Kalbimdeki insana elbet geri dönmeliydim

Her zaman kalbimde saklı olan adamı hayal ederek hayatımı sürdürmeye çalıştım kocamı sevdiğimi düşünüyordum fakat yanılmışım bunu zaman geçtikçe anlamaya başladım. Onda kalbimde kalan sevdiğimi hayal ediyor her yaptığıyla bir tutuyormuşum onu fark ettim tabi çok uzun bir evliliğim olmadı sırf bu yüzden türlü bahaneler ile boşandım artık dul bir kadındım. Aynı semtte oturduğum sevdiğim ile çok nadiren de olsa denk geliyorduk evlenmemişti fakat ben evlenip ayrıldığım için de yüzüme bakmıyor beni tanımamış gibi yaparak öylece geçip gidiyordu.
Yeniden onun kadını olmak harika olacaktı.
Biliyordum adım atmazdı ben atsam da kabullenmezdi o yüzden geçmişten bildiğim medyum dolunay hocamın ziyaretine koştum ondan sevdiğin kişiyi kendine aşık etme duası aldım teşekkürlerimi de ileterek uyguladıktan sonra beklemeye başladım. Bu defa önünden daha çok geçmeye başladım beni fark etsin duam tesir etsin istiyordum bana hadi dediği an ona koşmak için sabırsızlanıyordum.
Devlerin aşkı dedikleri bir hafta sonu yine yanından geçerken bu defa kolumdan tutup beni durdurdu ve bir kahve içelim dedi laf lafı açtı gün ağardı biz hala birbirimizden kopamadık öylesine dolmuşuz ki konuşacak anlatacak çok anılarımız birikmişti. Uzun bir süredir birlikteydik yeni boşandığım için hemen evlenmek istemedim ama şimdi hazır olduğumu hissediyorum onunla çok mutluyum ve iyi ki 0555 171 85 40 numaraları telefonun ucunda ki hayatıma dokundu.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Duası
Yazdır
Bu sayfaya 2388 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
19 Hayır

“Kalbimdeki insana elbet geri dönmeliydim” için 5 yorum var.

  1. Kısmetimin açılması ve üzerimdeki nazarların gitmesi için Dolunay Hoca dan kısmet açma ve kişiye özel işlem desteği aldım. Gerçekten kısa sürede hayata bakışım ve enerjim değişti.

  2. Dükkanımızı açmadan önce Dolunay Hoca dan kısmet açma büyüsü desteği aldık. Bu sayede işlerimiz daha ilk günden açıldı ve dükkanımız her zaman bereketli oldu. Çok memnun kaldım kendisinden.

  3. Yurtdışında çalışan eşim asla buraya dönmek istemiyordu, sen gel diyordu. Ben de vatanımdan ayrılmak istemediğimden en sonunda arkadaşım çok tavsiye etti ve Dolunay Hoca dan ikna etme büyüsü desteğini aldım. Sonuç çok olumlu oldu.

  4. Birçok hoca denedim ama özellikle papaz büyüsü konusunda medyum Dolunay gibi bir isim tanımadım. Çok şükür onu buldum, evlilik konusunda bana papaz büyüsü desteği verdi.

  5. Herkes eşimle aramdaki ilişkiye özeniyor. Aslında benim sırrım medyum Dolunay. Kendisinden muhabbet büyüsü desteği adım ve kısmet açma desteği ile her zaman yaşamım olumlu şekilde gidiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir