Evlenmek İçin Dua

Bekarsınız hayatınızın aşkı ile tanışmak evlenmek istiyorsanız evlenmek için dua uygulaması ile hayallerinizin partnerine kavuşabilirsiniz. Evlenmek için dua yaptıran kimse, genelde yaşı geçmiş, kaba tabir ile evde kalmış veyahut sevdiği ile çeşitli engeller nedeniyle evlenemeyen kişilerdir. Bazı insanlar çok büyük bir aşk içerisinde yer alırlar fakat ailevi sorunlar olsun, manevi veya maddi sorunlar olsun, o insan ne yapsa da ne etse de sevdiği ile evlenemez. Bazıları ise kısmetinin kapalı olduğuna emindir ve karşısında bir türlü onun için doğru olan kişi çıkmaz. Yaşı oldukça ilerlemiş olan ve evlenememiş olan insanlar da bu duayı yaptırırken, henüz çok genç olan fakat çok evlenmek isteyen insanlar da bu duayı yaptırmaktadır. Evlilik duası hakkında pek bir kural bilmenize gerek yok. İçten istediğiniz takdirde bir de Medyum Dolunay gibi iyi bir medyum ile çalıştıktan sonra, her şey istediğiniz gibi ilerleyecektir emin olun.  Evlenmek için dua arayışına girenler genelde genç kızlarımız olmaktadırlar. O genç kızlar gibi evliliği dört gözle bekleyen herkese müjde, bu dua sizi isteğinize götürecektir.

Evlilik Duası

Evlilik için kalben de, zihnen de hazır olan kişilerin tek eksiği bazen partner olabilmektedir. Bazen de partner olmasına rağmen evliliğin önünde bir sürü engel vardır. İşte evlilik duası bu sırada size deva olmaktadır. Evlilik gibi kutsal bir birlikteliğe adım atmak istemek en doğal durumlardan biridir. Evlenmek için dua uygulamasında bulunan medyum Dolunay size bu konuda net olarak yardımcı olabilecek olan profesyonel bir medyumdur. Bu ve bu tür sorunlardan mustarip olan kişiler kısmet açma duası veya evlenmek için dua istiyorsa hemen bu makaledeki numarayı aramaktadır ki numarayı da az sonra yazımda geçireceğim.  Kendinize denk, kalbinize uygun ve aşkınızı hak edecek olan aynı zamanda da sizi mutluluğa kavuşturacak olan o kişiyi bulmanızda şüphesiz ki gerekli olan tek şey evlilik duası olacaktır.

Bekârlara Evlenmek İçin Dua

Böylesine kaliteli bir medyum ile başka bir yerde çalışabilmenize imkân vermiyorum şahsen. Medyum Dolunay benim gibi yılların bekârının bile mutlu bir evlilik yapmasını sağladıysa, herkesi evlendirir. Anlayacağınız bekârlara evlenmek için dua konusunda oldukça deneyimli olan bu medyum, sizin mutlu bir aile kurmanızda gerekli olan tek şeydir. Bu duanın uygulanışı, size kullanılacak olan yöntemleri ve yapmanız gerekenleri zamanla tek tek öğreneceksiniz. Sizin şuan yapmanız gereken tek şey Medyum Dolunay’ı arayıp ondan randevu almanızdır. Size son derece yardımcı olacak olan bu medyum, en kısa zamanda kendinizi mutlu bir evlilikte görmeniz için çabalayacaktır. Çok değerli arkadaşlar, kendim yaşadığım için ve de bildiğim için söylüyorum ki, Medyum Dolunay sizin mutlu bir yuva kurmanızı sağlayacaktır hem de kolay ve çabuk bir biçimde. Evlenmek için dua uygulamalarına tez zamanda başlamanızı diliyorum ve sizlere saygılarımı sunuyorum.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Duası başlıklı makalemizde bağlama duaları, bağlama duası ve eşini kendine bağlamak için dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dualar
Yazdır
Bu sayfaya 3059 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

15 Evet
17 Hayır

“Evlenmek İçin Dua” için 14 yorum var.

 1. Komşumuzun oğluna aşığım. Onunla evlenmek istiyorum. Bunun için yaptığım araştırma beni evlenmek için dua yaptırmam gerekliliğine itiyor. Olumlu yorumları ile tanınan Medyum Dolunay’a bu konuda çok güveniyorum. Onunla yaptığım görüşme sonrasında benden istediği bilgileri ilettim ve duaya başladı. 2 hafta içinde değişimi hissetmeye başladım. Mutluluğumu ona borçluyum. Allah razı olsun Medyum Dolunay.

 2. Ayrıldığım nişanlımı bir süredir unutamıyorum. Onunda beni sevdiğini düşünüyor ve buna inanıyorum. Bu konuda ne yapabileceği konusunda Medyum Dolunay ile görüştüm. Evlenmek için dua ederek bana yardımcı olabileceğinden bahsetti. Bunun üzerine işleme başlamasını söyledim. Gerekli bilgileri verdim ve üzerinden geçen 3 haftayla hayatımız yoluna girmeye başladı. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 3. Katıldığım bir seminerde beğendiğim bir kız var. Onu düşünmeden yapamıyorum. Seminerimiz 1 hafta sürdü. Bu süreçte onunla evlilik hayalleri kuracak boyuta geldim. Evlenmek için dua etmesi için bir medyuma başvurdum. Bu duayı yapan Medyum Dolunay biraz sabretmem gerektiğini söyledi. Seminer bitiminden 2 hafta sonra bu bayanla görüşmelerimiz sıklaştı. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

 4. İnstagram üzerinde takip ettiğim biriyle yazışıyoruz. İkimizde öğretmeniz. İlk başlarda sadece soru sorduğum bu beye karşı ilgim her geçen gün arttı ve onsuz yapamamaya başladığımı hissettim. Medyum desteğiyle evlenmek için dua yaptırma peşindeyim. Arkadaşım Medyum Dolunay ile görüşmemi tavsiye etti. İyi ki onu önermiş. 1 aydır işler çok değişti. Artık sevgiliyiz. Sana minnettarım Medyum Dolunay.

 5. Aynı okulda görev yaptığım fen bilgisi öğretmenine aşık oldum. Onunla evlilik hayalleri kurmaya başladım. Bu konuda evlenmek için dua yaptırmayı düşünecek kadar sevgi doluyum. Medyum Dolunay bana yardımcı olacağını söylediği gün arkadaşımın ve benim bilgilerimi ilettim. 1 ay içinde benimle arkadaş olmak istediğini söyledi. Seni tanıdığıma sevindim Medyum Dolunay.

 6. Mahallemize yeni taşınan Ali’ye kısa zamanda ısındım. Onu tanımak hatta evlenmek istiyorum. Çok cana yakın davranıyor ve samimiyetine güveniyorum. Bunun için Medyum Dolunay ile telefonda görüştüm. Bana yardımcı olabileceğini iletti. Onun bana yakınlaşması fazla zaman almadı. Artık gelecek planları kuruyoruz. Evlenmek için dua ederek bana yardımcı olan Medyum Dolunay’dan Allah razı olsun.

 7. Sürekli yemek yediğim lokantanın sahibine ilgi duymaya başladım. Onunla yakınlaştıkça uyumlu olabileceğimize olan inancım artıyor. Bu konuda Medyum Dolunay’a bakım yaptırdım. Evlenmek için dua etmem gerekliğini söyleyince hemen başlamasını söyledim. Bakım sonrasında 2 ay geçince artık birlikte yemek yiyor iyi vakit geçiriyoruz. Sana çok şey borçluyum Medyum Dolunay.

 8. Alışveriş yaptığım markette çalışan Mert ile yakınlaşıyoruz. Onu tanıdıkça sevmeye, arkadaşlığımız ilerledikçe hayaller kurmaya başladım. Artık yaşım gereği evlilik düşünmem gayet normaldi. Ama bu teklifi onun yapmasını istiyordum. Evlenmek için dua etmesi için Medyum Dolunay’a mail attım. Kısa sürede geri dönüş yaptı. Onunla sürekli görüşmelerim sonrasında Mert evlenmek istediğini söyledi. İyi ki sana yazmışım Medyum Dolunay.

 9. Çalıştığım cafe sahibinin oğlu çok yakışıklı. Birkaç kez bana bakarken yakalamadım desem yalan olur. Arkadaşım da bu konuyu doğruluyor. Onunla gelecek adına çok güzel günlerimiz olabilir. Bu konuda evlenmek için dua yaptırma kararımı arkadaşıma açtım. O da beni Medyum Dolunay’a yönlendirdi. İyi ki ona gitmişim. Sözlendik. Çok mutluyuz.

 10. Ailemin mutlu ve huzurlu olmasını, duaları ve vefkleri ile Dolunay Hoca ya borçluyum. Kendisinden muhabbet vefki yardımı aldım.

 11. Erkek arkadaşım bir tartışmamızdan sonra beni terk etti ve ben de gerçekten kendisini geri istiyordum. Dolunay Hoca Bana geri getirme vefki desteğinde bulundu ve çok olumlu sonuçlar aldık.

 12. Medyum Dolunay hoca ile evlilik papaz büyüsü çalışması yapıyoruz. 21 günde tam olarak etkisini gösterecek ve şimdiden olumlu gelişmeler var.

 13. Kısmetimin açılması için Medyum Dolunay Hoca dan yardım aldım. Gerçekten çok özel bir insan ve dediği sürede daha ilk günlerde bile olumlu etkiler görülmeye başladı.

 14. Üvey babamın sürekli arkamdan konuşmasını ve annemi dolduruşa getirmesini önlemek için çare ararken, Dolunay Hoca yı duydum. Hoca bana bu konuda dil bağlama vefki hazırladı. Çok iyi sonuçlar aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir