İhanete uğrayacağım hiç aklıma gelmezdi

Her kadın gibi ben de aldatılmak istemezdim fakat kaderimde ihanete uğramak yazılıymış. Eşimin son zamanlarda bana karşı olan duyarsızlığı yatak odamıza kadar bulaşmış, aramızda günden güne koca bir buz dağı oluşturmuştu. Gözümle görmesem de beni aldattığını çok iyi biliyordum. Evlendiğimiz günden itibaren bana gül gibi davranan, üzerime titreyen, sevgi dolu kocamın yerini mesafeli, umursamaz, yok muşum gibi davranan bir adam almıştı. Elbette bu duruma boyun eğmeyecek, bir şeyler yapıp kocamı yaptığına pişman edecektim. Bunun için araştırmalar yapmaya başladım ve sonunda beklediğim insanla karşılaştım.
Neredeyse kocamı kaybedecektim
Bana bu konuda yardım edebilecek yek kişi medyum dolunay beyefendiydi. Kendisinden başka kimseye güvenemeyeceğimi biliyordum bu yüzden hiç düşünmeden arayıp görüşme yaptım. Tahmin ettiğim gibi kocamın hayatında birinin olduğunu fakat yapacağı çalışma sonrasında eşimin yeniden beni sevip, aramızdaki buzların eriyeceğini, çocuklarına ve evine bağlı bir erkek olacağını belirtti. Hayattan daha ne isteyebilirdim ki? Kocamın bir başka kadınla beraber olduğu gerçeğinden kurtulacağımı duymak daha ilk anda beni mutlu etmeye yetmişti.
Kocam bir karısı ve çocukları olduğunu hatırladı
Uzun zaman geçmemişti ki eşimde değişimler fark etmeye başladım. Hemen hemen her gün eve elinde çiçekle geliyor, gerek bana gerek çocuklarımıza çok sıcak davranıyordu. Ailece gezmelerimiz, sohbetlerimiz, paylaşımlarımız artmış adeta mutlu, huzur dolu bir aile olmuştuk. Yuvamın kaybolmuş huzurunu yeniden sağlamayı başaran hocamıza minnettarım. 0555 171 85 40 hattın ucundaki ses, kocamı bana geri kazandırdı.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 3253 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
25 Hayır

“İhanete uğrayacağım hiç aklıma gelmezdi” için 13 yorum var.

 1. Gerçekten eşim Murat ı bana bunu yapacağı, ihanete uğrayacağım hiç aklıma gelmezdi. Beni artık sevmediğini, bir başka kadınla görüştüğünü söyleyerek çekti gitti. Ben ise ilk önce bir bocalama yaşadım ama asla ayrılmak istemediğim için medyum Dolunay Hoca yı 05551718540 numaradan aradım. Bana inanılmaz yardımcı oldu, kocamı yeniden sayesinde eve bağladık.

 2. Sevgilimle çok iyi anlaşıyorduk ve ben evlenme teklifi bekliyordum. Ancak gerçekten, ihanete uğrayacağım hiç aklıma gelmezdi. Onu kesinlikle geri kazanmak istiyordum ve kesinlikle bunu kabullenmeye niyetim yoktu. Ben de medyum Dolunay Hoca dan yardım aldım. Öncelikle, bir psikolog gibi bana destek vermesinden çok rahatladım ve hemen gideni geri getirme büyüsü yaptı. Tabi sonuç olumluydu.

 3. Eşimle 10 senedir evliyiz, elbette zor günlerimiz oldu ama, ihanete uğrayacağım hiç aklıma gelmezdi. Birden çekti gitti ve evimizi terk etti. Ailem bana medyum Dolunay Hoca konusunda çok ısrarcı oldu, mutlaka görüşmemi istediler. 05551718540 kendisinden telefon numarası. Bana eşimle ilgili çok yardımcı oldu, etkili büyüleri ile başarılı sonuçlar aldım ve eşimi geri kazandım.

 4. Güzel ve bakımlı bir kadınım ve eşim beni hep beni sevdiğini söylerdir. Gün gelecek de ihanete uğrayacağım hiç aklıma gelmezdi. Dünyam başıma yıkıldı ve günlerce ağladım. Arkadaşlarım internetten inceleme yaparak medyum Dolunay Hoca nın adına ulaşmışlar ve hemen aradık. Eşimle ilgili bana etkili büyüler hazırladı ve bu sayede onun aklını başından aldım yeniden.

 5. Nişanlımla birbirimizi çok seviyorduk, gözü hep bendeydi ama gerçekten ihanete uğrayacağım hiç aklıma gelmezdi. Ne olduğunu anlayamadım gözüm başka kadına kaydı dedi bana. Ben de bu kadının büyü yaptığını anladım ve hemen medyum Dolunay Hoca yı aradım. Hemen bana yardımcı oldu, papaz büyüsü ile nişanlımı tamamen bana bağladı.

 6. Gerçekten, ihanete uğrayacağım hiç aklıma gelmezdi. Eşimle mutlu olduğumuzu sanıyordum ama meğer öyle değilmiş. Bir başka kadınla aşka yelken açmış, resmen şok oldum. Ama ben pes eden bir kadın değilim ve hemen medyum Dolunay Hoca dan yardım istedim. medyumdolunay@gmail.com mail adresi ile istediklerini de hemen gönderdim. Kocamı sayesinde geri kazandım.

 7. Sabun büyüsü halkımız arasında en yaygın aşk büyülerinden büyü. Ben de etkilemek istediğim erkek için bu büyüyü denedim ama kendi başına yapmak bir sonuç vermiyor. Ben de bir hocadan destek almaya karar verdim ve medyum Dolunay Hoca ile bu büyüyü süper bir şekilde yaptık. Sevdiğim erkek bana geldi ve çok mutluyum.

 8. Sabun büyüsü konusunda bence en mükemmel desteği medyum Dolunay Hoca veriyor. Birkaç hocadan bu konuda destek almıştım ve malesef istediğim sonucu da alamadım. Bu sefer hoca ile en üst seviyede aşk büyüsü için sabun büyüsü desteği aldım. 05551718540 numaradan siz de kendisini arayabilirsiniz.

 9. Ayırma vefki için medyum Dolunay Hoca dan yardım aldım ve benim için en hayırlı sonuç oldu, eşimden kurtuldum şükür.

 10. Kişiye özel işlem konusunda Medyum Dolunay dan destek aldım ve eşimle bana çok özel muhabbet büyüsü hazırladı. Son derece ilgili ve dürüst bir insan, tavsiye ederim.

 11. Patronumun eşi beni son derece kıskanıyordu ve son derece benim dedikodumu yapıyordu. Ben de medyum Dolunay Hoca nın tavsiyesini aldım ve danıştım. Bana dil bağlama konusunda kişiye özel işlem hazırladı. Olumlu sonuç aldım.

 12. Sevdiğim adam Burak için medyum Dolunay Hoca dan kişiye özel aşık etme işlemi aldım. Her sorumu sabırla yanıtladı ve bana çok destek oldu. Ben de kendisinden çok memnun kaldım ve içime sindi diyebilirim.

 13. Benden soğumaya başladığını hissettiğim erkek arkadaşımın ayrılma ihtimaline karşı, hemen tedbirimi alarak arkadaşlarımın sıkça danıştığı Dolunay Hoca dan yardım aldım. Bağlama kişiye özel işlemi kısa sürede etkisini gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir