Kara Büyü Belirtileri Nelerdir

Kara büyü belirtilerini belirtmeden önce kara büyülerin ne kadar tehlikeli olabileceği hakkında bilgilendirme yapalım. Bu büyüler insanları cinnete sürükleyerek ya kendi canlarını yada başkalarının canlarını alabilmesine olanak sağladığı gibi, bir insana direk olarak zarar da verebilme etkisine sahiptir. Cinler bu büyülerde çoğunlukla kullanılır ve eğer cinler musallat edilir ise olaylar çok daha kötü sonuçlara gebedir. O yüzden kara büyünün ne olduğu iyi bilinmeli ve insanların bu büyüden kesinlikle uzak durması gerekir.

Kara Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır – Belirtileri Nelerdir?

Kara büyülerin belirtileri çoğu kez farklılık gösterdiği bilinir ama bazı belirtilerin her kara büyü yapılan kişide görüldüğü belirlenmiştir. Bu belirtilerden şüphesiz ki en çok görüleni uyku problemidir. Kara büyü yapılan kişinin geceleri ıstırap dolu geçer ve geceleri uyumakta çok zorlanırlar. Uyudukları zamanda kısa bir süre içerisinde sıçrayarak uyanırlar. Gece uykusuz kaldıklarından dolayı da gün içinde hem özel hayatlarında hem de iş hayatlarında büyük sorunlar yaşarlar. Aile içinde oluşan huzursuzluklar ve bu huzursuzlukların gitgide artması da kara büyü belirtilerindendir. Kişi veya kişilerde ciddi anlamda sinirlenme durumu baş gösterir ve en ufak şeye bile ciddi anlamda sinirlenebilirler. Bu sinir yakın zamanda da öfkeye dönüşür. Psikolojik değişikliklerde belirtilerdendir; ama hangi büyü yapıldı ise o büyüye göre psikolojik etkiler farklılık gösterir.

Kara Büyüyü Evde Bozabilir miyiz?

Eğer ki kara büyü etkisini henüz yeni göstermeye başladıysa ve kişi bu belirtileri fark ettiyse Felak ve Nas yada sirke yöntemleri ile bu büyüyü Allah’ın izni ile defedebilir. Yalnız etkisini ciddi anlamda gösteren kara büyülerde işin profesyoneli olan kişilerden destek alınması tavsiye edilir. Yardım alınan medyum önce hangi büyünün yapıldığını tespit eder sonrada büyüyü bozmak için gerekli adımları atar.

Bir yorum bırakın