Hayatımı değiştirmeyi kafama koymuştum

Kocamı aldatıyordum bunun sebebi kesinlikle o değildi ben her zaman bir başkasını seviyordum ve onda kendimi buluyordum. Uzak bir şehirde olduğu için aile baskılarından dolayı bir araya gelememiş ve birbirimize kavuşamamıştık. Ben adım atmasam onun atacağı asla yoktu ama hayata adapte olamıyor kadınlığımı da bu yüzden hissedemiyordum ve ömrümü böyle geçiremezdim.
İçimde umutlar filizlenmeye başlamıştı
İnternete girdiğimde kendime bir çıkar yol aradım ve hocama denk geldim evet kocam beni seviyordu ama ben bir başkası tarafından sevilmek ve mutlu edilmek istiyordum. Onunda yardımıyla erkeği kendine aşık etme duası yaptık artık gururunu bir kenara bırakıp aşkından ölecek kıvama gelmeli ve bana mesafeleri aşarak koşmalıydı. Bir şekilde görüşemediğimiz için hangi yolla bana ulaşacağını açıkçası merak ediyordum ama sabırla da bekliyordum.
Bu sonu hocamla birlikte yazdık
Eve dönmek üzere olduğum bir akşam karşımda belirdi elimdekileri şaşkınlıkla yerlere saçmıştım konuşamıyordum o karşımdaydı ve bana gelmişti. O an aklıma tek gelen şey hocamın formülüydü onun sayesinde yaşıyordum bu anı biri görür diye telefon numaramı vererek oradan uzaklaştım. Sonrası malum fırsatını bulduğu her an yanıma gelmeye başladı ben artık hem eşime hem sevdiğim adama yetebiliyor kendimi bu şekilde çok daha mutlu hissediyordum. 0555 171 85 40 sizde bu numarayı arayarak her türlü sorunlarınız için hocamızdan yardım alabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 3585 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
23 Hayır

“Hayatımı değiştirmeyi kafama koymuştum” için 14 yorum var.

 1. Bir kadın olarak uzun süre yanlış ilişkiler ile kısmetimi kapattım. Ancak artık hayatımı değiştirmeyi kafama koymuştum. Bu nedenle, üzerimdeki nazarları atmak ve kısmetsizliğime son vermek istedim. Bu konuda en önemli desteği de medyum Dolunay Hoca dan aldım. Vefk ile bana koruyucu muska yaptı ve bundan sonra olumsuz enerjilerden uzaklaştım.

 2. Artık, işe hayatında kesinlikle hayatımı değiştirmeyi kafama koymuştum. Çalışma hayatında pısırık, kendini ifade edemeyen bir insandım ve bu nedenle hak ettiğim halde bir türlü terfi edemiyordum. Bunun değişmesi için medyum Dolunay hoca dan hem moral, hem de vefk desteği aldım. Artık başarın kapıları da sonuna kadar bana açıldı, kendisinden çok razıyım.

 3. Aşk yaşamımda, hayatımı değiştirmeyi kafama koymuştum. Uzun süredir imkansız bir aşkın içindeydim ve bu nedenle aklımı başıma bir türlü alamıyordum. Düşündüm taşındım, dedim ki bu aşkın içinden çıkamayacağım bir hocadan aşk büyüsü desteği almalıyım. Medyum Dolunay Hoca 05551718540 numarası ile medyumdolunay@gmail.com bilgileri önüme geldi ve danıştım. Bana etkili bir aşk büyüsü hazırladı, o bana geldi.

 4. Mağazam ve müşterilerimin noktasında, işlerimin bereketinin açılması için hayatımı değiştirmeyi kafama koymuştum. Bu konuda birçok açıdan kendimi yenilemeye karar verdim ve medyum Dolunay Hoca dan bereket için vefk almaya karar verdim. Kendisi bana son derece yardımcı oldu çünkü bu şekilde muskam ile işlerimin bereketi son derece açıldı.

 5. Giden sevgilim için uzun süre onu aramadım, ancak içten içe kendisinin dönmesini istiyordum. Onunla ilgili hayatımı değiştirmeyi kafama koymuştum. Baktım kendim arayamıyorum ve gururuma yeniliyorum. Medyum Dolunay Hocama danışayım dedim. Sağolsun ne zaman danışsam bana hep dürüst şekilde yaklaştı ve bu sefer de gideni geri getirme büyüsü için bana çok destek verdi.

 6. Kaynanam sağolsun ama dırdırından, hergün gidip gelmesinden gerçekten bıkmıştım. Kayınvalidemle ilgili hayatımı değiştirmeyi kafama koymuştum. Kimseye belli etmeden, bir hoca bularak kayınvalideyi soğutmak için büyü yapmaya karar verdim. Bu konuda medyum Dolunay hakkında bilgi edindim ve iyi olduğunu anlayınca hemen kendisinden destek istedim. Bana çok etkili bir büyü hazırladı ve sonuçlarını aldım.

 7. Kısmetimin açılması için bir hoca desteği almaya ve bu şekilde hayatımı değiştirmeyi kafama koymuştum. Kendimi her zaman güvensiz ve kısmeti olmaya bir erkek olarak gördüm. Artık bunu sona erdirmeye karar verdim. Medyum Dolunay Hoca annemlerin sıkça danıştığı bir isimdi ve ben de kendisini 05551718540 numaradan aradım. Muskam ile kısmetim önüme açıldı.

 8. Ailemle ilgili ve eğitim hayatımla ilgili hayatımı değiştirmeyi kafama koymuştum. Eğitimim konusunda yurtdışı için burs almıştım ve bunu ailemden çekindiğim için bir türlü onlara söyleyemiyordum. Ancak sonunda bunu yapmaya karar verdim ve bana destek olması için medyum Dolunay Hoca dan ikna etme büyüsü konusunda destek aldım. Bu şekilde onları razı ettim.

 9. Evlenme konusunda bir an önce sevgilim ikna olsun diye hayatımı değiştirmeyi kafama koymuştum. Sevgilim bir türlü bana evlenme teklif etmiyordu medyum Dolunay Hoca dan bu konuda destek almaya karar verdim. Gerek telefon, gerek email üzerinden kendisi ile kolayca iletişim kurabilirsiniz. Ben ne zaman arasam kendisi sağolsun bana hep yardımcı oldu. Evlilik teklifi de hemen geldi.

 10. Muhabbet kişiye özel işlem desteği ile Dolunay Hoca benim ve eşimin gerçekten mükemmel sıcaklıkta olmasını sağladı. Aramızda soğuk rüzgarlar esiyordu ve bunun düzelmesini kendisine borçluyum.

 11. Medyum Dolunay Hoca gerçekten mükemmel bir insan. Ayırma için, abim ve kendisine asla yakışmayan nişanlısı için ayırma konusunda bize kişiye özel işlem hazırladı. Son derece kısa sürede, kalıcı olarak ayrıldılar.

 12. Ablamı kendisine asla yakışmayan sevgilisinden ayırmak için annemle yapmadığımız kalmadı. Dil döktük bir türlü anlamadı ve en sonunda bir hocadan, şanslıyız ki en doğru isimden yardım aldık. Medyum Dolunay Hoca sayesinde kişiye özel işlem ile sonuç aldık.

 13. Bana düşman olan erkek arkadaşımın eski kız arkadaşımın hakkımızda atıp tutmasından son derece rahatsızdım. Sevgilime belli etmeden hemen Dolunay Hoca dan dil bağlama konusunda yardım aldım. Bize kişiye özel işlem uyguladı ve sonuç aldım.

 14. Medyum Dolunay Hoca ikna etme konusunda çok başarılı bir isim. Bana ailemle ilgili ikna etme konusunda kişiye özel işlem desteğinde bulundu. e

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir