Her zaman genç kalalım istedim

Uzun süredir devam eden evliliklerin genelinde vardır aşkın bittiği ve alışkanlıkların yerini aldığı dönem ama benim yaşam tarzıma hiç uymayan bir durumdu. Ruhum hep çocuktu ve erkeğim tarafından devamlı sevilmek, şımartılmak istiyordum maddiyat ile ilgili bir sıkıntı yaşamadığımız için günümüzü gün edebilir kafamıza estiği gibi genç aşıklar gibi dolaşabilirdik ama adamın ruhu geçmiş isteklerime hitap edemiyor benim tam tersime kararlar alıyordu.
Hocamız sayesinde eşimi kazandım
Onu boşamak son çareydi ben zorlu olandan başladım ve kendime aşık edersem kıskanmaya başlayacağını düşündüm böylelikle de üstüme titreyecek ilgisini fazlasıyla gösterecekti. Kolları sıvadım ve en yakın dostum tarafından Dolunay hocamızın karşısına çıkarak durumu anlattım hemen bir erkeği kendine aşık etme hazırladı ve bana verdi. Söylediklerini harfiyen uygulamaya başladığım da her yeni gün eşim biraz daha değişir bana farklı yanaşır hale gelmişti.
Eşim artık üstüme titriyor
Eve eli kolu dolu geliyor çiçekler almadan da karşıma çıkmıyordu büyülenmiştim bunları yaşayanın ben olduğuma inanamıyordum. Eşim böyle davrandıkça bende geçmişi unutuyor tamamen şimdiki zamanın tadını çıkarıyordum hocam sayesinde evliliğim bozulmadı ve katlanarak artar bir sevginin içinde kendimizi bulduk. Sizde eşinize sihirli bir değnek değsin istiyorsanız 0555 171 85 40 telefonunu çevirerek hocamızdan yardım alabilirsiniz. Artık evliliği kurtarmak çok kolay yeter ki inancınızı ve sabrınızı kaybetmeyin gerisini medyum hocamıza bırakın.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyum
Yazdır
Bu sayfaya 5917 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

33 Evet
36 Hayır

“Her zaman genç kalalım istedim” için 11 yorum var.

 1. Medyum Dolunay Hoca nın papaz büyüsü ve diğer çalışmalarından çok memnun kaldım. Tüm aile olarak kendisiyle her zaman yardımlaşırız.

 2. Ben hocalara gitmeye çok meraklıyım ama birçok defa dolandırıldım. En sonunda Dolunay Hoca ile tanıştım ve vefkleri ile hayatım çok olumlu bir hale geldi.

 3. Medyum Dolunay Hoca kesinlikle gerçek bir medyum. Kendisi papaz büyüsü konusunda bana destek oldu ve ne işlemler yapacağını kelimesi kelimesine söyledi. Her zaman iletişim kurduk ve aramalarıma döndü. Çok düzgün bir insan.

 4. Aşık etme vefki üzerine destek aldığım Dolunay Hoca dan çok memnun kaldığımı söylemem lazım. Kendisi ile birçok konuda çalışmaya devam ediyorum.

 5. Ben ve arkadaşlarım sıkça Dolunay hoca dan yardım alırız. Kısmetimizin açılmasını ve aşklarımızın düzgün gitmesini kendisinin vefklerine borçluyuz.

 6. Dolunay Hoca ile yaptığımız çalışma sayesinde, erkek arkadaşımın şu anda eşim olmasını sağladım. Bana inanılmaz taktikler verdi ve her zaman vefkleri ile hocam yanımda oldu.

 7. Almanya dan yani gerçekten uzak mesafeden destek aldığım Dolunay Hoca sayesinde işyerimizin bereketi açıldı. Bu konuda kısmet açma vefki sayesinde bu duruma geldik.

 8. Son dönemde aşk hayatımın, hatta genel anlamda hayatımın mükemmel olmasını medyum Dolunay Hoca ya borçluyum. Kendisi bana kısmet açma vefki hazırladı. Çok olumlu oldu.

 9. Arkadaşlarım ve ben, hayatımızın düzene girmesi için Medyum Dolunay Hoca dan destek aldık ve çok özel sonuçlar ile artık o benim yaşam koçum haline geldi.

  1. Peki herkesle görüşüyor mü. Yiksa belirli kişiler mi. Kısmet için dua yapar mı. Ve ücretli midir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir