Her Şeyi Medyum Hocaya Borçluyum

Sevgilim ile ayrı şehirlerde yaşamamıza rağmen çok tutkulu, heyecan verici bir ilişkimiz vardı. Başta heyecan veren bu ilişki zamanla monotonlaşmaya başlayınca sorunun benle alakalı olmadığını erkek arkadaşımın beni özlemediğini ve artık eskisi kadar ilgisini çekemediğimi düşündüm. Üç beş ayda bir yaşadığım şehre geliyor buluşuyor vakit geçiriyorduk fakat bu kadarı bana yetmiyordu. Daha fazla gelip benimle daha çok zaman geçirmesini istiyordum. Ona bu konuda birkaç kez isyan etmişliğim olsa da umursamıyor canı isterse geliyor istemezse gelmiyordu. Zamanla gelmemeler çoğalmaya başladı ve o zaman beni hiç özlemediğini net olarak anladım.
Tavsiye üzerine Büyü Yapan Hocaları aradım.
Üniversitede sıra arkadaşım gizli ilimlere pek inanır zaman zaman gizli güçlerden yardım alırdı. Onu arayıp hangi hocayla görüştüğünü öğrenmek istedim. Arkadaşım Medyum Dolunay Hoca’nın adını verip kendisine her anlamda güvenmemi ısrarla belirterek hocanın kendine ait telefonunu verdi. Numarayı aldıktan sonra arayıp aramamak konusunda epeyce düşündüm. Sonuçta böyle bir şeyi ilk defa yapacaktım ve hiç tecrübem yoktu. Bunun üzerine internet sitesine girip yorumları ve hocamızın açıklamalarını okudum. Neden olmasın ki deyip telefonu tuşlamaya başladım ve hocamızla konuşmaya başlayarak her şeyi anlattım.
Artık bensiz bir an olsun duramıyor
Birkaç gün geçmişti ki erkek arkadaşımdan bir telefon aldım. Yanıma geleceğini ve birkaç gün kalacağını söyledi. Aynı ay içerisinde belki de onlarca kez yanıma geldi ve her defasında beni çok özlediğini artık bensiz duramadığını söylüyordu. Eğer siz de birinin sizi özlemesini sağlamak istiyorsanız sevdiğinin seni özlemesi için dua yaptırabilirsiniz. Bunun için hocamızı aramanız ve taleplerinizi belirtmeniz yeterli.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Hocalar
Yazdır
Bu sayfaya 3675 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
18 Hayır

“Her Şeyi Medyum Hocaya Borçluyum” için 19 yorum var.

 1. Merhaba hocam ben bir kızı seviyorum ismi çiğdem beni sevmediginı söylüyor ama ben öyle hissetmiyorum beni seviyormudur yardimci olursanız sevinirim

 2. Ben soğutma vefki için medyum Dolunay Hoca dan yardım aldım. Oğlum saygısız, ahlaksız bir kadına tutulmuştu. Bu durumdan evladımı kurtarmak istiyordum, beni dinledi ve soğutma vefki hazırladı. Gerçekten oğlumu kurtardı ve hem oğlum, hem de ben herşeyimi m

 3. Oğlumum üniversite eğitiminde başarılı olması, zihin açıklığı olması için medyum Dolunay Hoca dan destek istedim. Sağolsun kişiye özel havas işlemi yaptı ve oğlum olumsuz düşüncelerden korundu. 0 555 171 85 40 herkese tavsiye ederim. Herşeyimi medyum hoca

 4. Sinir sistemi bozulan, ağrıları geçmeyen eşimde büyü olduğundan şüpheleniyordum. Kendisi hali vakti yerinde bir insan ve rakiplerinin ona büyü yaptığını düşünüyordum. Medyum Dolunay Hoca dan destek aldım, iyi ki de almışım. Kendisi papaz büyüsü olduğunu a

 5. Doğrusu bu konuda mütevazi olmayacağım ve aslında mutlu aşk hayatımda herşeyi medyum hocaya borçluyum. Kendisi ile internet üzerinden aşk büyüsü yaptırmak üzere inceleme yaparken rastlaştım. Sevdiğim erkeği kendime iyice bağlamak için bunu yapmak istiyordum. 05551718540 numaralı telefondan kendisini aradım, duruma göre bana iyi gelecek büyü konusunda bilgi verdi. Ben de kendisine güvendim ve olumlu sonuçları aldım.

 6. İş hayatımda bu anda maddi durumum çok iyiyse, bunu medyum Dolunay Hoca dan aldığım vefk desteğine borçluyum. Aslında hayatımın bolluk içinde olması noktasında herşeyi medyum hocaya borçluyum. İşlerimin çok kötü gittiği bir anda kendisini bana eşim son derece ısrar etmişti ve ne kadar haklı olduğunu bana muskamı verince anladım.

 7. Aşk yaşamında mutluluk, huzur ve herşeyi medyum hocaya borçluyum. Kendisine güvenerek ne kadar haklı olduğumu anladım. Uzaktan destek aldım ve sevdiğim insanın bana deliler gibi aşık olmasını çok istiyordum. Bu konuda hocam bilgilerimi gönderdiğim [email protected] adresinden kolayca aldı. Bana papaz büyüsü hazırladı ve 21 gün içinde sonuç inanılmazdı.

 8. Yaşamımda açılan kısmetimi her anlamda yani herşeyi medyum hocaya borçluyum. Aşk hayatımın, iş yaşamımın yani sosyal yaşamımın yani tüm hayatımın bereket içinde olmasını, artık huzura kavuşmayı çok istiyordum. Bu nedenle annemle konuşarak hoca desteği alalım dedik. Medyum Dolunay Hoca bize tavsiye edilen isim oldu. Çok yardımcı oldu ve vefk işlemi son derece tesirli.

 9. Gerçekten doğru bir hocadan yani medyumdan destek almak çok önemli. Ben iki kere yanlış insanların eline düştüm ve sonunda medyum Dolunay Hoca ile en doğrusunu buldum. Belki param ve zamanım ilk iki seferde boşa gitti ama bana doğru kişiyi bulmam noktasında yardımcı oldu. Ben kesinlikle kısmetimle ilgili herşeyi medyum hocaya borçluyum. Ne zaman sıkışsam vefk desteği alırım.

 10. Evlilik yaşamım ve eşimin bana olan bağlılığı konusunda herkes bana kıskanarak bakıyor. Bu konuda ben herşeyi medyum hocaya borçluyum. Kimselere söylemem ama sizinle paylaşmamda sorun yok. Ben değerli medyum Dolunay Hocam sayesinde gerçekten hayatıöı aşkla dolu bir şekle soktum. Her zaman eşim için bağlanma büyüsü desteği alırım. Aşk büysü desteği alırım ve bundan da çok memnunum.

 11. Sosyal ilişkilerimde ve dedikodularımı yapanlardan kurtulma konusunda gerçekten herşeyi medyum hocaya borçluyum. Bu dedikodulardan ve milletin yaptığı büyülerden artık gına gelmişti. Ben de büyü bozması ve vefk yardımı yapması için medyum Dolunay Hoca dan yardım almaya karar verdim. Aman dünya varmış dedim gerçekten tüm sıkıntılarım gitti.

 12. Size medyum Dolunay Hoca yı kesinlikle ve tüm içtenliğim ile tavsiye ederim. Kendisini tanımam etmem ama gerçekten şu anki mutluluğumu aslında herşeyi medyum hocaya borçluyum. O kadar donanımlı bir insan ki. Aşkım için deli divane olan bir kadındım. Yaşım 30 idi ama hayatımda ilk defa bir erkeğe bu kadar aşık olmuştum. Kendisini etkilemek için hocamdan aşık etme büyüsü desteği aldım ve çok mutluyuz.

 13. Güzel bir hayatım varsa bunu bana sağlayan Medyum Dolunay Hoca ve ben herşeyi medyum hocaya borçluyum. Neden mi, çünkü kendisi bana öyle bir havas işlemi yaptı ki tüm sorunlarım, nazarlar ve kısmetsizliklerimi geride bıraktı. Ben şimdiye kadar neden ondan yardım almamışım diye çok hayıflandım.

 14. Sağlığımı ve hayatımı yani herşeyi medyum hocaya borçluyum. Hocam benim sağlık durumum gerçekten çok kötüyken hayatıma girdi. Medyum Dolunay Hoca aslında annemin bulduğu bir isimdir ve ben önce kendisine inanmadım. Sonra onu tanıyınca, ne kadar doğru bir insan olduğumu anladım ve güvendim. Bana sağlık için vefk hazırladı ve benim hayatımı bana geri verdi.

 15. Hayatımın insanının karşısına çıkmasını sağlayan isim, kısmet açma vefki bana yapan Dolunay Hoca dır. Kendisinden destek alır almaz bu adamla tanıştım ve ben bile inanamadım.

 16. Medyum Dolunay Hoca hayatımda karşılaştığım şanslardan biridir diyebilirim. Bana evlilik vekfi yardımı yaptı ve çok uzun süredir beklediğim evlenme teklifinin gelmesini sağladı.

 17. Evliliğimde sorunlar yaşamaya başlar başlamaz, internetten araştırma yaptım ve medyum Dolunay Hoca ya ulaştım. Gerçekten olumlu yorumlar gibi ben de kendisinden destek aldım. Bağlama papaz büyüsü ile herşey yolunda.

 18. Annemin ısrarı ile eşimle yaşadığım sorunların sona ermesi için Medyum Dolunay Hoca dan yardım aldım. Kendisine çok hayran kaldım. Muhabbet vefki üzerine kapsamlı bir çalışma yaptık.

 19. Görümcem beni evlediğim günden beri çekemedi. Sürekli bana karşı eşimi dolduruyordu. Ben de tavsiye üzerine Dolunay Hoca ile çalıştım ve dil bağlama papaz büyüsü desteği aldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir