İlk başlarda eşimle masallardaki gibiydi

Henüz yeni evliydik sevgili zamanlarımız da iletişimimiz mükemmeldi ikimizde konuşmayı seven insanlardır ve bir araya geldiğimizde zamanın nasıl geçtiğini anlamazdık. Çevremiz çok genişti arkadaşlarımız ile sık sık buluşuyor planlar yapıyor gençliğimizin tadını doyasıya çıkarıyorduk. Uzun süre beklemedik evliliğe kendimizi hazır hissediyorduk ve o muhteşem görkemli düğünümüz sonrası dünya evine girdik evimize her gelen kıskanarak ayrılıyor bakışlarından bunu belli ediyordu.
Gerçeği gördüm ama pes etmedim
İlk cicim ayları geçtikten sonra farkına varamadığım bir şekilde hayatımız monotonlaşmış ve her gün bir öncekinin aynısı olmaya başlamıştı. İşten geliyor yemeğimizi yiyor yerlerimize uzanarak televizyona bakıyor daha sonra da yatıyorduk ben bunu hayal etmemiştim ve derhal değişmeliydi. Uzun uğraşlarım sonucunda medyum Dolunay hocamızı buldum 0555 171 85 40 numaraları telefonunu arayarak görüşme talebinde bulundum. Birlikte eşler arasında muhabbet için dua yaptık ve ben hemen uygulamaya başladım.
Şimdi ise sadece eş değil her şey oldu bana
Hocamın formülünü hayata geçirdikten sonra artık eşim kapıdan girdiğinde beni öpüyor günümün nasıl geçtiğini soruyor kendininkini anlatıyordu. Onu dinlemek derdine ortak olmak hoşuma gidiyordu bu sayede bir arkadaş bir dost olmayı da başarmıştık. Şimdi nerde mutsuz bir çift görsem hemen hocamı anlatıyor mutlaka gitmeleri konusunda tavsiyelerimi iletiyorum. Sizler de mevcut düzeninizden kurtulmak istiyorsanız hocamızla görüşebilir formüllerin birinden yararlanabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 2063 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
25 Hayır

“İlk başlarda eşimle masallardaki gibiydi” için 5 yorum var.

  1. Eşimle bir süredir tartışmalarımız olduğundan, medyum Dolunay ile muhabbet vefki çalışması yaptık. Ayrıca bana çok özel ve detaylı önerileri oldu, sayesinde evliliğim kurtuldu.

  2. Kızımın koca bulması için medyum Dolunay hoca dan kısmet açma vefki konusunda çalıştım. Bundan sonra yaşam danışmanım kesinlikle kendisi.

  3. Özel bir insan olan medyum Dolunay hoca ya ne zaman danışsam, asla pişman olmadım. Kendisinden hem vefk, hem de kişiye özel destekleri aldım.

  4. Hocam yani medyum Dolunay Hoca ile ayırma vefki üzerine çalıştık. Kötü bir insan olan eniştemin ablamdan ayrılması için yaptık ve sonuç olumlu oldu.

  5. Medyum Dolunay Hoca ile yurtdışından yani mesafeli olarak papaz büyüsü desteği alıyorum. Şimdilik herşey çok yolunda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir