EVLİLİK BÜYÜSÜ

Kısa sürede etki eden etkili evlilik büyüsü çalışması yaptırmak istiyorsanız en doğru adres medyum Dolunay olacaktır. Hepimiz gönlünde, hayatımızın aşkı ile evlenmek, bir ömür boyu mutlu şekilde yaşamak var öyle değil mi… Gerçekten, kadın ya da erkek hepimiz bunu hayal ediyoruz ama gerçek yaşam hiç de kolay değil elbette ve insan günlük yaşamın içinde aradığı o özel insanı bulamayabiliyor. Bulsanız ve birinden hoşlansanız da o sizden etkilenmeyebiliyor. Aslında bunun gerçekleşmesi için bir yol var ancak, uzman bir medyumun elinde şekillenebilir. Evlilik büyüsü için bir medyumdan yardım alarak harika çözümler elde edebilirsiniz. Aslında, mutluluk ve doğru seçim yapmak kesinlikle uzakta değil. Yapmanız gereken uzman bir kişiden yardım almak ve inanmak. evlilik büyüsü nasıl yapılır diye merak etmeniz son derece normal. Ama bu işlem öyle evde ya da herhangi bir yerde tek başınıza yapabileceğiniz bir ritüel değil ve önemli, doğru isimden yardım almak çok önemlidir. Bunu kendi deneyimlerimden yola çıkarak yazıyorum.

MEDYUM DOLUNAY EN DOĞRU İSİM

Bence, medyum Dolunay etkili evlilik büyüsü için kesinlikle en doğru isim. Bana doğru gelen, içimin ısındığı erkeğin beni aynı şekilde sevmesini ve benimle evlenmesini çok istiyordum. Bunun nasıl olacağını düşündüm ve evlilik büyüsü yapılması için bir medyumdan yardım almak istedim. Medyum Dolunay, birkaç medyum hayal kırıklığından sonra bana ilaç gibi geldi. Bu konuda yani evlilik büyüsü yapılması ya da büyü bozulması konularında en doğru isim. Siz de ülkemizin her yerinden, kendisine 0 555 171 85 40 numaralı telefonda ulaşarak randevu alabilirsiniz. Belki yüzyüze görüşeceksiniz, belki uzakta olacaksınız, bu durumda, telefon üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Ben kendisiyle tanıştıktan sonra, yeteneklerinden gerçekten çok etkilendim. Ülkemizde bir elin parmaklarını geçmeyen sayıda vergi levhası olan resmi medyumlar var, Medyum Dolunay da bunlardan biri. Ayrıca, eğitimli, diplomalı bir kişisel gelişim uzmanı.

ETKİLİ EVLİLİK BÜYÜSÜ

Medyum Dolunay sayesinde, hem mükemmel bir psikolojik destek aldım, hem de evlilik büyüsü ile mutlu birlikteliğime ilk adımlarımı attım. Kendisinin bana vermiş olduğu büyü ritüellerini büyük bir titizlikte uyguladım. Bu çok önemli. Son derece inançlı bir isim aynı zamanda. Ben de bu özelliğinden ekstra şekilde etkilendim. Sezgileri de çok kuvvetli gerçekten. Kendisi bana evlilik büyüsü için neler yapmam gerektiğini uzunca anlattı, hem de son derece anlayışlı şekilde ve tek tek. Erkeklerin evlilipe sıcak bakmadıklarını artık herkes biliyor. Benim hoşlandığım insan da benimle ilgilenmekle birlikte, duyguları benden azdı ve evlilik konusuna son derece uzaktı. Büyü ile birlikte, beğendiğim insan da benimle aynı duyguları ve düşünceleri taşımaya başladı. Aslında bu süre medyum Dolunay tarafından bana aktarılan süreydi. Şu anda ilişkimde evlilik hazırlıkları yapmaktayım ve bunu kesinlikle Dolunay Hoca sayesinde elde ettim. Gerçekten çok memnunum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 9418 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

30 Evet
20 Hayır

“EVLİLİK BÜYÜSÜ” için 39 yorum var.

 1. Evlilik büyüsü diye birşey varsa benim hatun bana böyle bir büyü yapmış olabilir. Eğer yapmışsa kendisine…

 2. Siz de benim gibi, sevdiğiniz erkekle olmak ve evlenmek isterseniz, evlilik büyüsü yardımı alabilirsiniz. Medyum Dolunay Hoca bana çok mutluluk getirdi ve sizin de ondan yardım almasını tavsiye ederim. Onu arayın ve unutmayın uzaktan da kendisi destek veriyor.

 3. Evlilik büyüsü, papaz büyüsü ve bozma, sabun büyüsü birçok konuda hatta en zor büyülerden olan canbar büyüsü konusunda yardım almak isterseniz siz de benim gibi, medyum Dolunay Hoca dan destek alabilirsiniz. Ben evlenmemi kendisine borçluyum.

 4. Ülkemizde doğru bir insan varsa, o da kesinlikle medyum Dolunay Hoca dır. Kendisine evlilik büyüsü için destek almak üzere ulaştım. Kibar, insanın ne istediğini hemen anlayan, gerçekten yetenekleri olan ve imanlı bir insan. Konuşmasından bile insana güven geliyor. Kısa sürede yardımını aldım ve mutlu sona ulaştım.

 5. Bir türlü evlilik kararı alamayan bir insandım. Yakışıklı, karizmatik, mevkisi olan bir adamın ama bir türlü evlilikle yıldızım barışmıyordu. Yeri geldi ben beğenmedin, yeri geldi bayan beni beğenmedi. Kısmetimin açılmasını ise medyum Dolunay ın evlilik büyüsü yardımına borçluyum. Annem hocadan benim için yardım aldı ve şu anki eşimle tanıştım.

 6. Kızımın kısmetinin açılması ve hayırlı bir kısmet bulması için en doğru isimden, medyum Dolunay Hoca dan yardım almıştım. Hoca çok dolu ve zengin imanı olan bir insan. Yanında asla rahatsızlık duymadım, derdimi güzelce anlattım. Evlilik büyüsü ile kızım hayırlı kısmet buldu.

 7. Oğlum askerliğini yaptıktan sonra,mesleğini de eline aldı ve sıra geldi evlenmesine. Ben de bir anne olarak, düzgün bir kızı bulsun diye evlilik büyüsü yardımı almaya karar verdim. Zamanım olduğu için en iyi hocayı bulmak istedim. Medyum Dolunay Hoca hakkında çok olumlu tavsiye aldım. Gerçekten öyleymiş, evlilik büyüsü çok hayırlı sonuçlar getirdi.

 8. Canlar, size bu yorumumu en samimi görüşlerimle ve tamamen yaşadığım deneyimlerle yazıyorum. Ben evlenme konusunda gerçekten artık umutsuz olduğunu düşünen bir insandım. 10 yıldır aynı adamla, artık umutsuz bir ilişkideyken medyum Dolunay Hoca sayesinde, bana yaptığı evlilik büyüsü ile hepsini geride bıraktım, adam evlenmeye ikna oldu.

 9. Evlilik için erkek arkadaşımı bir türlü ikna edemiyordum. Arkadaşlarım, her zaman sırlarımı paylaştığım kankilerim evlilik büyüsü yaptırmamı ısrarla söylediler. Medyum Dolunay Hoca nın 05551718540 numaralı telefondan aradım. Son derece samimi şekilde beni dinledi. Evlilik büyüsü için gerekenleri iletti, ben de yaptım ve birlikte harika sonuç aldık.

 10. Evlilik büyüsü sayesinde, kem gözlerden uzakta nişanlımla düşündüğümden çok daha hızlı şekilde evlendik. Çok yakışıklı, kişiliği mükemmel bir nişanlım olduğundan üzerimizde nazar vardı. Bunları bertaraf etmek için medyum Dolunay Hoca dan evlilik büyüsü desteği aldım ve mutluluğa erdik.

 11. Bence evlilik büyüsü konusunda en doğru isimlerin başında medyum Dolunay Hoca geliyor. Sözlüsü ile bir türlü evlenemeyen kızım için kendisinden destek aldım. Hocam bana süre verdi, bu süre içinde de büyünün etkileri görüldü. Şu anda kızım nikahlandı ve ben de anne olarak çok mutluyum.

 12. Doğru evlilik büyüsü desteği alacağınız bir isim olursa, evlenmeniz en imkansızken bile mümkün oluyor. Medyum Dolunay Hoca ile ben buna eriştim. Kırklı yaşlarda bir türlü evlenmeyi beceremeyen bir bayan olarak, tanıştığım adamla hocam sayesinde evlenmeyi başardım. Kısmetim önüme açıldı ve çok mutluyum.

 13. Evlilik büyüsü, erkek arkadaşımı ikna etmek için yardım almak istiyordum ve medyum Dolunay Hoca bu konuda yardımcı oldu. Önce uzaktan şekilde destek alır mıyım çekincelerim vardı ama bu halloldu. medyumdolunay@gmail.com adresinden gayet net olarak kendisinden destek aldım ve büyü gerçekleşti.

 14. Sevdiğim erkekle nihayet mutlu bir ilişkiye yelken açmıştık, ancak beklediğim evlenme teklifi bir türlü gelmiyordu. Ben de methini duyduğum medyum Dolunay Hocayı 05551718540 numaralı telefondan kendisini aradım. Evlilik büyüsü yapmaya karar verdik ve gayet sağlıklı sonuçları aldık.

 15. Kız arkadaşım son derece maddi durumu iyi bir ailenin kızı. Ben de mert bir erkeğim ancak doğrusu maddi durumum o kadar iyi değil. Belki bu nedenle kız arkadaşım evlilik konusunda acele etmeyelim diyordum. Annemle konuşarak medyum Dolunay Hoca dan destek almaya karar verdik. Sağolsun evlilik büyüsü ile kız arkadaşımla evlenmemi sağladı.

 16. Evlilik büyüsü ve medyum Dolunay Hoca ya çok şey borçluyum. Önce aşık olduğum insanı bana bağladı, sonra da evlilik büyüsü ile evlenmemizi sağladı.Ben Hollanda dan yani gerçekten çok uzaktan kendisine ulaştım. medyumdolunay@gmail.com adresinden gayet rahat bir şekilde iletişim kurdum.

 17. Evlilik büyüsü ile 21 günde hiç evlenmez, teklif etmez dediğim erkekten evlilik teklifleri aldım. Hem de kul köle oldu bana, hemen evlenelim dedi. Üç yıldır birlikteydik ve bir türlü teklif etmiyordu. Ancak medyum Dolunay Hoca sayesinde bunları aştık ve harika bir düğünle evlenme hazırlıkları yapıyoruz.

 18. Evlilik büyüsü için saygıdeğer Medyum Dolunay hocam ile iletişime geçmiştim. Bu büyünün gerçekten etkili olup olmayacağını bilmiyordum. O sebeple biraz çekincelerim vardı. Hocam bana süreci anlatınca kendisine tamamen güvendim. O kadar etkiliydi ki kısa sürede hayallerime kavuşabildim. Bu işi iyi bilene yaptırmak en önemli şeylerden biri.

 19. 8 yıl öncesinde bir sevgilim vardı. Ona çok aşıktım. Ama beni aldatmıştı. Sonra öğrendim ki beni aldattığı kızla nişanlanmış. Fotoğraflarını görünce yıkıldım. Ama sonra o kızla ayrıldığı duydum. Sonra bana mesaj attı konuşmaya başladık. Medyum Dolunay hocama evlilik büyüsü için başvurdum. Sağ olsun işlerimi bir çırpıda halletti.

 20. Ailem benim evlenebilmem için Medyum Dolunay hoca ile evlilik büyüsü hakkında konuşmuş. Gelip bana söylediklerinde önce ne alaka böyle bir şey yapıyorsunuz dedim. Ama sonra düşününce neden denemeyim ki dedim. Denedim ve sonuç mükemmel. Hayatımda kimse yokken 6 ayda evlendim. Hem de eşimle çok mutluyum.

 21. Evlilik büyüsü yaptırmak isteyen kişilere önerebileceğim tek bir isim var. Medyum Dolunay hocam. İşinin ehli ve inanılmaz güvenilir bir insan. Gönül rahatlığı ile derdinizi anlatıp deva bulabilirsiniz. Kısa sürede etkili işlemler yapmak istiyorsanız kendisi ile iletişime geçebilirsiniz. Özel dualarından faydalanarak hayatınıza yön verebilirsiniz.

 22. Medyum Dolunay hocam sevgilim ile aramız açıldığında bana bir dua vermişti. O dua aramızı düzeltmişti. Etkisine o sırada inanamamıştım. Sevgilim ile evlenebilmek için şimdi hocama evlilik büyüsü için danıştım. Kendisinin ilmini az çok bildiğimden sonsuz güven duyuyorum. Şimdi işlemlere başladık sonucu muhakkak bildireceğim.

 23. Eltimin kızı evde kalmıştı. Artık yaşı 36 oldu. Evlense ne ara çocuk yapacaktı ne ara onu büyütecekti. Biz de eltimle kızı için evlilik büyüsü yaptırmak istedik. Bu işte iyi olan kimse onu bulmaya karar verdik. Medyum Dolunay çıktı karşımıza. Kendisi çok güvenilir. Kesinlikle tavsiye ederiz. Ayrıca tutmayan işlemi yok.

 24. Evlilik büyüsü çok etkili büyülerden biri. O sebeple bu büyüyü yaptırmak isteyen arkadaşlara tek tavsiyem lütfen bu işi bilene yaptırın. Öyle önünüze gelen kişiye bu işlemi yaptırmak başka sonuçlar doğurabilir. Sonrasında pişman olmamak için Medyum Dolunay hocam ile konuşun. Kendisi işinde çok profesyonel.

 25. Medyum Dolunay hocamla birkaç defa konuşmuşluğum ve kendisinden yardım istemişliğim oldu. Sağ olsun beni hiçbir zaman kırmadı. Hep derdimi sonuna kadar dinledi. Ne yapabiliriz diye sorduğumda hep bir çözüm önerisi sundu bana. Evlilik büyüsü de bunlardan biriydi. Hocama ne kadar teşekkür etsem az.

 26. Evlilik büyüsü ile evlenme konusunda nazlanan erkek arkadaşım teklif etmesini sağladık. Çoğul konuşmamın nedeni bunu medyum Dolunay Hoca ile yapmış olmam. Kendisine durumu anlatarak bana yardımcı olmasını istedim ve hocam yedi günde, üç özel tılsımlı evlilik büyüsü hazırladı. Bu bir papaz büyüsü ve kendisinden daha iyi yapan yok. Hocamın dediklerini erkek arkadaşımda uyguladım ve gayet iyi sonuçlar aldım.

 27. Evlilik büyüsü için bence zaman geçirmeden medyum Dolunay Hoca dan yardım alın. Ben kendisi sayesinde şu anda evlilik hazırlıkları yapıyorum. Nişanlımla türlü engeller yüzünden bir türlü evlenemiyorduk. Artık bir sorun olmasın diye medyum Dolunay Hoca dan destek aldım. Sağolsun onun sayesinde dertlerden uzak bu sefer evlendik.

 28. Çok varlıklı bir insanla tanıştığımda hemen onu etkilemek ve benimle evlenmesini ikna etmeyi amaçladım. Bunu da evlilik büyüsü ile yapmaya karar verdim. Arkadaşlarım medyum Dolunay Hoca bu iyi yapar dediler. Ben de kendisinde bu konuda yardım aldım. Net rakam söyledi,süresi konusunda da netti. Çok dürüst bir insan. Olumlu sonuçlarla adamı tavladım.

 29. Evlenemeyenler, erkek arkadaşlarından benim gibi teklif bekleyenler için bence en iyisi evlilik büyüsü. Ben bunu bizzat yaşadım ve medyum Dolunay Hoca sayesinde erkek arkadaşım bana muhteşem evlenme teklifinde bulundu. Hocamın istediği malzemeleri zaman geçirmeden gönderdim, bundan sonra kendisi yedi günde hazırladı ve 21 günde gayet güzel sonuç aldık.

 30. Medyum Dolunay Hoca nın yaptığı evlilik büyüsü ile ben de artık evli kadınlar arasında girdim çok şükür. Ben ne yapsam tanıştığım erkeklerle nikah masasına oturamıyordum. Bu nedenle en sonunda aslında ailemin ısrarı ile medyum Dolunay Hoca dan yardım almaya karar verdim. Kendisi hem kısmetimin açılması konusunda bilgi verdi, bundan sonra evlilik büyüsü ile bana mutluluğu sağladı.

 31. Evlilik büyüsü desteği aldığım medyum Dolunay Hoca dan inanılmaz memnun kaldım. Eminim ki diğer konularda da size yardımcı olacaktır. Ben gerçek bir hoca olduğundan emin olarak kendisini tavsiye ediyorum sizlere. Evlilik konusunda fobileri olan bir insandan evlenme teklifi almamı kendisi sağladı. Dediği rakam netti ve dediği kadar sürede gerçekleşti.

 32. Evlilik büyüsü desteği almak isterseniz, bunu medyum Dolunay Hoca ile yapabilirsiniz. Ben bugüne kadar birçok konuda kendisinden destek aldım ve bunların en önemlisi evlenme konusunda oldu. Vefk destekleri de çok aldım, gerçekten korundum. Size de bu dürüst insanı tavsiye ederim.

 33. Eşim Sinan ile birbirimizi gerçekten çok severek evlendik ve zamanla elbette her çiftte olduğu gibi, eşimle de aramızda bazı tartışmalar ya da soğukluk oluyordu. Ancak ihanete uğrayacağım hiç aklıma gelmezdi. Beni gerçekten sevdiğine çok inanıyordum, anlayınca dünya başıma yıkıldı. Arkadaşlarım beni hemen toparladılar ve medyum Dolunay Hoca yı aradılar. Güç bela konuştum. İyi ki konuşmuşum, hocam hemen gideni geri getirme büyüsü ve bir vefk hazırladı. Mutluluğum geri geldi.

 34. Eşimin beni terk edeceği, bir başka kadın bulacağı ve benim ihanete uğrayacağım hiç aklıma gelmezdi. Bunları tek tek yaşadım arkadaşlar. Eşim bir başka kadınla beni aldattı ve yuvamızı terk ettim. Ben de 05551718540 numaradan medyum Dolunay Hoca yı aradım. Hocam öncelikle sakinleştirdi beni, hemen gerekenleri yapmak için benden istediklerini belirtti ve bana gideni geri getirme büyüsü konusunda çok yardımcı oldu.

 35. Kırklı yaşlarına gelen bir erkeğim ama aradığım helal süt emmiş kızı asla bulamadım. Annem gün arkadaşlarından bir öneri almış, ben pek inanmam ama ısrarla bana Dolunay Hoca dan bahsetti. Kısmet açma papaz büyüsü ile gerçekten çok özel bir bayanla tanışmamı sağladı.

 36. Kaynanamın sürekli herşeyime karışmasından çok sıkıldığım için bir hoca ararken, tavsiye üzerine Dolunay Hoca dan destek aldım. Dil bağlama papaz büyüsü ile etkili destek verdi, memnun kaldım.

 37. Kumardan başını alamayan kocamı boşamak üzereyken, Rabbim karşıma Dolunay Hoca yı çıkardı. Kendisinden ikna etme papaz büyüsü desteğini aldım, kocam pişman olarak döndü ve artık asla oynamıyor.

 38. Aşık etme vefki konusunda destek aldığım Dolunay Hoca nın yeri bende çok ayrı. Sevdiğim ancak bana karşılık vermeyen bir kız için bu yardımı aldım. Süper giden ilişkimiz var. Hep hocam sayesinde.

 39. Ben büyüden çok korkan bir insanım, benim gibiyseniz Dolunay Hoca ya gidin. Kendisi çok etkili vefkler yapıyor. Sevdiğim insan hakkında aşık etme vefki ile bana çok yardımcı oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir