KARA BÜYÜ

 Kara büyü belirtileri nelerdir? Nasıl yapılır çeşitleri nelerdir gibi konularda medyum yardımı almak istiyorsanız makale size destek olacaktır. Birçok büyü çeşidi bulunmaktadır. Bunların bir kısmı olumlu etkileri ve özellikleri olan büyü türleri. Bir kısmı da kötü amaçlarla yani olumsuz maksatlar için yapılan büyülerdir. Beyaz, gri büyülerin yanında, bir de kara büyü çeşitleri vardır. Kara büyü, son derece olumsuz özellikleri olan bir büyü türüdür. Kara büyülerin bozulması konusunda çok önemli isimlerden, gerçekten yetkin olan hocalardan ve medyumlardan yardım almak gerekmektedir. Bu büyü hakkında bilgi sahibi olmakta fayda var, bu şekilde karşılaştığımızda nedir bilebiliriz. Elbette, kara büyü belirtileri de bilinmesi gereken bir detaydır. Kara büyü, kişinin olumsuz sağlık yani fiziksel ya da ruhsal olarak kötü şekilde etkilenmesi için yapılmaktadır. Ya da ayrılık, kavga edilmesi, kişinin işinin batması maksatlarıyla da yapılabilir. Kişide son derece olumsuz büyü belirtileri baş gösterir. Kişi depresyon içine girer ve giderek karakterini yitirir, kendi kararlarını kendi alamaz olur. Kontrol yitimi söz konusudur. Sağlık bozulur ve belki de ölüme giden bir sonuç olabilir.

MEDYUM DOLUNAY İLE KARA BÜYÜDEN KURTULDUM

İşimde son derece başarılı bir kişi olduğumdan, bir rakibimin bana kara büyü yaptığını medyum Dolunay Hoca sayesinde öğrendim. Son zamanlarda, yukarında belirttiğim tüm bu belirtileri kendimde görmeye başladım. Ailem ve benimle çalışan insanlar da benimle bunları yaşadılar. Eşimin araştırması ile bir büyü şüphesi bende uyandı ve medyum Dolunay Hoca ile iletişime geçtik. 0 555 171 85 40 numaralı telefonu üzerinden, kendisine kolayca ulaştım. Donanımlı bir insan olan Dolunay Hoca ile tanışmaktan son derece memnun kaldım diyebilirim. Çünkü, kendisi hem eğitimli bir kişisel danışman, hem de ülkemizde en önemli birkaç gerçek medyumdan biri. Bu nedenle, ondan destek alarak çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Bende kara büyü olduğunu anladı ve büyü bozma konusunda yapılması gerekenleri detaylı olarak anlattı. Pozitif bakışından da gerçekten çok etkilendim.

KARA BÜYÜ YAPILMASI

Kara büyü nasıl yapılır, elbette bu çok kolay bir tılsım değil. Ancak bilen kişilerin yapabileceği bir uygulama. Medyum Dolunay gerçek ve yetkili bir medyum ve bu tarz kötü niyetli tılsımları asla yapmamaktadır. Ancak yetkin bilgisi ile insanların kara büyüden kurtulmasını sağlıyor. Elbette kara büyü her zaman kötü maksatlar için değil, aşk büyüsü olarak da yapılabiliyor. Burada niyet kötü değil. Kara büyü içinde mezarlık ritüellerinin olduğu, uygulama ve zaman konusunda bunun özel uygulamalarının olduğu bir tılsım. Bu büyünün yaklaşık olarak 3 aya yayılan bir süresi de var. Bu ritüelleri medyum Dolunay Hoca dan öğrenebilirsiniz. Kara büyü bozmak ise son derece uzmanlık ve yetenek isteyen bir uygulama. Ben Dolunay Hoca tarafından bana özel hazırlanan  çok özel bir tılsımı kullandım. Bu şekilde, kara büyüden kesinlikle kurtuldum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 5249 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
19 Hayır

“KARA BÜYÜ” için 14 yorum var.

 1. Arkadaşım sevmediği ve nefret ettiği bir kişinin sıkıntı çekmesi için kara büyü yapmak istedi. Bende her konuda güvendiğim medyum Dolunay’dan yardım istedim. Bizim için bu işlemi yaptı ve kısa zaman içinde sonuç aldı.

 2. Çok riskli işemler olan kara büyüler hakkında tek güveneceğim isim olan medyum Dolunay bana her seferinde yardımcı oldu. Bu işlemler hakkında risk almak istemeyen kişilere de her zaman kendisini öneriyorum.

 3. Bana çok ciddi kötülükler yapan bir kişiden intikam almak için kişiye özel kara büyü hizmeti almak istedim. Bu konuda yardım aldığım medyum Dolunay ile kısa zaman içinde amacıma ulaştım. Ona çok teşekkür ediyorum.

 4. Kara büyü yaptırmak istediğim bir dönem de risk almamak için medyum Dolunay ile çalışmaya karar verdim. Bana yaptığı yardımlar ile kısa zaman içinde amacıma ulaştım. Onu tanımak benim için ciddi bir şans.

 5. Kara büyülerin ne kadar riskli ve zor işlemler olduğunu biliyordum ancak bu işlemleri yaptırmak için geçerli bir nedenim vardı. Medyum Dolunay ile çalışarak hiç risk almadan kısa zaman içinde istediğim sonucu aldım.

 6. İşinin ehli isimlerden biri olan medyum Dolunay etkili kara büyü işlemlerin de bir numara. Bir arkadaşıma kendisini önerdim ve kısa zaman içinde ona yardımcı olarak beni hayal kırıklığına uğratmadı.

 7. Çok güvendiğim biri bana beklemediğim bir kötülük yaptı. Ben de ona olan hıncımı kara büyü ile almak istedim. Bu işlemler ile ona çok ciddi sıkıntılar çektirmek istedim ve medyum Dolunay sayesinde kısa zaman içinde amacıma ulaştım.

 8. Ablam ona çok ciddi sorunlar yaşatan kaynanasından intikam alabilmek için kara büyü yaptırmak istedi. Medyum Dolunay ile çalışmanın bizim için en doğru seçim olduğunu söyledim. Onu seçerek çok doğru bir iş yaptık.

 9. Komşum garantili kara büyü hizmeti almak için kime güvenmesi gerektiğini sorunca ona hemen medyum Dolunay ismini verdim. Bu işlemler de çok deneyimli olduğunu bildiğim için ona güvenmek bende doğru karar.

 10. Evimin, eşimin bana muhabbeti için medyum Dolunay dan destek aldım. Muhabbet vefki ile çok özel bir mutluluk, yakınlık sağladı bize.

 11. Eşim son dönemlerde durmadan bahis oynadığı için sürekli ekonomimiz bozuluyordu. Bundan kurtulması için medyum Dolunay dan destek aldım. Bana kişiye özel işlem ile çok destek oldu.

 12. Eşimin sağlıklı olması ve evliliğimizin muhabbetli olması için medyum Dolunay Hoca dan muhabbet vefki desteği aldım. Herkese tavsiye ederim çok memnun kaldım.

 13. Hem uzaktan olarak, hem de yüzyüze olarak medyum Dolunay dan değişik zamanlarda destek aldım. gerçekten bundan da kesinlikle pişman olmadım. Papaz büyüsü ve vefk öneririm.

 14. Bana eski eşimin papaz büyüsü yaptığını medyum Dolunay Hoca ortaya çıkardı. Kendisinin desteğinden Allah razı olsun, çok özel bir insan. çok memnun kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir