Kaşık Büyüsü

Hem kişileri birbirine bağlamak hem de aralarını bozmak amacıyla yapılan kaşık büyüsü hakkında detaylı bilgileri sitemizden edinebilirsiniz. Kaşık büyüsü yıllardır insanların aşk amacı ile uyguladıkları büyü çeşitleri arasında yer alan, etkisi kuvvetli olan bir büyüdür. ‘Aşkı’ duygusu insanın elinde olmadığı gibi bir de üstüne insanı dertten derde, bunalımdan bunalıma sokabilen bir duygudur. Bu duygu zaman içerisinde nefrete dönüşebileceği gibi aynı zamanda da asla olumsuz bir duyguya dönüşmemekle beraber, varlığını kuvvetli bir şekilde sürdürebilir. Bu esnada ortaya çıkan sıkıntıların çözümleri genelde aşk büyüleri tarafından çözülmektedir. İşte tam bu esnada devreye kaşık büyüsü girmektedir. Bu büyü kişilerin birbirinde bağlanmasını sağladığı gibi, iki kişinin birbirinden ayrılmasına da neden olmaktadır. Yani anlayacağınız imkânsız aşklara çare bulan bu büyü, kavuşma yanlısı bir büyüdür.  Kaşık büyüsü son derece etkili ve de kuvvetli olan bir büyü olduğu için genellikle işin ehli hocalar ile çalışılması önerilir. Aşk açısından dertlere deva olabilen bu büyü, başka bir şekilde kullanıldığında, nefret edilen bir kişiye zarar verme amaçlı da olabiliyor. Anlaşılacağı üzere, kaşık büyüsü oldukça kapsamlı, kuvvetli ve de etkili bir büyü türüdür.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

Kaşık büyüsünün nasıl yapıldığına değineceğim şimdi de. Bu büyünün ana malzemesi isminden de belli olduğu üzere, kaşıktır. İki kaşığın birbirine bağlanması ve de amaca yönelik o kaşıkların gömülmesi işlemi uygulanmaktadır. Kişinin duygusu, isteği ve amacına göre farklılık gösteren bu büyü, etkisi oldukça kısa süren büyü çeşitlerinden biridir. Sadece belirli malzeme ve uygulamalar ile elde edilen bir sonuç olmaz. Belirli dualar, uygulanması gereken metotlar da vardır. Bunların her birinin profesyonel olarak uygulanması gerekir. Bu esnada da devreye Medyum Dolunay girmektedir. Medyum Dolunay işinin ehli ve profesyonel bir medyum olduğu için bu büyü çeşidi de dâhil olmak üzere birçok büyüde oldukça başarılıdır.  Kaşık büyüsü yaptıranlar genellikle belli başlı sebeplerden dolayı bu büyüye başvurmaktadırlar. Yukarıda bahsettiğim sebepler bir yana başka sebeplerden de bahsetmek istiyorum. Örneğin, iş hayatınızda veyahut özel hayatınızda kendinize rahip olarak gördüğünüz bir kişiyi saf dışı etmenizde de bu büyü size yardım edecektir. Nefret ettiğiniz bir kişinin hayatınızdan uzaklaşmasını da sağlayacak olan büyü, bunca eylemi yerine getirirken bir yandan da sizi aşkınıza kavuşturacak güçtedir.

Kaşık büyüsü ile hikayem Medyum Dolunay ile tanışıp, uygulama koyulduğundan itibaren başlamaktadır. Büyünün kuvvetli etkisi, kısa sürede gerçekleşmesi ve de istediğim şeyi bana vermesi i nedeni ile bu büyüden ne kadar memnun olduğum ortadadır. Sizler de hayatınızdaki sıkıntıya derman olmasını istiyorsanız 0555 171 85 40 telefon numarasına alo diyerek Medyum Dolunay ile iletişime geçin. Büyü hakkında her şeyi konuşabileceğiniz ve de yeterli bir şekilde bilgilendirileceğiniz bu numarada, istediğinize varabileceğinizi fark edeceksiniz ve de oldukça memnun bir şekilde isteğinize ulaşacaksınız.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 4785 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
26 Hayır

“Kaşık Büyüsü” için 11 yorum var.

 1. Ben medyum Dolunay Hoca dan kaşık büyüsü desteği aldım. Kendisine sevdiğim erkeği bana aşık etsin diye gittim ve bana bu büyüyü uygulayacağını söyledi. Herkese Dolunay Hoca yı tavsiye ederim, gerçek bir medyum ve son derece dürüst bir insan.

 2. Sevdiğim sözlümün beni o kadar sevmediğini biliyordum. Çünkü görücü usulü olarak tanıştık, ben aşık oldum, o olmadı. Bana aşık olsun diye, medyum Dolunay Hoca dan kaşık büyüsü desteği aldım. Neler yapmam gerektiğini söyledi ve kısa sürede, onun dediği tar

 3. Kaşık büyüsü sayesinde, sevdiğimin bana gelmesini, kendisinden bir türlü ayrılmayan karısından boşanmasını sağladık. Bunu medyum Dolunay ile yaptık. Kendisi benim temiz kalbimi anladı ve bana yardımcı olacağını söyledi. Mükemmel bir insan ve herkese hocad

 4. Sevenleri ayırmak için yapılan kaşık büyüsü maalesef, bana ve sevgili eşime de yapıldı. Kaynanam tarafından hem de. Ben belirtileri bulunca daha önce arkadaşlarımın gitti Dolunay Hocayı aradım. O da bana durumumu anlatınca, büyü bozma konusunda eksiksiz ş

 5. Görümceleri tarafından kaşık büyüsü yapılan arkadaşımı hemen Dolunay Hoca ya götürdüm. O da büyü bozulması konusunda bana yardımcı oldu. Ben her zaman hocaya danışırım, bu sefer de kendisinden destek aldık ve arkadaşıma büyü bozma konusunda hemen destek

 6. Kaşık büyüsü bozma işini ben Dolunay Hocamdan öğrendim. Bir süredir eşimle aramızda tatsızlıklar oluyordu. Meğer nedeni bu büyünün bize yapılmasıymış. Dolunay Hoca gerçek bir medyum ve ben anlatmadan olanları bana sordu. Hayret ettim. Hemen bana eksiksiz

 7. Annemle babam bir ayrılma sürecine girdiklerinden hemen kuzenimle Dolunay Hoca ya danıştık. Muhabbet papaz büyüsü hazırladı ve bu kararlarından döndüler, ilk günkü gibiler.

 8. Erkek arkadaşımın evli olması, karısının da bir türlü ayrılmaya yanaşmaması yüzünden bir türlü evlenemiyorduk. Annemin arkadaşı Dolunay Hoca yı önerdi ve kendisi ayırma papaz büyüsü yaptı. İnanılmaz şekilde dedikleri oldu, süper bir hoca.

 9. Büyü bozma konusunda Medyum Dolunay üzerine bir isim olmadığını belirtmem lazım. Hanemize yapılan papaz büyüsünü kendisi bozdu ve çok memnun kaldım gerçekten.

 10. Kızımla asla sevmediğim damadımın ayrılması için çok uğraştım. İtiraf edeyim birkaç hoca da dolaştım ama işe yaramadı. En sonunda kader beni Dolunay Hoca ya getirdi. Soğutma papaz büyüsü ile araları kalıcı bozuldu ve ayrıldılar.

 11. Kızım son derece güzel bir bayan ve onunla gurur duyuyorum. Boy pos hepsi var, bir adam kızıma musallat olmuştu. Bir türlü bizi rahat bırakmıyordu, Dolunay Hoca sayesinden, kendisinin uzak tutma papaz büyüsü ile kızımı kurtardık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir