldım. Siz de arayabilir, randevu alabilirsiniz.

 4. Canbar büyüsü, papaz büyüsü gibi konularda en doğru desteği almak isterseniz medyum Dolunay Hoca yı siz de benim gibi arayabilirsiniz. Arkadaşım bir süredir hasta gibiydi ve hocaya gittik, onda papaz büyüsü bozma işlemi yaptı. Ben de sevdiğim için canbar büyüsü yaptırdım. Sonuçlar mükemmel.

 5. Özel ritüeller, büyülerin gizemleri ile derilere yazılan ve yapılan canbar büyüsü ülkemizde birkaç hocanın yapabildiği bir tılsım. Bence bu konuda en doğru isim Dolunay Hoca. Arayın siz de ne demek istediğimi anlayacaksınız. 0 555 171 85 40 numarasında siz de arayabilirsiniz.

 6. Büyü çeşitlerini merak ediyorsanız, büyü yapma ya da büyü bozma talepleriniz varsa, siz de benim gibi medyum Dolunay Hoca dan yardım alabilirsiniz. Ben sevdiğim kadını canbar büyüsü ile elde ettim. Temiz kalbimle onu istedim ve hocam da bana yardımcı oldu.

 7. Sevdiğiniz insana, platonik aşık bile olsanız, kesin sonuçlarla kavuşmak, onu elde etmek isterseniz ülkenin neresinde olursanız olun Dolunay Hoca ya danışabilirsiniz. Canbar büyüsü ile ben sevdiğim insanı bana hiç duygusu yokken kendime bağlamayı başardım. Hocam sayesinde.

 8. Dolunay Hoca harika bir insan, çok derin bir zat. Ayrıca, başta canbar büyüsü olmak üzere en zor büyüleri yapma ve bozma konusunda gerçekten tek isim. Ona danışın, benim kadar sizin de memnun kalacağınızdan kesinlikle eminim.

 9. Dolunay Hoca dan canbar büyüsü konusunda destek aldım. Kendisine uzaktan ulaştım ve bu şekilde bile, bana gayet başarılı şekilde, yakından ilgilenerek yardımcı oldu. Siz de eminim ki kendisinden çok yardım alacaksınız ve güzel günler benim gibi sizin de olacak.

 10. En yakın arkadaşıma aşıktım ama o beni hep arkadaşı olarak görüyordu. Ben de kendime aşık etmek için canbar büyüsü kullanmak istedim. Bunun için de işinin ehli birine ihtiyacım vardı. Bu kişi Medyum Dolunay’dan başkası değildi. Kısa sürede arkadaşlıktan tutkulu bir aşka evirildi ilişkimiz. İnanılmaz mutluyum.

 11. Canbar büyüsü isim olarak bana hiçbir şey çağrıştırmıyordu. Hayatımda ilk kez duyduğum bir tanımlamaydı. Medyum Dolunay bana bu büyüden bahsedene kadar hakkında hiçbir şey bilmiyordum. Sevdiğiniz kişiyi bu büyü ile kendinize aşık edebilmeniz mümkünmüş. Deneyerek emin oldum. Hocam sayesinde şükranlarımı sunuyorum kendisine.

 12. Sevdiğim kızı başkası ile görmeye yüreğim dayanmıyordu. Her gün gözümün önünde başkasının elini tutuyordu. Bu durum iyice canımı sıkmaya başladı. Önce onların ayrılmasını sağladım. Medyum Dolunay’a ulaşarak canbar büyüsü ile kızı kendime aşık etmek istediğimi söyledim. İsteğim doğrultusunda hemen işlemlere başladık. Artık onun elini sadece ben tutuyorum.

 13. Medyum Dolunay diğer medyumlardan çok başka. Hem güvenilir hem de yaptığı işler kesin sonuç veriyor. Ben artık ondan başka kimseyle irtibata geçmiyorum. Az önce de canbar büyüsü hakkında bilgi almak için aradım. Yine çok ilgiliydi. Eksiklerimi tamamladıktan sonra tekrar kendisi ile konuşup işlemlere başlayacağız.

 14. Canbar büyüsü birini kendinize aşık etmeniz için kullanılan büyülerden biriymiş. Ben de bunu Medyum Dolunay sayesinde öğrendim. Öncesinde hakkında pek bilgim yoktu. İnanılmaz etkili bir büyü. Yaptırmak isteyen kişiler muhakkak hocama yaptırsın ki etkisini kısa bir sürede görsün. Zamanınızı değerlendirmeniz önemli.

 15. Büyü olaylarına her zaman çok merakım vardı. Büyülerin hangi çağda ortaya çıktığını, ilk nasıl ve ne şekilde kullanıldığını hep araştırmıştım. Bana bir gün lazım olacağını düşünmemiştim. Canbar büyüsü ile aşık etmem gereken biri vardı. Medyum Dolunay ile bu konuyu konuştum. Bana büyünün etkisinden bahsetti. Hemen yaptırmak istediğimi bildirdim. Şahane tek kelime ile.

 16. Canbar büyüsü çok etkili bir büyü olduğu için yanlış sonuçlar doğurmaması adına bu işi çok güvenilir ve alanında uzman birilerine yaptırmak en doğrusuymuş. Ben de bu sebeple Medyum Dolunay hocama danıştım. Kendisi işinin ehli birinci sınıf bir insan. Allah razı olsun derdime dava buldu beni zor durumdan kurtardı.

 17. Medyum Dolunay hocama sevdiğim kişiden bahsettim. Bana bir çıkış yolu göstermesi için yardım istedim. Hocam sağ olsun beni sakin bir şekilde dinledi önce sonrasında da izlememiz gereken yolları anlattı. Canbar büyüsü olayını da onun sayesinde öğrendim. Bana ışık tuttu resmen kendisi. Her zaman dualarımdasınız hocam.

 18. Dolunay Hoca ile internette inceleme yaparken karşılaştım. İyi ki ondan yardım almışım, eşimle aramın çok sıcak olmasını onun muhabbet vefklerine borçluyum.

 19. Kızım son derece iyi bir ailenin oğlu ile görüşmeye başladı. Ben de hemen arkadaşlarımın çok önerdiği Dolunay Hoca dan bağlama vefki yardımı aldım. Çok güzel giden bir ilişkileri var.

 20. Çok özel yani ilişkim için yardım aldığım Dolunay Hoca, aramızın mükemmel olmasını sağladı. Yatak hayatımız için bize kişiye özel işlem yaptı ve sıcacık gidiyor ilişkimiz.

 21. Ayırma vefki ile duygularım olan insanı kız arkadaşından ayırdım. Bunu elbette ben yapmadı, Dolunay Hoca nın yetenekleri ve maneviyatı yaptı.

 22. Medyum Dolunay Hoca kesinlikle yetenekli, manevi ilimlere çok vakıf bir insan. Özellikle papaz büyüsü konusunda çok özel çalışmaları var. Ben çok memnu kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir