Cin Musallatı

Cin musallatı nasıl olur? Bir cin musallat olduysa nasıl çıkarılır cin çıkarma işlemlerinin detaylarını sitemizden öğrenin. Cin musallatı konunun başlığı olduğunda herkesin şüphesiz ki içine bir ürperti girer. Korkulan, endişe edilen bir konudur bu konu. Peki, cin musallatı nedir, bu musallat türünden nasıl korunur insan? Bu tür soruları aydınlığa kavuşturacağımız makalemizde devamlılığınızı rica etmekteyim. Cin, halk arasında üç harfli olarak da adlandırılan, fiziksel âlemde var olmayan, bedensiz varlıklardandır. Peki, bu üç harfliler madem fiziksel âlemde yer almamakta peki o zaman nasıl kişiye musallat olmakta? Bunun cevabını şu şekilde verebilirim; Cinler astral boyutta yaşayan varlıklardır. Evet, bizim o boyuta erişmemiz zor olduğu gibi, onların da bizim fiziksel dünyamızda olmaları zordur. Fakat cinlerin çeşitleri vardır ve bu çeşitlerden bazıları astral tabakanın en alt katında yer almaktadırlar ve bu tabaka bizim fiziki dünyamıza en yakın olan tabakadır. Bu nedenle de bazı cin türleri bizim dünyamıza hatta bize musallat olabilirler. Bizim üç harflilere duyu organlarımızla erişebilmemizin olanağı olmayabilir fakat bazı durumlarda bu bile söz konusu olmaktadır.

Cin Nasıl Çıkarılır?

Peki ya cinler insana nasıl musallat olurlar? Bunun cevabını birden fazla madde halinle açıklayabiliriz çünkü sebepleri oldukça fazladır. Medyum Dolunay ile tanıştıktan sonra başıma gelen cin musallatı olayının cin çıkarma eylemi ile son bulacağını ark ettim ve öyle de oldu. Peki, asıl soruya gelelim. Cinler nasıl musallat olurlar? Bu sorunun cevabı dediğim gibi fazla seçenekten oluşur fakat ben birkaçını sizinle paylaşacağım. Örneğin bu varlıklardan fazlasıyla korkan ve de hatta bu varlıklara göre aciz duruma gelmiş olan insanlar ile daha fazla uğraştıkları bilindik bir şeydir. Onun dışında masum, böyle şeyleri düşünmeyen insanlara bile bulaşabilmektedirler. Bu tür durumlarda cin çıkarma işlemine başvurmak istiyorsanız cinci veya cindar olarak adlandırılan hocalardan yardım alabilirsiniz. Bu hocaların ileri gelen isimlerinden olan Medyum Dolunay’ı size direkt olarak önerebilirim. Yani kısaca anlamış olduğunuz kadarıyla, cin nasıl çıkarılır diye merak ediyorsanız Medyum Dolunay ile iletişime geçin ce cin musallatı hadisesinden sizi bir an evvel kurtarsın.

Cin Musallatı Deneyimim

Yolum Medyum Dolunay ile kesiştiğinde içimdeki korku anında yerini ferahlığa verdi. Oldukça kolay ve rahat işlemler sonrası nihayet cin musallatı hadisesinden kurtulmuştum. Medyumun bana cin musallatı için hazırladığı dualar ve uygulamalar sonrasında cin çıkarma işlemi gerçekleşti ve feraha kavuştum. Kimse bu hadise ile karşılaşmasın isterim. Fakat son günlerde ne kadar yaygın olduğunu fark ettiğimde size cin musallatı illetinden kurtulabilmiş olmanın mutluluğu ile bu makaleyi hazırladım. Medyum Dolunay ile tanıştıktan sonra bu tür konularda başınızın rahatlayacağını öğrenin. Cinler âlemi konusu oldukça geniş ve zor bir konudur. Tek başınıza işin içinden çıkmanıza imkân yoktur. O nedenle hemen 0555 171 85 40 numaralı telefonu arayın.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Gizli İlimler
Yazdır
Bu sayfaya 5526 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

11 Evet
15 Hayır

“Cin Musallatı” için 34 yorum var.

 1. Cin musallatı olan kişiler zincirde bağlı bile olsa allahın izniyle kurtarılır.Ayrılan eşler birleştirilir

 2. Bir arkadaşım cin musallatı sebebiyle çok zor anlar yaşıyordu. Bu konu hakkında güvendiğim biri olan medyum Dolunay’dan yardım aldık. O da sahip olduğu deneyim ile kısa zaman içinde arkadaşımı tüm sorunlarından kurtardı.

  1. Ne kadar sürdü..bnde kurtuldum geri döndüler. Üstelik çarpılıyorum her defasında…kuran okudukça geçiyor ama temelli gitse iyi olcak

 3. Cin musallatı gibi bir konuda herkese güven olmayacağını biliyorduk. Bu sebeple abimin başına gelen bu sorunda mutlaka medyum dounay gibi işinin ehli olan bir isim ile çalışmaya karar verdik. Ona çok teşekkür ediyoruz.

 4. Uzun zaman önce yaşadığım cin musallatı sebebi ile hayatım içinden çıkılmaz bir hale gelmişti. Ben de medyum Dolunay’dan yardım istedim ve benim için yaptığı özel işlemler ile sıkıntılarıma çok kısa zamanda son verdi.

 5. Cin musallatı hakkında araştırma yaparken bu işlemler de çok dikkatli olmam gerektiğini gördüm. Hemen medyum Dolunay’ın kapısını çaldım. O bu işi en iyisi. Bu tarz sorunlar yaşayan kişilere kesinlikle onu öneriyorum.

 6. Birçok medyumun bana yardımcı olamadıkları cin musallatı konusunda medyum Dolunay’dan aldığım yardım sayesinde artık çok daha rahatım. Onu seçmek benim için tam anlamı ile bir dönüm noktası oldu.

 7. Cin musallatı sebebi ile akıl ve beden sağlığını kaybetmek üzere olan ablamı medyum Dolunay’a götürdük. O da bu işlemler de ne kadar usta olduğunu bize kanıtladı. Ablam artık eskisinden çok daha sağlıklı ve mutlu.

 8. Cin musallatı sebebiyle yaşanan sorunların ne kadar ciddi boyutlar da olabileceğini babam’da görmüştüm. Neyse ki medyum Dolunay ile tanıştık ve kendisi babamı çok kısa zaman içinde kurtarmayı başardı.

 9. Bir komşumuz başına gelen cin musallatı olayı sebebi ile çok ciddi sorunlar yaşıyordu. Bende ona yardımcı olabilmek için kendisini medyum Dolunay ile tanıştırdım. Ve bir daha aynı sorunları yaşamadan hayatına devam etti.

 10. Kardesimde ayni seyden mustalip cinlerle bogusuyo kesin cozum varmi ucret veriniz nerede

 11. Ben üç harflilerden yani cinlerden çok korkan bir insanım. Korktuğumdan mıdır nedir, benim başıma geldi. Geceleri yatmadan önce karartılar görmeye başladım ve birkaç kere durduk yerde televizyonum açıldı. O kadar korktum ki, hemen aileme danıştım ve medyum Dolunay hoca ya başvurduk. Cin musallatı konusunda beni o kurtardı.

 12. Evimde cin musallatı olduğundan şüpheleniyordum. Gaipten gelen sesler, yanıp sönen ışıklar, hep içimde olan sıkıntı. Aslında önce bunu büyüye yordum. Medyum Dolunay Hoca ya 05551718540 numaradan kendisine ulaştım bana cin musallatı olduğunu söyledi. Kendisi biliyor tabi hemen buna göre bana yardımcı oldu.

 13. Bu cin musallatı başıma kim sardıysa Allah onu bildiği gibi yapsın. Çekmediğim kalmadı. Ben de internetten aman dedim hoca bulayım ve derdime derman olsun. Medyum Dolunay Hoca çok şükür ki imdadıma yetişti. Hemen istediklerini belirtti ve ben de uyumlu şekilde kendisine yardımcı oldum. sonuç çok yerinde, feraha çıktım.

 14. Başınızda cin musallatı varsa, siz siz olun sahte hocalarla zaman kaybetmeyin. Ben yaşadığım deneyimlerden biliyorum, bu sorunu yaşarken bir de zaman kaybettim. Medyum Dolunay Hoca 05551718540 telefondan ne zaman istersem aradım da sağolsun bana moral de vererek yardımcı oldu.

 15. Bir cin musallatı babasını annem ve babam yaşadılar. Yeni taşındığımız evde sıkıntılar hemen birkaç gün sonra ortaya çıkmaya başladı.İkisi de uyurken karabasan görmeye başladılar. Öte yandan evde sürekli garip sesler geliyordu. Ben papaz büyüsü konusunda medyum Dolunay Hoca dan yardım almıştım ve hemen bu konuyu sordum. Hocam musallatdan onları kurtardı.

 16. Medyum Dolunay bana şimdiye kadar birçok konuda yardımcı olmuştu. Cin musallatı konusunda da kuzenimi götürdüm. 18 yaşına henüz basan bir kuzenim var. Sürekli sinirli bir hal olmaya başladı ve kızın garip hareketlerden ürktük. Meğer cin musallatı olmuş medyum hoca sağ olsun, kurtardı.

 17. Cin musallatından Allah düşmanımı bile korusun. Neler çektim gerçekten size anlatamam. Ben her zaman nazara çok açık bir insan oldum ve son zamanlarda adeta nefes alamaz bir hale gelmiştim. Ben de sürekli yardım almaya artık karar verdiğim medyum Dolunay Hoca dan destek aldım. İlk tanışmam böyle oldu ve gerçekten beni o kurtardı.

 18. Dostlar, size önerim medyum Dolunay Hoca ile mutlaka bir konuda destek alın. Ben onun be kadar donanımlı bir hoca olduğunu cin musallatı deneyimi ile yaşadım ve anladım. Sürekli bana görünen cinlerden onun sayesinde kurtuldum. Ne kadar ferahladım size anlatamam ve şu anda son derece huzurluyum.

 19. Nasıl bir sıkıntı içindeydim size anlatamam. Cin musallatı başıma dert oldu arkadaşlar. Ben de şanslıyım bir yandan, medyum Dolunay Hoca sayesinde kurtuldum. Ne yapsam, nereye gitsem gaipten sesler duyuyordum. Garip illüzyonlardan artık kafayı yemek üzereydim. Bu nedenle sıkıntılarım büyüktü, hoca sayesinde ferahladım.

 20. Evimde son zamanlarda çok garip durumlar olmaya başlamıştı. Işıklar yanıp sönüyordu ve televizyon ile diğer elektrikli aletler durmadan açılıp kapanıyordu. Garip sesler geliyordu. Ben de hocadan yardım almak için hemen medyum Dolunay Hoca yı aradım. Kendisi bende cin musallatı olduğunu anladı. Hemen bunu çözmek için emek vermeye başladı, sağolsun kendisi sayesinde kurtuldum.

 21. Çocuklara saran cin musallatından korunmak son derece zor. Bu cin musallatı ile ilgili çok zorluk çektim, bir baba olarak, eşimle birlikte sıkıntılardan kurtulamadık. En sonunda dostların tavsiyesi ile medyum Dolunay Hoca ile yardımlaşmaya karar verdim. Kendisi de hemen yardımcı oldu ve kısa sürede çocuklarımı bu musallattan kurtardım.

 22. Anlamadığım bir neden yüzünden, bence birtakım gariplikler olmaya başlamıştı. Uykusuzluk başladı ve uyku düzensizliği yüzünden sinirlerim çok bozulmuştu. Sinir sistemimin bozulması ile sonradan garip sesler ve görüntüler duymaya, görmeye başlamıştım. Nedenini anlayamadım, ailem hemen medyum Dolunay Hoca ile görüşmemde ısrar etti. Beni cin musallatı derdinden hoca kurtardı.

 23. Çok garip bir durum olarak, cin musallatı etkisinden kurtulmak için medyum Dolunay Hoca dan aldığım yardım ile kurtuldum. Değişik sesler ve görüntülerle sinir sistemim gerçekten çok fazla bozulmuştu. Uyku nedir artık bilmiyordum ve sürekli olarak mutsuzdum, sinirliydim. Bu nedenle hocam ile iletişime geçtim, kendisi sayesinde bunlardan kurtularak, rahata erdim.

 24. Kızımın sürekli içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan cin musallatı ile kurtulduğumu söyleyebilirim. Çocuğum için çok üzülüyordum. Hayattan bezmiş gibiydi, bir genç kıza asla yakışmayan halleri vardı. Hocam hemen bana bundan kurtulmak için yapmamız gerekenleri söyledi ve birlikte uğraştık. Onun da desteği ile kurtuldum.

 25. Oğlum cin musallatı ile gerçekten inanılmaz sıkıntılı anlar ve haller yaşamaya başlamıştı. 05551718530 telefon ve [email protected] adresinde de kendisine 7 22 ulaştım. Bu sayede bile kendimi son derece iyi hissettim. Sıkıntılı zamanlarımızda hep kendisine danıştık, oğlum yavaş yavaş içinde bulunduğu sıkıntılardan arınmaya başladı.

 26. Evlatlarım konusunda her zaman çok titizim ve cin musallatı konusunda da hocam ile birlikte çalışarak, bu sıkıntılı durumdan çocuklarımı kurtarmayı başardım. Çocuklarıma çok garip durumlar olmaktaydı, sanrılar, çığlıklar yani aslında anlatamadığım gariplikler ile birçok kötü durum yaşıyorduk. Onları kurtarmak ise hocam medyum Dolunay sayesinde oldu.

 27. Oğlum ve gerçekten kaçırılmaması gereken bir kız olan sevgilisinin kısa sürede birbirlerine bağlanmaları için Dolunay Hoca dan bağlama vefki yardımı aldım. Çok memnun kaldım hocamdan.

 28. Medyum Dolunay Hoca vefkler konusunda çok başarılı bir isim. Zaten manevi ilimler üzerine bence en başarılı isim kendisi.

 29. Bağlama vefki ile eşimin bana adeta kul köle olmasını Dolunay Hoca ya borçluyum. Çok uçarı olan eşimi kendisinin tılsımları ile eve bağladık.

 30. Uzaktan destek aldığım Dolunay Hoca dan kısmetimin açılması için kişiye özel vefk desteği aldım. İlk günden itibaren gerçekten kısmetlerim akmaya başladı. Çok özel bir hoca.

 31. Kısmetsizliğim asla peşimi bırakmıyordu. Görücü gelenler bir süre sonra vazgeçiyordu. Meğer bana papaz büyüsü yapmışlar, bunu çözen de Dolunay Hoca oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir