Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Bu zamana kadar filmlerden veya insanların bizzat yaşadığı gerçek hikayelerden aşina olduğumuz kara büyü, bir insana zarar vererek hayatını mahveden türden  bir büyüdür. Kara büyüler, ak büyü ve kırmızı büyüye oranla çok ama çok farklıdır. Hem yapılışı hem de yapılış amacı olarak bu büyünün farklılıklarındandır. Kara büyüler diğer büyü türlerine göre de çok zor bozulur. Peki kara büyü nasıl bozulur?

Kara Büyüyü Bozmak İçin Neler Gerekli?

Kara büyüyü bozma konusunda insanların yaptığı en büyük yanlış hiç şüphesiz ki kendi başlarına bu büyüyü bozma çabalarıdır. Bu çaba boşuna çabadan başka bir şey olmadığı gibi tehlikelidir de. Zira kara büyülerde kullanılan cinlerin büyü bozma işleminde musallat olmasını kimse istemez ve bunun içinde tek başına bu işlemleri yapmak çok tehlikelidir. Büyüyü bozmak için gerekli olan tek şey bu işten anlayan bir hoca bulmaktır. Tabi bu işten anlayan binlerce insan olduğunu internetten araştırdığınızda düşünebilirsiniz. Tabi durum bu kadar basite indirgenebilecek bir durum değildir. Çok büyük bir belgelik gerektiren bir konudur kara büyü bozma ve yapma konusu. Bu yüzden medyumun doğru medyum olduğundan ve internette ki dolandırıcı sözde medyumlardan olmadığından emin olunması gerekir.

Kara Büyü Bozan Medyumu Nasıl Bulabilirim?

Kara büyüyü bozabilecek deneyime ve bilgiye sahip olduğunu söyleyen dolandırıcı medyumlar arasından en iyi medyumu bulabilmek için biraz araştırma yapılmalıdır. Şöyle ki daha önce bu çalışmayı yapmış medyumun referansları ciddi bir şekilde incelenmeli ve internette ki her yorum dikkate alınmalıdır. Araştırma yapılan sitelerin objektif siteler olduğundan da emin olunması gerekir. Birçok medyumun kendi yorumlarını kendi çevresindeki kişilere yaptırdığı gerçeği unutulmamalı ve bu gerçeğe göre araştırma devam etmelidir.

Bir yorum bırakın