Dikiş Büyüsü

Dikiş büyüsü, İbraniler zamanında keşfedilen bir büyüdür. O zamanlar bu büyü çok farklı şekillerde yapılıyor olsa da, günümüzde de farklı şekilde yapılmasına rağmen aynı etkileri göstermektedir. Büyü kitaplarında yer alan dikiş büyüsü, kara büyülerin en tanınmışlarından biridir ve diğer büyüler gibi sadece tek konu için yapılmaz. Bağlama, nazardan ve büyüden korunma, cin musallatı, kısmet açma, kısmet kapama gibi birçok konuda bu büyü yapılabilmektedir.

Dikiş Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Dikiş büyüsünün belirtilerini sizler için aşağıda inceleyeceğiz; ama sizden ricamız eğer bu tür belirtilerden en az birini kendinizde veya çevrenizdeki bir kişide görseniz bile bir medyum aracılığı ile kendinize bu büyünün yapılıp yapılmadığını anlamanızdır. Dikiş büyüsünün belirtileri;

  • Dikiş büyüsüne maruz kalan kişide psikolojik hastalıklar baş gösterir ve bu hastalıklar ileri derecede psikolojik rahatsızlıklar olabilir. Delirme, teşhis konulamayan rahatsızlıklar ve cinnet durumlar gibi…
  • Eğer kısmetiniz ile ilgili uzun bir süredir olağan dışı bir durum yaşıyorsanız yine bu büyüye maruz kalmış olabilirsiniz.
  • Bir önemli diğer belirti ise, kişinin sadece ilişki konusunda değil iş hayatında da kısmetinin kapanmasıdır.
  • Sürekli sinirlenme ve en ufak şeylere tahammül kalmama durumları da bu büyünün belirtilerinden biridir.

Dikiş Büyüsü Nasıl Bozulur?

Dikiş büyüsü, muska ile veya dua ile korunan insanlara ya hiç etki etmez yada minimum seviyede etki eder. Eğer etkisini bir kişide tamamı ile gösterdi ise, işte bu aşamada bu büyüyü bozmakta çok zor olacaktır. Bir medyum ile birlikte bu işin üstesinden gelmek mümkündür; ama bu süreçte inanmak en önemli ayrıntıdır. Zira her şeyin Allah’dan geldiğini ve her şeyinde Allah’ın izni ile çözüleceğini bilmek ve bu büyüden kurtulmanın mümkün olduğuna inanmak sizi bu büyüden daha kısa sürede kurtaracaktır.

Bir yorum bırakın