Kalbimde bitmeyen gençlik aşkım

Üniversiteden sonra uzak şehirlerde olundu mu bir kopukluk yaşanıyor haliyle ve mesafeler yüzünde görüşülmüyor ve unutup gidiyoruz. Benim içimde ise hiç bitmeyen ve pişman olduğum aşkımı haykıramadığım biri vardı ve her anım onu düşünerek geçiyor bir türlü kimseye adapte olamıyordum. Artık evlenme yaşımda geliyordu ama yok kalbim kalmıştı bir yere ne yapsam da bana aşkını haykıran kimseye karşı tam anlamıyla kendimi veremiyordum. Böyle devam edemezdi bu gidişe bir şekilde dur demeliydim ve pes etmeden çıktığım bu yolda yapılabilecek her türlü çabayı gösterecektim.
Onu bulmak çok kolay oldu
Bu halime üzülen teyzem artık gözyaşlarımı silmem için bana yardımcı olacağını söyledi ve elimden tuttuğu gibi hocamızın yanında soluğu aldık. Bana verdiği birinin seni aramasını sağlamak için dua öyle hızla etkisini gösterdi ki bunu kendim yaşamış olmasaydım asla da inanmazdım. Bu sefer mutluluktan ağlıyor teyzeme ve hocama sayısız kere teşekkür ediyordum.
Yakında aşkımız dillere destan olacak
Beni arayan kalbimde ki adama geçmişten bu zamana kadar ne biriktirdiysem söyledim karşılıksız kalmadı aşkım kısa zaman da bir araya geldik şimdi çok mutluyuz ve düğün hazırlığı yapıyoruz. Herkese bizimki gibi bir aşk nasip olsun tabi önce çabalamanız gerekmektedir soluğu hocamızın yanında almak istiyorsanız 0555 171 85 40 numaraları telefondan ulaşabilirsiniz hayatınızın aşkına kavuşma şansını yakalayabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 3266 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
22 Hayır

“Kalbimde bitmeyen gençlik aşkım” için 5 yorum var.

  1. Uzak tutma vefki ile sürekli evime gelen elitimin ayağını kesmeyi başardım. Bunu da camın hocam medyum Dolunay hoca yaptı sağolsun.

  2. Bize yani eşimle bana yapılan papaz büyüsünden medyum Dolunay Hoca ile kurtulduk. Papaz büyüsü bozma konusunda medyum Dolunay Hoca yı kesinlikle tek geçerim.

  3. Çok özel ve bence kesinlikle yaşam koçu olan bir hoca, medyum Dolunay ile bugüne kadar hayatım ışıklandı. Bana kapalı kısmetim için kısmet açma vefki hazırladı, çok özel sonuçlar aldık.

  4. Bir insanın zor zamanlarında tanımadığı bir insanın destek olması inanılmaz. Ben medyum Dolunay hoca ile bunu yaşadım. Kapalı kısmetim için bana kişiye özel işlem yaptı.

  5. Medyum Dolunay Hoca ile uzaktan görüştük ve bana aşık etme vefki konusunda destek verdi. Ben kendisinin önerdiklerini uzun uzun dinledim ve yaptım. Olumlu sonuçlar aldım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir