GERİ GETİRME BÜYÜSÜ

Sevdiğiniz kişiyi geri getirme büyüsü ile kendinize tekrar bağlamak isterseniz medyum Dolunay’dan yardım alın ve hayallerinizi gerçekleştirin. Kara büyüler, gri büyüler bir de beyaz büyüler vardır. Beyaz büyüler bir kötülük olmadan, yani karşı tarafa zarar verme amacı olmadan yapılan büyü çeşitleridir. Geri getirme büyüsü de beyaz büyüler arasındadır. Sevdiğiniz insan, beklemediğiniz anda sizden uzaklaşabilir ve ayrılık acısı ile yüzyüze gelebilirsiniz. Ben de bunu yaşadım. Bu durumda üzülmek yerine geri getirme büyüsü ile sevdiğinizi yeniden kazanabilirsiniz. Sevmek, sevilmek dünyanın en güzel duyguları şüphesiz ve insan bunu yakaladığı zaman bence kesinlikle kaybetmemek için uğraşmalı. Beyaz büyüler, karşı tarafa kesinlikle zarar verme, onu hasta etme, sağlığını bozma, mutsuz etme niyeti olmayan büyülerdir. Bu nedenle, geri getirme büyüsü yapmakta, bu konuda yardım almakta bence kesinlikle bir sakınca yok. Benim sevdiğim insan, beni beklemediğim bir zamanda terk etmişti. Çaresizlik anımda bu büyüden çok sonuçlar aldım.

GERİ GETİRME BÜYÜSÜ İÇİN MEDYUM DOLUNAY

Geri getirme büyüsü için aslında, o zamanlar ne yapmak gerektiğini bilmiyordum, bu desteğe ulaşmak için Medyum Dolunay ile tanışma ve ondan destek alma şansını yakaladım. 0 555 171 85 40 kendisinin telefon numarası. Benim gibi siz de kendisinden randevu ve destek alabilirsiniz. Bir medyum ancak, bunu öylesine söylemiyorum. Kendisi son derece önemli ve bizlerde asla olmayan sezgisel güçlere, özel yeteneklere sahip bir insan. Bu yetenekleri ile başka alemlerden bizlere destekler verebiliyor. Medyum olarak çalışma izni olan, vergisini de veren güvenilir bir isim. Çok önemli bir özellik ise, Medyum Dolunay aynı zamanda, psikoloji ve insan gelişimi alanında eğitimli biri. Bir kişisel gelişim uzmanı aynı zamanda. Bu özelliğinden de son derece destek aldım diyebilirim.

GERİ GETİRME BÜYÜSÜ KONUSUNDA DETAYLAR

Geri getirme büyüsü, gerçekten kalben inanarak ve Dolunay a güvenerek yaparsanız gerçekten etkili olacak bir büyü. Ben içimden gelerek, son derece inanarak bu büyüden destek aldım. Sevdiğim adamın bana gelmesini istedim ve medyumun dediklerini harfiyen yerine getirdim. Bu büyü ile bekledim ve medyumun dediklerini de elbette yaptım. Bundan sonra, bekledim ve kendisinin dediği süre içinde bana sonuç gelmeye başladı.

Beklediğim o an geldiğinde, Medyum Dolunay ile tanışmış olmaktan ve ondan destek almış olmaktan ne kadar memnun olduğumu anladım. Bu büyü dışında, elbette büyü yapma ve büyü bozma konusunda ondan sonuna kadar yardım alabilirsiniz. Size de en az benim kadar destek olacak, bundan emin olabilirsiniz. Bu büyü ile sevdiğiniz insan size dönecek. Belki de kötüniyetli kişilerin yapmış oldukları büyüler de bulunmaktadır sizin üzerinizde. Yaşam ya da çalışma alanlarında garip malzemeler bulursanız, ya da birden kendinizi normalden farklı şekilde hissederseniz, bu durumda bir büyü üzerinizde olabilir. Bu durumda hemen medyum ile iletişime geçmeniz lazım bence.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 7096 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
24 Hayır

“GERİ GETİRME BÜYÜSÜ” için 27 yorum var.

 1. merhaba ben bir aşk büyüsü istiyorum, sadece savaşıyoruz her zaman boşanmak istiyorum, sen beni libeszauber yapabilirsin
  Benim adım sejla ayhan 14.07.1982
  arslan ayhan 22.09.1972

 2. Arkadaşım kendisini terk eden eski sevgilisini yeniden geri kazanabilmek için geri getirme büyüsü yapmak istiyordu. Ben de ona kesinlikle medyum Dolunay ile çalışmasını önerdim. Şimdi o kişiyi geri kazandı ve çok mutlular.

 3. Medyum Dolunay’dan aldığım geri getirme büyüsü hizmetinden sonra sevgilimim bana geri dönmesini sağlamıştım. Beni eski mutlu günlerime döndürdüğü için ona ne kadar teşekkür etsem yetersiz.

 4. Garantili geri getirme büyüsü hizmeti alarak eşimin yeniden bana dönmesini sağlayacağımı biliyordum. Bu işlem için bana medyum Dolunay’ı önerdiler. İyi ki onu tanıdım ve iyi ki ondan bu hizmeti aldım.

 5. Babamla annemin ayrılmalarına çok üzülmüştüm ve hemen bir araya gelmelerini istiyordum. Ben de medyum Dolunay’dan geri getirme büyüsü hizmeti alarak bunu sağladım. Onun sayesinde ailemiz yeniden bir arada.

 6. Geri getirme büyüsü etkilerini en kısa zaman için de ortaya çıkaran deneyimli bir medyum olan medyum Dolunay ile çalışınca bu işlemlere güvenim arttı. Onunla her türlü konu hakkında güven sorunu yaşamadan çalışabilirim.

 7. Sevgilimin benden ayrılmasına çok üzüldüğüm bir dönem de herşey bitti derken medyum dounay ile tanıştım. Benim için yaptığı kişiye özel geri getirme büyüsü işlemi ile eski mutlu günlerime dönmemi sağladığı için ona minnettarım.

 8. Arkadaşım sorunlar yaşadığı eşinin yeniden kendisine dönmesi için benden geri getirme büyüsü hakkında bilgi istedi. Ben de medyum Dolunay’a götürüp sorularını ona sormasını istedim. Şimdi herşey yolunda.

 9. Ayrılık acısına daha fazla dayanamayacağımı anladığım bir dönem de medyum Dolunay’dan aldığım kişiye özel geri getirme büyüsü sayesinde eşim bana geri döndü. Dolunay hocamın yardımları ile artık çok mutluyum.

 10. Komşumun sevgilisi tarafından terk edilmesi onu çok yıprattı. Ben de onu alıp medyum Dolunay’a götürdüm. Bunu iyi ki yapmışım. Etkili geri getirme büyüsü ile komşumu yeniden sevgilisi ile bir araya getirmeyi başardı.

 11. Ayrıldığım erkek arkadaşımı her geçen gün biraz daha fazla özlüyordum. Bu nedenle, hoca desteği almak istedim. Çünkü ben ne yaparsam yapayım, onu bana dönmeye ikna edemedim. Durumuma arkadaşlarım da çok üzüldüğü için medyum Dolunay Hoca nın telefonunu buldular, gerçekten beni çok rahatlatanın bir insan oldu kendisini. Geri getirme büyüsü ile kısa sürede sevdiğimi bana döndürdü.

 12. Eşimle tartıştık, birbirimize ağır sözler söyledik, ben de çok bağırdım. Eşim de kapıyı çarpıp çıktı. O günden beri eşim Emin eve gelmedi. Hemen medyum Dolunay Hoca yı aradım, çünkü günler geçti dönmedi. 05551718540 numarasında aradığımda hemen açtı ve durumumu dinledi. Net bir fiyat verdi. Dediği sürede de büyü hazırlayarak geri getirme büyüsü ile eşimi bana döndürdü.

 13. Geri getirme büyüsü konusunda medyum Dolunay Hoca dan yardım aldım. Amacım nişanlım, sevdiğim kız olan Banu nun beni affetmesi ve bana dönmesi idi. Hocam yedi gün içinde büyü hazırladı, ben isteklerini medyumdolunay@gmail.com adresinden kendisine yolladım. Ayrıca sürekli iletişim içinde olduk, hocamın dediği sürede sonuç aldık.

 14. Annemle babam uzun yıllar gayet iyi geçindiler ama bir nedenden çok şiddetli kavga etmişler. Bu nedenle malesef babam evi terk etmiş. Annem aradığında son derece üzgündü. Ben de internet incelemesi yaptım ve medyum Dolunay Hoca için arama yaptım. Kendisi hemen bilgilerimizi alarak geri getirme büyüsü konusunda destek verdi, sonuçlar harika oldu.

 15. Birbirimizi çok seven, çok iyi anlaşan bir çiftken, bir ufak tartışma yüzünden kavga ettik. Olay büyüdü ve sevdiğim adamla ayrıldık. Malesef günler geçti ve beni kesinlikle aramadı. Ben de çok üzgün şekilde durmadan ağlarken annem bana sormadan medyum Dolunay Hoca yı aramış. Sağolsun geri getirme büyüsü ile bana çok yardım etti.

 16. Uzun ilişkilere malesef monotonluk oluyor. Ben, ne zaman başım sıkışsa medyum Dolunay Hoca dan destek alırım. Aşk büyüsü konusunda bana çok katkıları oldu. En son eşimle kavga ettik ve evden çıktı gitti. Ben de hemen hocamdan geri getirme büyüsü konusunda destek aldım. Her zamanki gibi yakından ve samimi olarak benimle ilgilendi.

 17. Medyum Dolunay Hoca, samimi ve her zaman dürüst, en sevdiğim özelliklerinden biri de her zaman para konusunda net olması. Bir miktar ödeme konusunda net bilgi verse de bunu asla değiştirmez ve danışanını zor durumda bırakmaz. En son bir arkadaşım için geri getirme büyüsü konusunda kendisinden destek aldık.

 18. Ablamın eşi, yani eniştem ile ilgili geri getirme büyüsü desteğini ailemizin hocası dediğim medyum Dolunay Hoca dan aldım. Ne zaman başım sıkışsa, kendisinden destek alırım. Hem kendim için hem de arkadaşlarım ve ailem için büyü yapma ve büyü bozma konusunda yardımları oldu. Siz de destek alabilirsiniz.

 19. Oğlum ve çok sevdiğim gelinim maalesef tartışmışlar ve oğlum çıktı bana geldi. Artık bu iş bitti dedi. Ben de gizliden hocadan yardım almaya karar verdim. Medyum Dolunay Hoca bu konularda iyidir, kendisinden hemen oğlum ve gelinimle ilgili geri getirme büyüsü desteği aldım, neyse ki hocam sayesinde barıştılar.

 20. Erkek arkadaşımla tartıştım ve benimle ayrılmak istediğini söyledi. Bir daha da ne aradı ne sordu. Ben de hemen Dolunay Hocam ile bir araya geldim. Kendisinden zor durumda olduğum birçok defa yardım aldım. Geri getirme büyüsü konusunda da bana yardımcı oldu sağolsun.

 21. Merhaba. Benim sorunum biraz farkli. Esim, büyük bir ihtimal, eski alman sevgilisinden büyü yaptirildi. Esim kadinin her istedigini yapiyor. Onu köpegi yapdi. Ama beni ve oglumusu sevdigini inanmiyorum. Esimin piskologisi cok bozuk. Mutsuz ve agresif. Bizden kopamiyor ama o kadindanda kopamiyor. Bir kizlari var. O kiz esimlen istedigi gibi oynur ve azarliyor. O kiz icin sürekli agliyor. Onun yüzünden oglumusun doguma bile gelmedi. Onlara tapiyor, korkunc bir sekilde. Herkez bana kadin büyü yapti diyorlar. Benim bu konuda hic tecrübem yok. Ne yapabilirim? Gercekse nasil o büyüyü bosa bilirim? Birbirimizi deliler gibi seviyoruz ama onlar ona cok cile cekdiriyorlar, bize de. Maddi manevi ilk onlara kosuyor. Be bunlari görmüyor. Yazmiyorum diyor. Acaba gercek görmüyormu veya yalanmi söylüyor. Büyü olup olmadigini nasil anlayabilirim? Geceleri kabus görüb beni arayip yardim et bana yine geldiler diyor ve titriyor korkudan. Ne yapabilirim?

 22. Üniversite hayatıma başlar başlamaz annem bir hoca var dedi ve Dolunay Hoca dan başarılı olmam için bana kişiye özel işlem desteği aldı. Nasıl bir insan gerçekten çok yetenekli olduğunu anladım, su gibi okulumu bitirdim.

 23. Medyum Dolunay hoca benim ve arkadaşlarımın birçok konuda destek aldığımız bir isim. Kendisinden ben evlilik için vefk desteği aldım, arkadaşlarım da çeşitli destek aldılar ve kendisinden hep memnun kaldık.

 24. Ben Hollanda da yaşıyorum. Dostlarımdan Dolunay Hoca tavsiye aldım ve kendisini aradım. Derdim eşimle aramın iyi olmasıydı. Kendisi uzak mesafe bana muhabbet vefki yaptı, gerçekten işe yaradı.

 25. Son zamanlarda üzerimde inanılmaz ağırlık, sinirlilik ve uyku düzensizliği vardı. Ananem büyü var dedi, bana çok ısrar ettiler ve Dolunay Hoca yı bulduk. Papaz büyüsünü bozdu üzerimdeki kendisi.

 26. Oğlum son derece yakışıklı bir genç ve maddi durumumuz da çok iyi. Kendisine kesinlikle yakışmayan bir kız durmadan aramaya başladı ve bir anne olarak uzak kalmasını istedim. Oğlumun yakasını bırakmak için Dolunay Hoca uzak tutma papaz büyüsü yaptı. Kendisinden kurtulduk.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir